Ankara Barış Mitingi'ne Katliamda 86 Can Kaybı, 186 Yaralı Var

Konu: Ankara Barış Mitingi'ne Katliamda 86 Can Kaybı, 186 Yaralı Var

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart Ankara Barış Mitingi'ne Katliamda 86 Can Kaybı, 186 Yaralı Var

  Ankara'da 86 can kaybı, 186 yaralı


  Ankara'daki katliama ilişkin açıklama yapan İçişleri Bakanı Selami Altınok, "Miting meydanı Sıhhıye olduğu için o bölgenin girişinde arama yapılacaktı" dedi. Sağlık Bakanı ise 86 can kaybı, 186 yaralı olduğunu açıkladı.  İçişleri, Adalet ve Sağlık bakanları ortak bir açıklama yaparak katliama ilişkin bilgileri paylaştı. İçişleri Bakanı Selami Altınok, Emek Platformu'nun yasal başvurusu ile yapılan miting alanının Sıhhıye olduğunu ve katılmak isteyenlerin burada aranarak içeri alınmasının planlandığını söyledi. Altınok 'güvenlik zaafiyeti nedeniyle istifayı düşünüp düşünmediği' yönündeki bir soruya ise olayda güvenlik zaafiyeti olmadığı gerekçesiyle istifayı düşünmediğini söyledi.

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ise patlamaların ardından olaya hızla müdahale edilerek olaydan yaklaşık 15 dakika sonra 56 ambulansın bölgede olduğunu söyledi. Müezzinoğlu 186 yaralının tedavi gördüğünü olayda 86 kişinin can verdiğini belirtti.

  ALTINOK'UN AÇIKLAMALARI

  Ankara'da tren garının bulunduğu alanda menfur bir terör eylemi meydana gelmiştir. Bu eylem milletimize ve Türk demokrasisine karşı yapılmış bir saldırıdır. Lanetliyoruz. Acil şifalar diliyorum, başımız sağoldun diyorum. Ankara Valiliğimize miting için başvuru yapılmış, uygun görülmüştür. Miting saatinde Sıhhiye'ye geçmek için toplamma meydana gelmiştir. Güvenlik görevlileri önlemlerini almıştı. Gerekli arama işlemleri yapılacaktı. Acımız büyük. Başbakanımız da kısa bir süre sonra gerekli açıklamaları yapacaktır. Çalışmalarımız devam ediyor. Saldırının gerekçelerini nasıl yapıldığını araştırıyoruz. Zaman içerişinde bilgiler netleştikçe paylaşacağız. Bedeli ağır olan son derece haince ve profesyonelce organize edildiği anlaşılan terör eylemine muhatap olduk. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızın ailelerine sabırlar diliyorum.

  MÜEZZİNOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI

  Sağlık Bakanlığı olarak bize çağrının geldiği 10.04'ten itibaren 10.08'de hareket edilmiş ve 11.00 itibariyle olay yerinde 21 ambulansımız vakalar ulaşmıştır. Olay anında da miting dolayısıyla 4 ambulansımız görevliydi. Olay yerinde olağanüstü bir panik olması ve kalabalık cenazelerin çoğalmasına ve yaralıların ulaşmasına engel olmuştur. Beyin cerrahından, plastik cerrahına kadar çok kısa sürede oluşturuldu. Olaydan 15 dakika sonra 56'ya çıktı. Olayda 86 kişi hayatını kaybetti.  Hayatını kaybedenlerden isimleri belirlenenler

  Saldırıda hayatını kaybedenlerden isimleri belli olanlar şöyle:
  1-Kübra Meltem Mollaoğlu (HDP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı)
  2-Ziya Saygın (ESP Gebze İlçe Başkanı)
  3-Zakir Karabulut (HDP Tokat İl Saymanı)
  4-Ramazan Çalış (Bursa, İnegöl HDP)
  5-Ayşe Deniz (HDP İzmir Karşıyaka Eşbaşkanı)
  6-Şebnem Yurtman (EMEP Mersin İl Yöneticisi)
  7-Korkmaz Tedik (EMEP GYK Üyesi)
  8-Gökmen Dalmaç (EMEP Beyoğlu ilçe yöneticisi)
  9- Ali Deniz Uzatmaz (EMEP Antep gençlik yöneticisi)
  10-Yılmaz Elmascan (BTS üyesi)
  11-Bilgen Karlı (BTS üyesi)
  12-Gülhan Elmascan (Eğitim-Sen üyesi)
  13-Hacı Mehmet Şah (HDP)
  14-Mesut Mak (İzmir, Tarım-Orkam-Sen Yöneticisi)
  15-Metin Taşmen (Pir Sultan Abdal Derneği)
  16-Meryem Bulut
  17-Günay Doğan
  18-Ramazan Çelik
  19-Binali Korkmaz


  20-Hacı Kıvrak
  21-Fatma Esen
  22-Muhammed Zakir Karabulut
  23-Seyhan Yaylagül
  24-Sidar Çevik
  25-Nurgül Çevik
  26-Vahdettin Özhan
  27-Selim Örs
  28-Güney Doğan
  29-İhsan Deniz
  30-Ramazan Çalışkan
  31-Berna Koç
  32-İbrahim Atılgan
  33-Veysel Atılgan
  34-Necla Duran
  35-Hacı Mehmet Şah
  36-Şirin Kılıçalp

 2. #2
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  Katliamda can verenler arasında 9 yaşında bir çocuk da var

  Ankara'daki Barış Mitingi öncesinde gerçekleşen patlamada 9 yaşında bir çocuğun da öldüğü ortaya çıktı.  Birleşik Taşımacılık Sendikası üyesi İbrahim Atılğan ve yanında getirdiği 9 yaşındaki çocuğu Veysel Atılğan hayatını kaybetti. İbni Sina Hastanesi önünde bekleyen Nezahat Atılğan ise haberi aldığında yıkıldı. Evrensel gazetesinin haberine göre, eşini ve çocuğunu kaybeden Atılğan, "Yavrum seni nasıl toprağa vereceğim. Yavrum..." diye feryat etti. (Evrensel)

 3. #3
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  3 günlük ulusal yas ilan edildi

  Ankara'da 86 kişinin yaşamını yitirdiği bombalı saldırıların ardından 3 günlük ulusal yas ilan edildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, şehitler ve bugün Ankara'daki patlamada yaşamını yitirenler için yas ilan edildiğini açıkladı.  Türkiye'yi acıya boğan Ankara'daki bombalı saldırıların ardından hükümet ulusal yas ilan edildi. Saldırının ardından Ankara'da toplanan güvenlik zirvesinde brifing alan Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha sonra bir açıklama yapıp soruları yanıtladı.

  Saldırıyı Cumhuriyet tarihinin en acı olaylarından biri olarak nitelendiren Başbakan Davutoğlu, son dönemde verilen şehitler ve bugün Ankara'da yaşamını yitiren 86 kişi için 3 günlük ulusal yas ilan edildiğini açıkladı.

  'ZAAFİYET VARSA TEDBİRLERİ ALIRIZ'

  Davutoğlu, konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı: "Olayla ilgili kapsamlı bir brifig aldım. Cumhuriyet tarihimizin en acı olayı. Herhangi bir eksiklik zaaf söz konusuysa, zaafın giderilmesi için gerekli tedbirleri alırız. Olay mitingin olacağı alanda cereyan etmiyor. Arama alanlarına barikatlar konulup herkes aranarak miting alanına sokuluyor."

  Radikal

 4. #4
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  DİSK, KESK, TMMOB, TTB: 12-13 Ekim'de grevdeyiz

  DİSK-KESK-TMMOB-TTB, Ankara'daki Barış Mitingi'ne yönelik saldırı sonrası yaptıkları basın açıklamasında, yas ilan ettiklerini ve 12-13 Ekim tarihlerinde greve çıkacaklarını açıkladı.

  Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (KESK), Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ve Türk Tabipler Birliği'nin (TTB) Ankara'daki Barış Mitingi'nde yaşanan patlama sonrası TTB Merkez Konseyi Binası'nda bir araya geldi.

  Ankara'da yapılmak istenen Emek, Barış, Demokrasi Mitingi'ne bombalı saldırı düzenlenmesinin ardından tertip komitesi basın açıklaması yaptı.

  Açıklamada "Ölen arkadaşlarımızı anmak, faşist katliamı protesto etmek için üç gün yastayız/12-13 Ekim'de grevdeyiz!" denildi.

  Buraya gelenlerin tek bir ortak talebi vardır diyen KESK Başkanı Lami Özgen "barış hemen şimdi diyenleri katlettiler, ancak savaşı durdurmak için mücadelemiz devam edecek" dedi.

  DİSK Genel Başkanı Kani Beko ise "Biz bu katliamlara yabancı değiliz. ! Mayıs 77 Taksim, Maraş ve Sivas katliamları, geçtiğimiz aylarda Diyarbakı ve Suruç'ta da gördük. 20 gün önceden tüm izinleri alınmış bir mitinge, bize güvenip de buraya gelen arkadaşlarımızı kaybettik. Bu faşist AKP iktidarından, bu katliamcı gelenekten hesap soruluncaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz, gelişmelerin takipçisi olacağız" dedi.

  ÇGD Genel Başkanı Ahmet Abakay da "Ambulanstan önce Toma geldi. Suçlular bellidir. Biz sizi hem öldürür hem de haber yapmanızı engelleriz diyorlar" dedi.

  İMC TV

 5. #5
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  RTÜK patlamayla ilgili yayın yasağı getirdi

  RTÜK, Ankara'da Barış Mitingi öncesi meydana gelen patlamaya ilişkin yayınlara yasak getirdi.
  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Ankara'da Barış Mitingi öncesi meydana gelen patlamaya ilişkin geçici olarak yayın yasağı getirilmesine karar verdi.

  RTÜK'ten yapılan yazılı açıklamada, "Ankara'da bugün sabah saatlerinde meydana gelen terör saldırısı nedeniyle Başbakanlık konuya ilişkin geçici olarak yayın yasağı getirilmesine karar verilmiştir. Tüm medya hizmet sağlayıcıların dikkatine sunulur" ifadesine yer verildi.

  Başbakanlık tarafından RTÜK'e gönderilen yayın yasağına ilişkin kararda ise şunlar kaydedildi:

  "15 Şubat 2011 tarihli ve 6112 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanunu'nun 7. maddesinde 'milli güvenliğin açıkça gerekli kıldığı hallerde veya kamu düzeninin ciddi şekilde bozulmasının muhtemel olduğu durumlarda' geçici yayın yasağı getirilebileceği öngörülmektedir. 10 Ekim 2015 tarihinde Ankara'da vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirilen terörist saldırı da anılan hüküm çerçevesinde olduğu değerlendirildiğinden, söz konusu olayla ilgili geçici yayın yasağı getirilmesi uygun görülmüştür."

  İMC TV

 6. #6
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  Demirtaş: Yargılanacaksınız, ellerinize o kelepçeler takılacak

  HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Ankara'da Barış Mitingi'ne yönelik saldırıyla ilgili, "İstihbaratçı mısınız, vali misiniz, başbakan mısınız bilemeyiz. Yargılanacaksınız. Ellerinize o kelepçeler takılacak" dedi.
  Ankara'daki Barış Mitingi'ne yönelik saldırısı sonrasında programını değiştirerek İstanbul'dan Ankara'ya giden Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Genel Merkez binası önünde açıklama yaptı.

  Demirtaş, "Bu saldırı devletimizin ve milletimizin bütünlüğüne değil, devlet tarafından halka yapılmış bir saldırıdır. Yargılanacaksınız. Ellerinize o kelepçeler takılacak" dedi.

  'Devlet tarafından halka yapılmış bir saldırı'

  Saldırıyı gerçekleştirenlerin ortaya çıkarılacağına dair beklentilerinin olmadığını belirten Demirtaş, son dönemde 150'ye yakın yurttaşın saldırılarda hayatını kaybetmesine karşın tek bir yöneticinin istifa etmediğini söyledi.

  "Bu işte parmakları yoksa bile, hiç değilse güvenlik zaafiyeti nedeniyle haysiyetli bir yönetici istifa etmez mi? Bu saldırı devletimizin ve milletimizin bütünlüğüne değil, devlet tarafından halka karşı gerçekleştirilmiştir. Yabancı ülke liderleri cumhurbaşkanını, başbakanı taziye için arıyorlarmış, bizim için bu taziyeler boştur, taziye sahibi halktır."

  'Ellerinize o kelepçeler takılacak'

  Ergenekon sanığı Sedat Peker'in dün Rize'de gerçekleştirdiği mitingte sarf ettiği, "Oluk oluk kan akacak" sözlerini hatırlatan Demirtaş şunları söyledi:

  "Kan dökeceğiz diye meydanlarda dolaşıp, devletin beslediği çetelerle kardeşlik hukukumuz yok.

  Bizi suçlayan AKP yöneticilerine şunu söylüyorum; biz bir arada yaşamı savunurken sizinle yaşamayı kast etmiyoruz. Saçından ayak tırnağına kadar kana bulaşmış olanlarla kardeşlik olmaz. Devletin beslediği çetelerle hiçbir bağımız olamaz. İstihbaratçı mısınız, vali misiniz, başbakan mısınız bilemeyiz. Yargılanacaksınız. Ellerinize o kelepçeler takılacak. Yaptıklarının hesabını, bedelini ödemeden cezaevinden çıkamayacaklar."

  İMC TV

 7. #7
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  Bahçeli'den saldırı açıklaması

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Ankara'da en az 86 kişinin hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin, "Türkiye AKP'nin teröre sempatik ve sıcak bakışının, dış politikadaki tarafgir ve gayri milli yaklaşımın bedelini ödemektedir" dedi.

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da en az 86 kişinin hayatını kaybettiği Barış Mitingi'ne yönelik saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

  Bahçeli açıklamasında şunları belirtti:
  "Suruç'taki menfur saldırının bir benzerinin Ankara'da tekrarlanması, buna çanak tutulması, olası terörist provokasyonlarının ağırdan alınması yeni bir faciaya davetiye çıkarmıştır.

  Canlı bombalar başkentimize kadar gelebilmeyi göze almışken, güvenlik ve istihbarat kurumlarının bundan habersiz kalmaları bir başka sorgulanması, üzerine gidilmesi gereken sorumsuzluk ve ihmalkârlıktır.

  Türkiye AKP'nin teröre sempatik ve sıcak bakışının, dış politikadaki tarafgir ve gayri milli yaklaşımın bedelini ödemektedir.

  Gerek Erdoğan, gerekse de devamlı kamu düzeninden bahseden Davutoğlu devletin azametini gösterecek yürekliliği, yıkılan milli güvenliği ayağa kaldıracak iradeyi derhal, gecikmeksizin göstermelidirler."

  İMC TV

 8. #8
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  CHP: Sorumlular istifa etsin, ulusal yas ilan edilsin

  Ankara'daki patlama nedeniyle acil bir toplantı yapan CHP MYK, olayda ihmali olan tüm siyasi sorumluların istifa etmesi gerektiği belirtilerek, hükümete de ulusal yas ilan etme çağrısı yapıldı.
  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, başkanlığında toplandı.

  Ankara'daki patlama nedeniyle yapılan CHP MYK toplantısı sonrası yapılan yazılı açıklamada, "Bu acı saldırı nedeniyle hükümeti ulusal yas ilan etmeye davet ediyoruz" denildi.

  CHP MYK toplantısı sonrası yapılan açıklama şöyle:
  "Tarihe 'Kanlı Cumartesi' olarak geçecek"

  "Türkiye Cumhuriyeti'nin başkentinde, Ankara'nın göbeğinde, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne sadece beş yüz metre mesafede patlayan hain bombalarla 86 vatandaşımız hayatını kaybetti.
  Tarihe 'Kanlı Cumartesi' olarak geçecek bu saldırının hedefinde, bu ülkede huzur isteyen, demokrasi isteyen, adalet isteyen milyonlar var.

  Bu saldırının hedefinde bu ülkede huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamak isteyen, kendi ülkesinde güven içinde hayatını sürdürmek isteyen vatandaşlarımız var. Bu saldırının hedefinde Türkiye'nin birliği, kardeşliği ve huzuru var.

  'Sağduyumuzu korumalıyız'

  Kandan, kaostan, şiddetten ve ölümden beslenenler ne yaparlarsa yapsınlar kaybedecekler. Kendi ikbali için kan dökmekten çekinmeyen eli kanlı şebekeler yerle bir olacaklar. Huzur, birlik ve demokrasi isteyenler, bu ülkede birlikte barış içerisinde yaşamak isteyenler mutlaka kazanacaktır. Canımız yansa da, çok öfkeli de olsak, sağduyumuzu korumalıyız.

  Bu ülkede 'Önce Türkiye' diyenler, ellerinde pankartlar ve dudaklarında en güzel şarkılarla demokrasi ve barış içerisinde yaşamak isteyen altın gibi gençler, dürüst ve namuslu insanlar varken demokrasi ve barış dolu günler mutlaka doğacaktır.

  İçinden geçmekte olduğumuz bu karanlığın faillerinin bir an önce bulunarak adalet önüne çıkartılmasını istiyoruz. Güvenlik ve istihbarat kurumlarının hangi gerekçeyle böyle büyük bir zaaf içerisinde olduğunun araştırılmasını talep ediyoruz. Bu olayda ihmali olan tüm siyasi sorumluların gecikmiş de olsa istifa etmelerini bekliyoruz.

  'Türkiye bu tabloyu hak etmiyor'

  Türkiye bu tabloyu hak etmiyor. Türkiye her güne kanla, katliamla, şiddetle, terörle uyanan bir ülke olmaya layık değil. Teröre ve şiddete karşı atılacak her adıma; koşulsuz, amasız destek vermeye hazırız. Bu güzel ülkede bir daha asla böyle olayların yaşanmaması için herkes sorumluluk bilinci ile hareket etmeli ve gereken adımları tereddütsüz atmalıdır.

  Bu memleketin bütün evlatlarına, bütün vatandaşlarıma açık çağrıda bulunuyoruz: 'Türkiye bu acıları yaşamaya her gün çocuklarının ölümüne uyanmaya ve felaketlerin esiri olmaya mahkum bırakılamaz.'

  'Hükümeti ulusal yas ilan etmeye davet ediyoruz'

  Biz bu ülkenin makul insanlarının sesi olmaya, bu itiraza öncülük etmeye, bu ülkede güven ve huzur ortamını yeniden inşa etmek için sorumluluk almaya hazırız. Miting ve siyasi propaganda faaliyetlerimizi önümüzdeki 3 gün için durdurma kararı almış bulunuyoruz.

  Bu acı saldırı nedeniyle hükümeti ulusal yas ilan etmeye davet ediyor, bu hain saldırıda hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, sevenlerine ve ailelerine sabır, milletimize baş sağlığı, yaralılarımıza sağlık diliyoruz."

  İMC TV

 9. #9
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  Genelkurmay'dan saldırı açıklaması

  Genelkurmay, Ankara'da en az 86 kişinin hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada, saldırıyı kınayarak, hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diledi.
  Genelkurmay Başkanlığı Ankara'da en az 86 kişinin hayatını kaybettiği Barış Mitingi'ne yönelik saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

  Açıklamada, "Bugün Ankara Tren Garı önünde vuku bulan menfur terör saldırısını şiddetle kınar, bu saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz" denildi.

  İMC TV

 10. #10
  Üyelik tarihi
  03/10/2014
  Mesajlar
  3.552
  Ettiği Teşekkür
  114
  82 mesaja 90 teşekkür aldı
  Geribildirim Puanı
  1 (100%)
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  CHP'li Gökhan Günaydın: 118 kaybımız var


  haber.sol.org.tr

  CHP Ankara Milletvekili Gökhan Günaydın, can kaybının arttığını son belirlemelere 118 yurttaşın hayatını kaybettiğini söyledi.

  Solradyo.org

+ Konuya Cevap Yaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için etiketler

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre kendi konu ve mesajlarından sorumludur. Webmaster.bbs.tr hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetler için iletişim bölümünden iletişime geçilmesi halinde site yönetimi tarafından gereken işlemler yapılacak ve ilgili kişilere/kurumlara/vekillerine bilgi verilecektir.
Sosyal Medya
My Blog