LinkedIn, SlideShare'i Daha çok Sahiplenmeye Başlıyor


webmaster.bbs.tr/attachment.php?s=781dfcb9168c124bc9082c04c9ab8fd3&attachmentid=307&d=1446450904" id="attachment307" rel="nofollow" >Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  slideshare.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  70.6 KB (Kilobyte)


LinkedIn, 2012 yılında 119 milyon dolara satın aldığı SlideShare'in markasını LinkedIn SlideShare olarak değiştirdi. SlideShare kullanıcılarına gönderilen e-postayla duyurulan yenilik, sadece bir isim değişikliğinden ziyade, SlideShare'in LinkedIn ile birlikte yeniden konumlandırıldığının işaretini veriyor.


Yakın zamanda lynda.com'u satın alarak, profesyonellerin uzmanlık gerektiren konularda bilgiye erişimini kolaylaştırma hedefiyle harekete eden Linkedin'ın SlideShare açılımı da benzer bir misyona hizmet ediyor. Değişiklikle birlikte, kullanıcıların Linkedin profillerini SlideShare içeriklerine yakın zamanda daha açık bir şekilde bağlantılı hale getirebileceğini söyleyen Linkedin, kullanıcılarının içerik hedeflerini Linkedin SlideShare ile destekleme sözü veriyor.

Linkedin Slideshare birleşmesi hesapların birleşeceği anlamına gelmiyor. Kullanıcıların her iki platformdaki hesaplarını ayrı ayrı kullanması ve paylaşımlarını yönetmesi hala mümkün.