Webmaster Sitesi, Google SEO, Bilişim ve Teknoloji Forumu

Webmaster Forumu'na Hoş Geldin!

Webmaster Forumumuza hoş geldin. İnternette her an yeni yeni siteler, bloglar, sosyal medya hesapları açılmaktadır. Her birinden belki yeni bir bilgi, yeni heyecan alma imkanı olamasa da bazen insanı gerçekten de heyacanlandıran, okuyucusuna gerçek bilgiler sunan web siteleri de karşımıza çıkmaktadır. Biz de bu siteyi kurup yola çıkarken, okuyucularımıza faydalı bilgiler sunma amacıyla başlangıç yaptık. Ne kadar başarılı oluruz bilmiyoruz. Ancak yolun daha başındayız ve bu forumdan mümkün olduğunca daha çok insanın yararlanmasını sağlamak için çabalayacağız.


Webmaster.bbs.tr'de Neler Bulunur?

Sitemizde WordPress, Joomla, Drupal gibi içerik yönetim sistemleri; vBulletin, SMF, MyBB başta olmak üzere forum ve portal sistemleri; OpenCart, PrestaShop, OsCommerce gibi ticaret sistemleri, Blogger, Tumblr, Blogcu, WordPress gibi blog servisleri, ücretli ücretsiz scriptler, web tasarım, site kurulumu ve güvenliği, Google, Bing, Yandex, Yahoo, Alexa arama motorları hakkında bilgi paylaşımı, seo, arama motoru optimizasyonu hakkında detaylı bilgiler, backlink, hosting gibi alanlarda çeşitli kampanyalar, e-ticaret fırsatları, müşteriler edinme, çeşitli içerik yönetim sistemleri ile ilgili tema, eklenti ve modül paylaşımları, bilişim teknolojileri, etkinlikler, internet ve Facebook, Twitter, Linkedin, vKontakte, Instagram, Pinterest gibi sosyal medya ağları, bilgisayar yazılımları ve donanımları, iOS, Android, Tizen, Symbian mobil yazılımları, mobil teknolojiler, oyunlar, Windows işletim sistemi, sorunları ve çözüm yolları, GNU/Linux dünyasından haberler, makaleler, Ubuntu, LinuxMint, Manjaro, Debian, Centos, Pardus gibi güncel dağıtımlar ve açık kaynak yazılımlar, ticari ve güvenlik yazılımları kampanyaları, Türkiye ve Dünya gündeminden çarpıcı haberler, bilimsel makaleler, otomotiv, uydular, uzay teknolojisi, bilim ve eğitimdeki gelişmeler, bilim insanları, sinema, müzik, kitap, kültür, sanat, insan kaynakları, çalışma hayatı, iş başvuruları gibi birçok sektör hakkında bilgi paylaşımlarına ulaşma imkanlarına yer veren sosyal bir webmaster sitesi, SEO, bilişim ve teknoloji forumundasın.


DOCENDO DISCITUR!

Şiarımız, Öğreten öğrenir'dir. İlk ipucumuz bu mesajı okuyanadır: Sitenizi hangi script ile kurmuş olursanız olun, mutlaka anasayfanızda giriş yazınız bulunsun. Bu anasayfanızın metin yönünden güçlü olmasını ve arama motorlarında başarılı olmasını sağlar. Siz de anasayfanızda bu kadar uzun bir yazıyı sabit bir şekilde yazdığınızda çok alan kaplayacağını düşünüyorsanız, kayan yazı yöntemini kullanarak az alanda çok söz söyleyebilirsiniz.


Forumumuzda Nasıl Bir İşleyiş Var?

Webmaster ailesi olarak hepimiz burada emek verdiğimiz için değerliyiz. Burada asla parası olanın bir ayrıcalığı bulunmayacaktır. En büyük değerimiz emektir. Sen de verdiğin emeğinle forumumuzda herkes gibi eşit olarak yerini alacaksın. Tüm site sahiplerinin, internet kullanıcılarının, teknolojik gelişmeleri takip edenlerin, kendini geliştirmek isteyenlerin ve tabi ki uzmanlık alanlarındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşanların her birinin eşitler olarak bulunduğu özgür bir alandasın.


Son Mesaj

Bilgi paylaşıldıkça çoğalmaktadır. Sen de bu paylaşıma destek verdiğin için teşekkür ederiz. Hoş geldin, İyi ki geldin.


Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre kendi konu ve mesajlarından sorumludur. Webmaster.bbs.tr hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetler için iletişim bölümünden iletişime geçilmesi halinde site yönetimi tarafından gereken işlemler yapılacak ve ilgili kişilere/kurumlara/vekillerine bilgi verilecektir.
film önerileri reklam ver
My Blog Best SEO Blogs