PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdaki istediğiniz değişiklikler ? [TEMA HAKKINDA]

Sir.Vanity
18.Mayıs.2015, 12:04
Merhaba tema içinde istediğiniz değişiklikleri belirtirseniz yapılacaktır.

İyi forumlar

F.L.WRIGHT
15.Temmuz.2015, 21:40
Logo kalitesi düşük, özellikle yazının mavisi donuk kalıyor. Arka plan zaten mavi, yazı da mavi olunca pek estetik durmuyor.

#Thanatos
15.Temmuz.2015, 23:23
Teması biraz kötü gibi gerisi güzel

WeBMasteR
15.Temmuz.2015, 23:42
Değişim güzeldir arkadaşlar. Konuya üyelerden katılım olsa daha net bilgiler olur elimizde.

Üyelerden katılım olmadığı için umursanmadığı sonucu çıkıyor. Bu da forumun içerikleri sayesinde daha geniş kitlelere ve daha fazla üye katılımına ihtiyaç olduğunu ortaya koyuyor.

Velhasılkelam ziyaretçi önce burayı bulmalı. Sitemizin seo açısından başarılı olduğunu tüm arama motorları gösteriyor. Bize oncelikle içeriği zenginleştirmek düşüyor. Burada sen ben bizim oğlan, yani hep yönetimdekilerin fikir belirtmesi biraz da komik oluyor. Bırakın üyeler yorum yapsın. Tabi umurlarındaysa...

F.L.WRIGHT
16.Temmuz.2015, 00:02
Değişim güzeldir arkadaşlar. Konuya üyelerden katılım olsa daha net bilgiler olur elimizde.

Üyelerden katılım olmadığı için umursanmadığı sonucu çıkıyor. Bu da forumun içerikleri sayesinde daha geniş kitlelere ve daha fazla üye katılımına ihtiyaç olduğunu ortaya koyuyor.

Velhasılkelam ziyaretçi önce burayı bulmalı. Sitemizin seo açısından başarılı olduğunu tüm arama motorları gösteriyor. Bize oncelikle içeriği zenginleştirmek düşüyor. Burada sen ben bizim oğlan, yani hep yönetimdekilerin fikir belirtmesi biraz da komik oluyor. Bırakın üyeler yorum yapsın. Tabi umurlarındaysa...
Bu konuda biraz görsel psikoloji devreye giriyor. İlk izlenim önemli burada. Bazı tartışmalar banlamalar göze çarpıyor ve göz önünde oluyor. Demin açtığım domain önerisi başlığını açmadan önce yaklaşık yarım saat bekledim. Yanlış yere açsam tepki ne olur çekincesi vardı. Diğer üyeler çekingen davranabilir. Burayı bulan üyeler sanırım benim gibi konuya hakim olmayıp bilgi edinme amacındadır. Terimlere hakim değildir. Özellikle "konu daha önce açılmış lütfen araştırarak açın" cevabı tam bir faciadır.

Başka etkenler de var. Üyenin açtığı konuya cevap verme zamanı da önemli. ForumDonanımHaber forumlar arasında nazarımca en kötüsü. binlerce üyesi var ama açılan bir konuya cevap gelmesi günleri bulabiliyor.

Bayyn
16.Temmuz.2015, 00:02
Site gayet şık bence.

Areztr
24.Temmuz.2015, 17:12
Temadaki reklamlar fazla kadlırılırsa bence iyi olur sadece logo yanında ve konu içinde yorum aralarında bide footerda reklam olsa güzel olurdu fikrimce ve tema biraz daha basit bir şey olsa daha güzel olurdu r10 vb ws gibi tasarım mesela