PopAds

Komisyon Tipi :CPM, PopUp
Minumum Ödeme :5$
Ödeme Sıklığı :Anında
Ödeme Şekli :Paypal, Alertpay
PopAds son zamanlarda adını en fazla duyduğumuz ve kendisini en fazla gördüğümüz. Popup reklam ağıdır. Piyasadaki popup reklam ağları içerisinde en yüksek ve en hızlı ödeme yapan reklam ağıdır. Reklamlarının sitenin arkasında açılması ziyaretçileri rahatsızı etmez.
Kazancınız 5$ ulaşınca paypal ve alertpay aracılığıyla kazancınızı alabilirsiniz. Paranın hesabınıza geçmesi en fazla 24 saat sürüyor ve ksinti yapmıyorlar.


PopMyAds

Komisyon Tipi :Popunder, popup
Minumum Ödeme :5$
Ödeme Sıklığı :Anında
Ödeme Şekli :Paypal, Payza
PopMyAds ortaklık programı ile dünyanın her yerinden gelen trafiği kabul etmekte ve yayıncılara yüksek kar oranları hedeflemektedir. Gerçek zamanlı istatistikler ile gelir analizi yapılmasını kolaylaştırmaktadır.
Ödemeler Paypal aracılığı ile yapılırken gelirleriniz 5$ olunca 24 saat içerisinde ya da 1 iş günü içerisinde ödemelerinizi alabilirsiniz.


PopCash

Komisyon Tipi :PopUp
Minumum Ödeme :10$
Ödeme Sıklığı :Günlük
Ödeme Şekli :Paypal, Payza
Popcash sisteme kayıt olan bütün yayıncıları kabul etmektedir. Özellikle Adsense tarafından banlanan ve kaliteli network arayan yayıncılar için güzel bir reklam ağıdır. Ödemelerinizi 10$ olunca günlük olarak alabiliyorsunuz. Ödeme sorunu yaşamayacağınız Popup reklam firmalarından birisidir.


ExoClick

Komisyon Tipi :CPC, CPM
Minumum Ödeme :20$
Ödeme Sıklığı :Haftalık
Ödeme Şekli :Paypal, Havale
Gerçek zamanlı rapolama sistemi sayesinde tüm sitelerinizin ve reklam bannerlerinizin istatistiklerini kontrol edebilirsiniz.
Exocilick sadece banner reklam değil, Text, banner, popunder, mesaj penceresi gibi farklı reklam kuşaklarına sahiptir.