+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Alınan Teşekkür
    0
    Ticaret Puanı
    0

Standart Php degisken sorunum yardim lutfen..

Merhaba

Index.html sayfamdan böyle değişkenler gidiyor ve bu değişkenleri alıp mail attırmak istiyorum ama değişken diğer sayfaya boş geliyor yardımcı olur musunuz?

url: "siparis_gonder.php?adsoyad="+$('input[name=adi_ekle]').val()+"&tel="+$('input[name=tel_ekle]').val()+"&email="+$('input[name=email_ekle]').val()+"&ilce="+$('input[name=ilce_ekle]').val()+"&adres="+$('textarea[name=adres_ekle]').val()+"&paket="+$('select[name=paket_ekle] option:selected').val()+"&odeme="+$('select[name=odeme_ekle] option:selected').val()+"&sehir="+$('select[name=sehir_ekle] option:selected').val(),
    scription">PHP- Kodu:

<?php$gonderen="[email protected]";$fullname $_GET[“ad_ekle”];   $tel $_GET[“tel_ekle”];$email $_GET[“email”];   $town $_GET[“ilce”];$adress $_GET[“adres”];   $packet $_GET[“paket”];$paymenttype $_GET[“odeme”];   $city $_GET[“sehir”];$to "[email protected]";$subject ".$adiniz.";$message "Fullname :".$adsoyad."<br>mobile number :".$tel." <br>city :".$sehir." <br>email :".$email." <br>town :".$town." <br>Adress : ".$adres." <br>packet :".$paket." <br> payment method :".$odeme."";$headers "From: New Order<".$email.">\r\n"$headers .= "Content-type: text/html\r\n";echo "Bilgileriniz alindi tesekkurler";?>
    Doğru mu yapıyorum acaba? Yardım ederseniz sevinirim.

Bu reklam sadece misafirlere görünüyor. Oturum açar veya üye olursan, bu reklamdan kurtulursun.

Teşekkür ederim şimdiden.

Alınan Teşekkür
    29
    Ticaret Puanı
    0

PHP kodla gösterdiğiniz alanda tırnak işaretlerinde farklılıklar var. Doğru olanlar sonlardakiler. Baştakilerin PHP dilinde yeri yoktur.

adress, ikinci kullanımda sondaki bir s harfi eksik.

Alınan Teşekkür
    0
    Ticaret Puanı
    0

Yok benim problemim hiç birşekilde doğru olsada değişkenlerin içi boş geliyor siparis_gonder.php ye erkoray bey bunun nedeni nedir ? degiskenleri GET ile aldiriyorum doğrumudur

Alınan Teşekkür
    29
    Ticaret Puanı
    0

Lordy arkadaş, yanlış yönlendirme yapmak istemem. PHP uzmanı değilim. Gördüğüm bariz hataları söyledim. Değişkenlerindeki kurallara ve gerekliliklerine hakim değilim.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

• ;)
  • :D
  • :o
  • :)
  • :(
  • :confused:
  • :mad:
  • :p
  • :rolleyes:
  • :cool:
  • :eek:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için etiketler

Bookmarks