Profil bilgileri: ayseyucel - Webmaster Sitesi, Google SEO, Bilişim ve Teknoloji Forumu
No Recent Activity
ayseyucel Hakkinda

Temel Bilgiler

İstatistik


Mesaj adeti
Mesaj adeti
0
Günlük Ortalama Mesajlar
0
Son Mesaj
IPL lazer Cihazları hakkında 21 05 2015 08:31
Toplam Teşekkür
Toplam Teşekkür
0
  • 0 mesaja 0 teşekkür aldı
Genel Bilgiler
Son Aktivitesi
21 05 2015 09:18
Üyelik tarihi
16 04 2015
Görüntülenecek sonuç yok ...
Görüntülenecek sonuç yok ...
Görüntülenecek sonuç yok ...
View ayseyucel's Blog

Güncel Başlıklar

Diode Lazer Cihazları ve Gelişmiş Teknolojileri.

by ayseyucel on 13 05 2015 at 10:53
Lazer epilasyon cihazları denince aklımıza diyot lazer gelmekte. Her tip cilde epilasyon tedavisi uygulayabilen diode lazer gerçekten çok özel cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip cihazların başında ise Exemice ve Exem diode lazer cihazları gelmekte.
IPL ‘e göre çok daha yeni bir teknolojiye sahip bu tip cihazlar gerçekten çok özel cihazlardan olup mikro bar sistemi ile çalışmaktalar. Şimdi gelin hep birlikte sizlere bu cihazlardan biri olan Exem’i tanıtalım.
Özellikle ince ve açık renkli tüylerde çok ayrıcalıklı sonuçlar elde edebilen Exem diode sınıfının en gelişmiş ve en üstün performansına sahip olan çok kaliteli bir lazer cihazıdır. Uzun vadeli olarak düşünebileceğiniz bir lazer tipi olan Exem düşük maliyeti de düşünüldüğünde çok cazip bir cihaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahip olduğu özel hasta kayıt dosyası ve rapor alabilme özelliği ile de rakipleri arasında gerçekten ön plandadır.
Acısız ve hızlı bir epilasyon tedavisini amaçlayan Exem diode lazer saniyede tek atış sistemi ile inanılmaz sonuçlar alabilecek çok özel bir cihazdır. 500 watt bar güvüne sahip olan Exem son derece de iyi sonuçlar ile çalışabilmektedir.
Bu tip cihazlardan bir diğeri ise Exemice Diode Lazerdir. Peki Exemice diode lazerin çalışma prensibi nasıldır ? Sahip olduğu soğuk hava üfleme ve uzaktan tarama atış sayesinde cilt yüzeyindeki tüyleri ve kökleri tek bir atışta yakarak hızlı, etkin ve sonuca dönük bir epilasyon tedavisini amaçlar. Devamında cilt pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazanarak çok hoş bir epilasyon tedavisi sağlanmış olur. Sahip olduğu soğuk hava sayesinde hiç acı hissetmeden jel ve jilet kullanmaya gerek kalmaksızın masaj konforunda çok etkili bir tedavi sağlayan Exemice gerçekten mutlaka denenmesi gereken bir cihazdır.
Mgs Kozmetik ve Medikal tarafından piyasaya sunulan diyot lazerler gerçekten çok özel cihazlardır. Şayet bir güzellik salonu, kuaför veya estetik merkezi sahibi iseniz bu cihazımızı denemenizi ve seanslarınızı daha mükemmel hale getirmenizi tavsiye ederiz. Exemice diode lazer ile daha farklı seanslara doğru yolculuğa çıkalım.
Katagoriler
Uncategorized

Diode Lazer cihazları ve teknolojisi

by ayseyucel on 11 05 2015 at 13:01
Geçmişten günümüze pek çok farklı yöntem ile istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi geliştirilmiştir. Bu yöntemler eski dönemlerde ağda, jel kullanma gibi yöntemler iken şimdi lazerli epilasyon sistemleri ön plandadır. Lazerli epilasyon ise günümüzde diode lazer sistemlerinin oldukça yaygın kullanıldığı bir teknolojiyi ifa ediyor.

Lazer epilasyon cihazları
olan bu tip lazerler IPL yöntemine göre oldukça yeni bir teknolojidir. Bar sistemi ile çalışan diyotlar 300 ila 800 watt arası değişmektedir. En etkili olduğu kıl tipleri ise ince kıllardır. Ütüleme sistemi ila çalışan diyotlar gerçekten çok özel cihazlardır.

Bu yazımızda bu tip diyotlardan biri olan Exem diyot lazerler hakkında bilgi veriyor olacağız. Sınıfının en gelişmiş ve üstün performansına sahip olan diode lazerler uzun süreli ve maliyetsiz epilasyon mantığı ile tasarlanmış mükemmel cihazlardandır. Peki Exemdiode lazerin özellikleri nelerdir ?
İnce ve açık renkli tüylerde kesin çözüm sağlayabileceğiniz olan Exem diode lazer saniyede 10 atış hızı ile ütüleme lazer tedavisi yapmaktadır. 500 watt bar gücü ile çalışan diyot lazerler acısız ve kalıcı epilasyon en tipik örneklerini sunmaktadır

Özel bir hasta kayıt sistemine sahip olan diyot lazerler hastanın kimlik bilgilerini, adresini, uygulanan bölge ve yapılan atış sayısını kaydetme ve inceleme özelliğine sahip bir hasta kayıt özelliğine sahiptir. Özel yazıcısı sayesinde istenilen hastanın raporunu dökme ve gün sonu çalışma raporu özelliğine sahiptir.
Exem diode lazer mükemmel bir soğutma sistemine sahip olup su, yarı iletken ve hava sistemleri mevcuttur. Atış genişliği 1-500 ms arasında olan exem gerçekten marka bir cihazdır. Dalga boyu ise diode lazerlerde standart olduğu üzere 808 nm aralığıdır.

Mgs Kozmetik & Medikal güvencesi ile piyasaya sunulan Exem diode lazer gerçekten diode lazer kullanıcısı olacak kuaför, güzellik merkezi ve estetik merkezleri için birebir bir cihazdır. Bu cihaza sahip olarak gerçekten mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Exem diode lazer ile daha fazla bilgiye sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizden refaranslarımız ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
Katagoriler
Uncategorized

IPL lazer Cihazları Hakkında.

by ayseyucel on 08 05 2015 at 09:56
Lazer epilasyon cihazları günümüzde lazer epilasyon tedavisi uygulamak isteyen güzellik salonları, kuaförler ve estetik merkezleri tarafından talep edilmektedir. Genelde güzellik merkezleri ve kuaförler IPL lazer ve diode lazer cihazlarını talep etmekte olup bu cihazlardan daha çok verim alma yoluna gitmektedirler.

En cazip IPL lazer cihazlarından biri olan Exemice, Alexandrite lazer konforunu IPL sistemi ile birleştirerek çok özel bir epilasyon tedavisi uygulamaktadır. İşlem sırasında jel ve jilet kullanmaksızın işlem yapan Exemice acısız, kalıcı ve sonuç alıcı bir epilasyon tedavisini bütün seanslarda göstermektedir. Exemice’ı diğer cihazlardan ayıran bir diğer özelliği ise sınırsız atış yapma garantisidir. Bu özelliği sayesinde gerçekten çok özel sonuçlar alabilen Exemice hem cilt güvenliğini hem de cilt sağlığını en üst düzeyde tutmaktadır.

Exemice atış tekrar hızının yüksekliği , güçlü ışık üretimi ile mükemmel bir epilasyon tedavisi uygulayabilmektedir. Tüm vücut epilasyon süresini 30 dakikaya kadar indirebilen özelliği sayesinde yaptığı uygulamalar sayesinde çok özel sonuçlar alınabilmektedir.
Biraz da teknik özelliklerini inceleyecek olursak Exemice, yeni nesil flaş lamba teknolojisinin kullanıldığı mükemmel bir cihaz olarak da adlandırabiliriz. En etkin olarak 700 nm- 800 nm aralığında ışın saçan Exemice bu dalga boyunda çok etkili olarak çalışmaktadır. Ortalama başlık ömrü 250.000 atış olan bu mükemmel cihazımızın garanti kapsamına alınan başlık ömrü 200.000 atıştır. İki yıl garantili olarak da satışa sunulmaktadır.
Jelsiz, jiletsiz ve soğuk hava üflemeli tedavi sistemi ile mükemmel sonuçlar alabileceğiniz Exemice ‘ı sizlere çok özel fiyatlarla Mgs Kozmetik ve Medikal olarak sunmaktayız. Jel ve jilet kullanılmaksızın mükemmel bir tedavi sağlayabileceğiniz Exemice’ı yeni açacağınız kuaför veya güzellik salonuna uygun olacağını düşünüyoruz. Yeni nesil teknolojisi ve sınırsız atış garantisi ile Exemice benzer IPL ‘ler arasında tam bir markadır. 2003 senesinden beri estetik, güzellik ve kuaför salonlarına cihaz temini yapmakta olan Mgs Kozmetik ve Medikal gerek yurt içi gerekse de yurt dışındaki referansları ile bu sektörde kendini kanıtlamış çok önemli bir firmadır. Gerek Exemice gerekse de diğer ürünler hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Katagoriler
Uncategorized

IPL lazer nedir ?

by ayseyucel on 07 05 2015 at 10:57
Işığın dalga boyunda saçılması ile istemediğimiz tüylerden kurtulma anlamına IPL lazer epilasyon tedavisi son zamanlarda çok revaştadır. Bu tedaviyi uygulayacak olan lazer epilasyon cihazları ise gerçekten çok teknolojik cihazlar olup , oldukça çeşitli ve sayıları piyasada hayli fazladır.
En cazip IPL Lazer cihazlarından olan Exemice ile istediğiniz o mükemmel tedaviye ulaşmanız artık zor değil. Etkin bir soğuk hava üflemeli tedavi sistemine sahip olan Exemice ile jel ve jilet kullanmadan muhteşem sonuçlar edinmek mümkün olmaktadır. Alexandrite lazer konforunu jel ve jilet kullanmaksızın mükemmel sonuçlar getirebilen bir sistemle özdeşleştiren Exemice sizlere sonuca dönük, etkin ve mükemmel sonuçlar sağlayabilmektedir.
Bu sonuçlara ulaşmak için etkin bir cilt sensörüne ve buna bağlı mükemmel tarama sistemine sahip olan Exemice yeni nesil bir lazer platformu olarak mükemmel sonuçlar elde edebileceğiniz bir cihazdır.
Acısız , kalıcı ve hızlı bir epilasyon tedavisi sunmayı amaçlayan Exemice nasıl çalışmaktadır ? Şimdi buna bakalım. Önce cildi etkin bir şekilde soğutarak işleme başlayan Exemice daha sonra yaptığı atış neticesinde bölgedeki kıl kökünü hedef alarak mükemmel sonuçlar almayı hedefler. Üstün bir teknoloji ve üstün bir güvenlik anlayışına sahip olan Exemice daha etkin bir enerji üretimi sağlayarak yeni nesil teknolojisi ile fark yaratmaktadır. Özel tasarım başlığı sayesinde üretilen tüm enerjinin kıl köküne ulaşmasını sağlayarak enfes bir uygulamanın anahtarını elinde bulundurur.
Exemice’ın Entegre cilt sensörü ne işe yarar ? Şimdi biraz da ona bakalım. Parametre seçiminde oluşabilecek hataların önüne geçen Exemice hem doğru parametre seçimi yapar hem de cildi etkin soğutarak çok özel tedaviler gerçekleştirir.
Başta güzellik salonları, kuaförler ve estetik merkezleri Mgs Kozmetik ve Medikal güvencesi ile bu cihazı temin etmektedirler. Mgs Kozmetik olarak pek çok farklı tipte cihazı sektördeki firmalara uzun süredir vermekte olup satış aşamasından cihaz kurulumuna kadar pek çok hizmet tarafımızdan verilmektedir. Bu yeni nesil lazer epilasyon cihazını Mgs Kozmetik ve Medikal’den temin ederseniz asla pişman olmazsınız. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.
Katagoriler
Uncategorized

Lazer Epilasyon Cihazı seçerken.

by ayseyucel on 06 05 2015 at 12:30
Merhaba, bugünkü makalemizde lazer epilasyon cihazları hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Soğuk hava üflemeli lazer cihazları seçerken gerçekten çok dikkat etmek gerekir. Seçilen cihazın etkin bir soğutma sistemine sahip olması birinci öncelik olmalı, ikincisi ise fiyatı ve teknik özellikleri.
Mgs Kozmetik & Medikal güvencesi ile piyasaya sunulan bir IPL lazer cihazı olan Exemice gerçekten çok önemli bir marka. Alaxandrite Lazer konforunu jelsiz, jiletsiz ve soğuk hava üflemeli tedavi sistemi ile en güzel bir şekilde sunan Exemice gerçekten özellikle sınırsız atış garantisi ile çok özel bir konumda. Entegre cilt sensörü sayesinde, parametre seçiminde oluşabilecek hataların önüne geçmeyi sağlayan exemice belirlediği üstün parametreler sayesinde çok doğru bir tedavi uygulamaktadır.
Exemice’ın entegre cilt sensörü sayesinde, parametre seçiminde oluşabilecek hataların önüne geçilerek mükemmel bir tedavi imkanı sağlanması hedeflenmektedir. Peki Exemice’ın sahip olduğu teknoloji nedir ? Yeni nesil flaş lamba teknolojisi ile üretilen Exemice, 700-800 nm aralığında çok etkin olmaktadır. Bu aralıkta dalga saçan Exemice mükemmel bir seans için gereken bütün özelliklere sahiptir. Garantili başlık ömrü 200.000 olan ortalama başlık ömrü ise 250.000 olan Exemice benzer cihazlar arasında hayli önemli bir konumdadır. 3500 watt maximum enerji güç kullanımı ile çok mükemmel bir cihazdır.
Peki Exemice nasıl çalışmaktadır? Exemice’ın güvenliği hakkında bilgi verebilir misiniz?
Öncelikle cildi etkin bir şekilde soğutan Exemice, yaptığı atış sayesinde mükemmel bir epilasyon hizmeti vererek cilt güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadır. Cilt güvenliğini en üst düzeyde tutan exemice etkin soğuk hava teknolojisi sayesinde mükemmel bir tedavi sağlar.
Mgs Kozmetik & Medikal güvencesi ile piyasaya sunulan Exemice yeni nesil bir lazer epilasyon cihazıdır. Bu mükemmel komple cihaz ile gerçekten çok özel bir seans uygulaması yapabilirsiniz. Mgs Kozmetik ve Medikal güvencesi ile piyasada satışını sunduğumuz Exemice hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz web sitemizi ziyaret etmenizi önermekteyiz. Zira web sitemizde Exemice ve diğer lazer epilasyon cihazlarımız hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Exemice’a sahip olarak mükemmel seanslara doğru yolculuğa çıkın.
Katagoriler
Uncategorized
eTicaret Profili En son Değerlendirmeler
Geribildirim Puanı:
Pozitif Bildirim:
0
0%
Pozitif Bildiren Üyeler:
Negatif Bildiren Üyeler:
0
0
Toplam Olumlu Bildirimler: 0
Bu kullanıcıya bildirimde bulunun: ayseyucel
ayseyucel nickli kullanıcıya ait bütün bildirimlere bak
  Son
Ay
Son
6 Ay
Son
12 Ay
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre kendi konu ve mesajlarından sorumludur. Webmaster.bbs.tr hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetler için iletişim bölümünden iletişime geçilmesi halinde site yönetimi tarafından gereken işlemler yapılacak ve ilgili kişilere/kurumlara/vekillerine bilgi verilecektir.
Sosyal Medya
My Blog