Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Akbük palace hotel, residence

Biz Akbük Palace H&R ekibiyiz. Amaç ve vizyonumuza uygun hareket eden, heyecanlı ve işine tutkun çalışanlardan oluşan bir ekibiz. Her birimiz birbirimize ve misafirlerimize sonsuz saygı ve sevgi gösteririz.
    Bizler Akbük Palace H&R’ de çalışıyoruz çünkü, işimizi seviyoruz ve yaptığımız her işin en iyisini yapmak isteriz. İş yerinde sağduyuyu elden bırakmıyor, negatif düşünceyi, şüpheciliği ve dedikoduyu reddediyoruz. “Bu haksızlık”, “bu benim işim değil”, “benim departmanım ile ilgili değil’ vb. cümlelerden hoşlanmıyoruz. İşin her ne pahasına olursa olsun yerine getirilmesini istiyoruz. Gülümsemeyi çok seviyoruz ve konuşurken misafirlerimizle göz teması kurmaya özen gösteriyoruz.
    Yaptığımız her işte disiplin istiyoruz ancak fazla resmiyetten kaçınıyoruz. Detaylara çok dikkat ediyoruz çünkü bizi rakiplerimizden ayıran bu detaylara gösterdiğimiz önemdir.
    Şikâyet etme, taviz verme gibi bu duyguları her gün kendimizden uzak tutmaya çalışıyoruz.
    Standartlarımıza sıkı sıkıya bağlıyız çünkü biz bu standartlarımızla tanınıyoruz. Biz Akbük Palace H&R olarak müşterek değerlerimizden güç alıyoruz.

Konuklarımıza 5 yıldızlı otel konforu sunmaktayız. Detaylı bilgi rezervasyon ve iletişim için bilgilerimiz;

Tel: +90 256 856 5050
    Email: [email protected]
    Web: http://www.akbukpalacehr.com

Didim akbük otelleri,akbük otelleri,didim akbük otel fiyatları

Görselinizi SSL altyapısı olan bir yere yükleyip, oradan alacağınız linkle konuya ekleyin lütfen.

SSL altyapısı olan resim ekleme platformu olarak https://resim.webmaster.bbs.tr sayfamızı kullanabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)