Ekonomik, kaliteli ve sigortalı taşımaclığın değişmeyen adresi İzmir Evden Eve Nakliyat 1992 yılında İzmir merkezli olarak kurulmış olup geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, işyeri nakliyatı, depolama, sigortalı nakliyat hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için 7 gün 24 saat zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır Ege Nakliyat olarak sizlere bir telefon kadar yakınız..


ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ
İzmir Evden Eve Nakliyat, taşınmanın planlanması için size ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar. Eksperimiz taşınacağınız yere gelip ambalaj paketlerinden personel sayısına, taşınma tekniğinden araç sayısına kadar her detayı planlayarak en doğru en uygun fiyat teklifini verir.


EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ
Ege Evden Eve Nkliyat herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızı depolatmak isterseniz üstün hizmet kalitesi, uzman kadromuzla tüm eşyalarınızı kendi eşyamız gibi size özel olarak ayırılmış olan depolarımızda saklıyoruz. Siz değerli müşterilerimiiz eşyalarını ne zaman almak isterse o zamanda kapınıza getirerek aynı titizlikle evinizde kurup yerleştirmektedir.


Ege Nakliyat İletişim


Gsm: (0532) 590 16 03 -- Gsm: (0536) 305 40


Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.


http://www.egeevdeneve.net/