Webmaster Sitesi - Seo Forumu - Ana Sayfa
 • Section Widget

 • Güncel Makaleler

  fayton

  Plaka Kodları Arşivi - Plakalar.net
  Türkiye’de 7 bölge ve 81 il bulunmaktadır. 81 ilde bulunan her bir araç için ayrı ayrı kod bulunmaktadır. Bu plaka numaraları ile hangi aracın... read more
  fayton 22 10 2016, 15:52
 • Ana Sayfa RSS Besleme

  tarafından 10 01 2014 tarihinde yayınlandı. 23:37     Görüntüleme sayısına göre: 15543 
  1. Kategoriler
  2. SEO,
  3. Google

  Sitem Google’da Nasıl Üst Sıralara Çıkar?

  Bu soru ile Webmaster Forumu'muzda bir başlık açılmıştı. Oradan verdiğim yanıtlardaki anlatımları buradan da paylaşayım dostlar.
  Sitemizi üst sıralarda tutmak için neler yapılmalı
  ? sorusuna cevap arıyordu konuyu açan arkadaş. Ben de aşağıdaki gibi cevaplar ...
  tarafından 22 10 2016 tarihinde yayınlandı. 15:52
  Türkiye’de 7 bölge ve 81 il bulunmaktadır. 81 ilde bulunan her bir araç için ayrı ayrı kod bulunmaktadır. Bu plaka numaraları ile hangi aracın ...
  tarafından 06 10 2016 tarihinde yayınlandı. 11:10
  1. Kategoriler
  2. SEO,
  3. Google,
  4. WordPress,
  5. SMF,
  6. Joomla,
  7. vBulletin,
  8. Güvenlik

  Haber ve çeşitli programlarda sürekli su zehirlenmeleri, hastalık haberleri günümüzde oldukça mevcut.
  Suyla bulaşan hastalıklara yakalanmak yada bu bakteri ...
  tarafından 23 09 2016 tarihinde yayınlandı. 15:29     Görüntüleme sayısına göre: 22 
  1. Kategoriler
  2. Google

  VRF KLİMALAR Bir binanın değişen kapasitesine ve hava akımına göre ısı yada soğuk hava akımı düzenleyen bir sistemdir. Akışkan soğutucu debisi anlamına gelen vrf klima dış ve iç ünitelerinden oluşan ve birbirine bağlı olarak çalışan farklı bir klimadır. Gerektiği yerde soğuk hava sevk ederek ısıtma yada soğutma ihtiyacını tamamen sağlar. Farklı hava kütlelerini algılayarak kendini ona göre ayarlayabilen gelişmiş kontrol merkezi ile klima dünyasında devrim yaratmıştır. VRF klima kışın binanıza sıcak hava üfler ve soğuk hava dalgasını içeriye girmesini engeller , yaz aylarında ise tam tersini yaparak sıcak hava dalgasını binanıza girişi engeller ve serin havanın kalıcı olmasını sağlar. Çevreye çok saygılı olan ve yüksek enerji tasarrufuyla cebinizin de dosttur. Bu sistemi her binada kullanabilirsiniz ister en bir müstakil eve ister çok katlı bir plazaya takabilirsiniz.Yaşama alanında kullanılan dış ve iç üniteleriyle hava değişimine göre ısı/ soğuk hava veren yeni nesil bir klimadır. VRF klima nedir sorusuna cevap arayanlar için değişen mevsimlere ve hava şartlarına göre uyum gösteren, gerektiğinde debisi akışkan soğutucu ile iç ünitelerinde ısıyı dış ünitelerinde soğuğu önleyen bir sistemdir. Birçok alanda kullanılmaya başlanan bu klimalar A plus'dır çok az enerji kullanarak tasarruf eder ve çevreye asla zarar vermez. Dış üniteleri yardımıyla gaz akışını, dağıtımını yapan ve bütün üniteleri bağımsız şekilde yöneten kontrol sistemi vardır.

  Yeni nesil klima olarak adlandırılan ve birçok alanda havayı eşitliğini sağlamak için kullanılan bir klima sistemdir. Dış ve iç ünitelerden oluşan ve hepsini kontrol ederek gereken havayı anında sevk eden bir özelliği vardır. Bu çok gelişmiş vrf klima fiyatı ürünün özelliğine göre değişmektedir, 5000 usd'den başlayıp 1000. 000 usd kadar yükselmektedir. Klimanın nerede ve nasıl kullanılacağı da fiyata artışına etkendir. VRF klima markalarında fiyatı aralığını yükseltmekte ünlü markaların fiyatı daha yüksektir. Montajı ve kargosu fiyata dahil edilmektedir, büyük bir plazaya montaj klima montajı yapmak uzun bir zaman gerekmektedir buda fiyatı yükseltmektedir.
  Bir vrf özellikli klima almaya karar verdiyseniz ilk önce kullanacağını alanın hesaplamak gereklidir. Bu hesaplanmaya vrf klima tipleri hesabı denmektedir, firmaların özel bir programı vardır ve ona göre hesaplama yapılır. Kullanacağı odaların soğutma ısıtma yükü ve gereken boru çapı hesaplanır ne kadar bakır boru kullanılacağına, ne kadar akışkan soğutucu konulacak karar verilir. Bu hesaplama çok önemi ve doğru yapılması gerekir gereklidir aksi takdirde sorunlar çıkabilir. Klima iç ünite ve boru çapı her eve göre farklılık göstermektedir bunun için her evin kendi vrf boru çapı hesabı vardır ve ona göre hesap yapılmalıdır.

  Günümüzde en çok satan ve en çok tercih edilen vrf klimalarının ısı ihtiyacını ne olursa olursun sağlar ve kontrol eder. Çok tercih edilen klimalarının birçok vrf klima markaları çıkmıştır piyasa, Arçelik, Beko, profilo, samsung, toshıba, mıtsubishı gibi çok büyük markalar en son teknolojiyle üretip satışa sunmuştur. İki ünite olarak satışa sunulan ve hem dış hem de dışı mekanda ısı derecesini ölçer ve ona göre hava tercih eder. Kışın soğuk havada evin sıcaklığını dışarıya vermez, yazı ise dış mekanın soğuk havası muhafaza eder ve sıcak hava içeriye almaz. Üstün özelliklerine sahip olan ve çevreye asla zarar vermez, düşük enerji kullanımıyla da cebinizin dosttur.

  Vrf klimaları yüksek teknolojisiyle her an evinizin havası kontrol eder, ihtiyaç duyulan havayı hemen ortama sevk eder. Sürekli sizin evinizi hava ölçümünü yapan bir sisteminde ihtiyaç duyduğu bir bakım ve onarımı vardır. Bu bakımı klima mutlaka uzman eller yapmalı, iklim değişlerinde vrf klima sevisi aranmalıdır. Klima servisi 7 gün 24 saat açıktır her ihtiyaç duyduğunuzda arayarak bilgi alabilir, klima hakkında çıkan sorunlar da size yardımcı olurlar. Sürekli hizmet veren ve her sorunda yanınızda olan klima servisi klimanızı en türlü olumsuzluktan korur. Unutmayın klimanızın ömrünü uzatmak izin elinizde her 3 ayda bir klima bakımını yaptırarak klimanızın ömrünü uzatır ve dayanaklığını artırır.

  Vrf klimaları satın aldıktan evinize getirip montaj işlemi yapılmadan önce keşif yapılmalı ve bu işlem yine yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Montaj süreci çok meşakkatli ve yorucu bir işlemdir, vrf klima tesisatı edilirken gereken bütün malzemeler olmalı ve gerekli olduğunda vinç bile getirilmeli . Klima montajı yapan yetkili gereken bilgiye ve gereken deyime sahip olmalıdır, sürekli hava sirkülasyonu yapılmalı ve gereken malzemeleri gerekli yerler yerleştirilmelidir. Yapılan keşif sonrası bir montaj planı çıkarılır ve o montaj planına harfiyen uyulmalıdır yoksa klima çalışırken büyük sorunlar çıkabilir. Yetkili servisi düzenli bir şekilde yapıldıktan sonra uzun yıllar sorunsuz çalışabilir klimanız yeter ki her şey plana göre olsun.

  En son teknolojilerden yararlanarak yapılan ve tek merkeze bağlı olan bir klima sistemidir. Dış ve iç üniteleri vardır ister soğutucu olarak ister ısıtıcı olarak kullanılabilen merkez odaklı sistemdir. Dış ve iç üniteleri bağımsız olarak çalışır ve ayrı ayrı programlanabilir. Bu sistemle farklı odalarda farklı ısı ayarı yapmanıza veya sadece bir çalıştığınız odada çalıştırarak enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Ayrıca bu vrf sistem her binaya ve işletmeye uygundur, ister villanıza isterseniz apartmanınıza monta edilebilir. Monta edilirken dış cepheye asla zarar vermez ve estetiğini bozmaz, bu yönüyle de tarihi binaların ısı sisteminde de kolaylıkla kullanılabilirdir. Konforlu ve birçok işlevi olan bir vrf sistemleri klima istiyorsanız vrf klimaları tam size göredir.

  Vrf klimalar bilindiği gibi yüksek performanslı iklimlendirme ve enerji tasarruflu bir klima sistemidir. Bu klima sistemi özel binalarda kullanıldığı gibi birçok devlet binalarında, hastanelerde, okullarda, otellerde de kullanılmıştır. Isıtma veya soğutma merkezli olan sistemi işi uzman kişiler tarafından yapılır ve keşif sürecinden montaj süresine kadar olan zaman aralığına vrf klima projeleri denir. Bu proje uygulaması klimayı taktırmaya karar verdiğiniz on başlamak ve montaj bitene kadar sürmektedir. Her işletmeye farklı bir proje çizilir ve o projeye uyarak bütün sistem takılmaya başlanır. Bu proje kapsamında birçok uzman çalışır ve siz kısa sürede 100% güvenli bir klima kullanımı sunar.

  Son yıllarda birçok işletmede kullanılan ve kullanıldığı alan yüksek soğutma/ ısıtma kapasitesiyle işletmelerin tercihi olmuştur. Bu klima sistemi dış ünite ve iç ünite olarak ikiye ayrılır, iç ünite çalışma hızlı çok yüksek olan ve minimum enerji tasarrufuyla çevre dostu olan şık bir klima çeşididir. Genellikle vrf klima iç ünite 4 tane kasetten oluşan ve işletmenin tabanına monta edilen bir sistemdir, kurulumu ve montajı kısa zamanda yapılan yüksek performanslı vrf klimalarıdır. İç ünitede panel tasarımlı geniş hava kapasiteli modern görünümlü , alçak ses seviyeli bir sistemdir. Dar işletmelere uygun olan vrf klima çıkabilen panelleri sayesinde temizliği de kolayca yapılabilir.

  Modern işyerlerinin şık görüntüsüne uygun olan ve enerji tasarrufuyla da maliyeti en az düşüren yeni nesil bir klimadır. Vrf klima fiyat aralığı ürünün markası ve özelliklerine göre değişmektedir. Genellikle fiyatı 900 tl'den başlayıp yükselebilen klimalar özelliklerine göre değişmektedir. Ünlü markaların etiketiyle satılan ürünlerin fiyatı fazladır. Ayrıca vrf klimanın kullanılacağı yer ve işletme fiyatla doğru orantılıdır. Çok büyük bir opera binasının soğutma işlemiyle küçük bir binanın soğutma işleminin fiyatı farklıdır. Her bütçeye ve her işletmeye uygun vrf klima bulabilirsiniz, konforlu ve yüksek performanslı klima diğer klimalardan biraz pahalı olsa da düşük enerji tüketimiyle para tasarrufu yapabilirsiniz.
  Mükemmel hava kontrollü ile birçok evin, işletmenin hava alanında çalışan vrf klimaları kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Birçok alanda kullanılan ve birçok vrf klima firmaları bu klimayı üretmekte ve satışa sunulmaktadır. Büyük firma ev tipi, ticari tipi, duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, yer tipi, tavan tipi gibi birçok ürün çeşidi çıkarmış ve her alana uygun bir klima bulmuşlardır. Ister dış mekanda ister iç mekanda kullanarak ısı değişimi yapan merkez odaklı bir işletim merkezine sahiptir. Proglanma özelliğiyle istenilen zamanda istenilen ısıyı elde edebilir, farklı odalarda farklı ısılar kullanabilirsiniz. Isı kaybını en aza indiren ve yüksek tasarruf sağlayan vrf klima firmaları sizi düşünen bir sistem yaratmışlardır.

  Klasik klimaların dışına çıkan ve yüksek performanslı şık klimalardır . Her alanda kullanıla bilen ve enerji tüketimini en aza indiren bir sistemdir. Vrf klima bayi her bütçeye uygundur, genellikle 900 tl'den başlayan ve özelliklerine göre yükselen bir fiyat aralığı oluşturmaktadır. İç ve dış ünitelerden oluşan iki sistemi vardır, dış sitem dışardaki havanın içeriye girmesini engeller, iç ünitelerse içerde olan havayı dışarıya vermez öylece ısı kaybını en aza indirir. Vrf klimanın fiyatları kullanım alanına göre değişmektedir. Ev tipi vrf klimayla ticari tipi klimanın fiyatı birbirinden farklıdır. Ayrıca montaj için kullanılan bakır boru ve gerekli malzemeler fiyata değildir.

  Vrf klimalar nedir, montajı kimler tarafından yapılır, nasıl bir yapısı ve avantajı var gibi bir çok soruyu vrf klima forumu akla katılan her soruyu cevapladı. Dış ve iç ünitelerden oluşan ve kurulduğu yapıyı çepeçevre saran bir sistemdir. Merkezi sistemde ısıtma soğutma yapabilen ve borulara hava üfleyen bir klimadır. Bütün işletmelerde kullanılmaya başlayan ve tek bir merkezde ısı dağıtımı yöneten vrf klima çevre dostu olarak üretilmiştir. enerji tüketimini en aza indiren ve tasarruf yapabilen çok güzel bir sistemdir. Isı yalıtımı yapan ve dış kuvvetlerden etkilenmeyen sağlam bir klimadır. Yapısı yeni teknoloji olsa da en eski binalara bile kurulma olanağı vardır. Ister bir okulla ister bir plazaya kolaylıkla kurulabilir.
  Yüksek performanslı ve az enerji tüketimiyle dünyada kullanılan vrf klima sistemleri ülkemizde de birçok şehirde tercih edilmeye başlanmıştır. İç Anadolu bölgesinin vrf klima dağıtıcısı olarak bilinen Ankara birçok firmanın markasını hizmette sunmuştur. Vrf klima fiyatları Ankara bölgesinde pek farklı değildir. Genellikle markaya göre fiyatlandırılan vrf klimalar özelliklerine göre de artışlar olmaktadır. Iç ve dış üniteler oluşan bu klimanın kullanıldığı alan göre fiyatları artış göstermektedir.

  İki faklı üniteden oluşan ve iki ünitenin bağımsız olarak çalıştırabilen mitsubishi çevreye dost ve cebinizi düşünen akıllı klimalar üretmiştir. Klasik klimalardan çok farklı olan ve hem ısı hem de soğuk hava kaybını en az indirmiştir . Mitsubishi vrf klima fiyatları her yapıya ve her alım gücüne uygundur, salon tipi, ticari tipi, ev tipi gibi birçok çeşidi bulunan vrf klimalarının fiyatları da farlılık göstermektedir. sürekli değişen vrf klima sistemleri her modelline yeni bir özellik eklemektedir, bu eklenen özellikler fiyata etkili olmaktadır.

  En son teknolojilere üretilen ve ısı yönetiminde harikalar yaratan vrf klimaları her mevsim yapınızın dosttu olacaktır. Iki üniteden oluşan ve her iki cephede hava akımını bağımsız olarak düzenleyen Lg vrf klimaları enerji tüketimin en aza indirmiştir. Lg vrf klima fiyatları ürün özelliğine göre belirlenmektedir, ürünün özellikleri artıkça doğru orantıda artar. Gelişmiş teknolojiyle yapılan klimalar klima dünyasında devrim yaratmıştır. Kışın ve yazın sürekli çalışan ve her ortama uygun olan bu klima sistemleri ısı kaybını en aza indirir. Ayrı LG firmalarında vrf klimaların kargo ve montaj hizmeti fiyata dahildir

  Klima dünyasında yeni bir alan yaratan vrf sistemli klimalar iki üniteden oluşan programlana bilen klimalardır. Bir yapıya yerleştirilen ve o yapının hava dengesini kontrol ederek gerekli havayı sevk edebilen vrf toshiba klima fiyatları her bütçeye uygundur. Alıcılar için ödeme kolaylıkları sunan ve taksitlendirme seçeneği olan vrf klimalar her alana uygundur. İster evinize alın ister iş yerinize yapının yaşı ve yapısı ne olursa olsun vrf klima montajı yapılır. Siz kullunduğunuz ortamın havasını değiştirmek isterseniz toshiba klimalar bir tık ötenizde.

  İşyerlerinin ve binalarının yeni gülen yüzü olan ve ısı kaybını en aza indiren bir klima sistemidir vrf . Bu klima sisteminin iki farklı ünitesi bulunmaktadır, biri dış cepheyi korur diğeri iç cepheyi, iki sistem de birbirinden bağımsız çalışarak muhteşem bir kontrol merkezi sunar samsung. Samsung vrf klima fiyatları her modeller ve sürüme göre değişmektedir. Bir klima ne kadar çok özellik içerirse o kadar pahalıdır. Ayrıca kullanıldığı alanın özelliklerine göre de fiyat artar bilir. Vrf klima diğerlerinden biraz pahalı olsa da kullanırken konforuna bayılacaksınız.

  Klima dünyası yeni adım atam ve hizmette sunulduğu günden beri sistemine hayran bırakan vrf klimaları ısı kaybını en aza indiren bir sistemdir. İki farklı üniteden oluşmaktadır, bu iki ünite ısı/ soğuk kontrolü bulunan ve ortama en uygun havayı üfleyen bir klimadır. Her alana kullanmaya uygun olan ve en son teknolojilere üretilen bu klima sistemi çevre dosttur. Enerji seviyesini en azda kullanan vrf sistem klima fiyatları her isteğe uygundur. Okul, hastane, otel, plaza, devlet dairelerin hepsinde kullanılır ve her %50 tasarruf yapan bir sistemdir. Her odaya kontrol eder ve ona göre hava üflet ister soğuk ister sıcak.
  tarafından 06 09 2016 tarihinde yayınlandı. 12:25
  1. Kategoriler
  2. SEO,
  3. Google,
  4. WordPress,
  5. SMF,
  6. Joomla,
  7. vBulletin,
  8. Güvenlik

  Su deposu temizliğinde değerli müşterilerimizden gelen soruları en iyi görsel çalışma resimleri ile cevaplayabileceğimizi düşündük.
  Su deposu temizliği sağlık ...
  tarafından 03 09 2016 tarihinde yayınlandı. 09:48

  http://i.hizliresim.com/400DMG.png
  E-ticaret sektörü dünya üzerinde gelişmekle beraber ülkemizde de gelişiyor.Bunu fırsat bilen hazır eticaret paketleri satışı yapan firmalar yüksek fiyatlarla hazır eticaret sitesi satıyorlar.Yeni e-ticaret sitesi kuracak olanlar öncesinde komisyonlu satış siteleri ile hayata geçmeye çalışıyorlar ve her satışlarından en az %10 komisyon vermek durumunda kalıyorlar.


  Bunu gören ve daha önce bir çok hazır e-ticaret sitesi kurulumu ve desteği yapan firmamız sektöre yepyeni bir rekabet ve fiyat getirerek bu işin yeteri miktarda ücretle yapılabileceğini göstermiştir.Sektör araştırmasında daha önceleri en ucuz e-ticaret paketi min 700tl civarlarındayken sektöre adımını attığında fiyatların da aşağı düşmesi bizleri de sevindirdi.Hazır e-ticaret paketleri sunan firmaların çoğunluğu limitli web trafiği sunmakta ve limit aşımı ücret talep etmektedir.Bizim sunduğumuz hizmette limit aşım ücretleri olmaz, limit aşımında site trafiği kesilmez. %100 mobil uyumlu e-ticaret paketlerimiz ile müşterilerimiz memnundur.


  E-ticaret paket özelliklerimiz fiyatlandırmalarla değişmektedir.En alt paket olan basic akıllı hazır e-ticaret paketi kapıda ödeme desteklemekle beraber en ust paket olan large akıllı e-ticaret paketi tüm özelliklerin yanısıra xml entegrasyon özelliğini de sağlamaktadır.

  web sitemiz: http://www.hazirticaretsitesi.com
  tarafından 29 08 2016 tarihinde yayınlandı. 10:55
  1. Kategoriler
  2. SEO,
  3. Google,
  4. WordPress,
  5. SMF,
  6. Joomla,
  7. vBulletin,
  8. Güvenlik

  Başakşehir su deposu temizliği
  Su deposu temizliği hizmetinden yararlanmayan veya maalesef böyle bir hizmetin varlığından bile haberi bulunmayan bir çok vatandaşımız ...

Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre kendi konu ve mesajlarından sorumludur. Webmaster.bbs.tr hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetler için iletişim bölümünden iletişime geçilmesi halinde site yönetimi tarafından gereken işlemler yapılacak ve ilgili kişilere/kurumlara/vekillerine bilgi verilecektir.
Sosyal Medya
My Blog
Findeen.com