PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alexa Dolaşım Dayanışması Grubuerkolay
15 03 2015, 21:33
Alexa (http://webmaster.bbs.tr/alexa/) Dolaşım Dayanışması Grubu


Alexa Değeri İlerlemesi, Düşürülmesi


Burada, alexa sıralamalarını lehimize iyileştirmek için yapılacak sistemli ve karşılıklı dolaşımlar ile, gruba katılan her üyenin sitesine en hızlı ilerleme sağlanacaktır.


Alexa sırası önemli midir?

Elbette, örneğin, Alexa her gün ilk 1.000.000 içine giren siteleri listeler. Yani her gün bu değeri günceller. Dünyada binlerce site bu listeyi her gün alıp, sitesinde yayınlar. Bu sayede, ilk 1.000.000 içinde olmak bile doğal yollardan, binlerce harici index sağlamak demektir. Bu index sitenizi çok daha değerli ve sağlam yapar. Yani kolay kolay sandbox'a düşmezsiniz. Trustrank (http://webmaster.bbs.tr/pagerank-trustrank/) ve Pagerank (http://webmaster.bbs.tr/pagerank-trustrank/) değeriniz yükselir.

Site değeri hesaplayıcı platformlarda, günlük hit (http://webmaster.bbs.tr/hit-kaynaklari/)inize, sayfa görüntülenme sayınıza, Google (http://webmaster.bbs.tr/google/) Page Ranking değerinize, Trustrank değerinize ve Alexa sıranıza bakılır, bunların ışığında sitenize bir değer biçilir.

Siz de bu dayanışmaya katılıp, kendi sitenize ve grup içinde yer alan tüm arkadaşların sitelerine bu anlamda olumlu bir katkı yapmış olursunuz.

Alexa hesabı açarak, sitenizi ekleyin ve Alexa'nın verdiği doğrulama kodunu sitenize gömün. Bu sayede Alexa'nın arama motoru özelliğinden de faydalanırsınız.

Alexa sıralamasında hızla ilerlemek için en büyük katkı, uzun dolaşımlar ile gelmektedir. Hele, uzun süre dolaşım alan sitelere arama motorlarının botları öyle bir gelir ki, dolaylı olarak, sitelerin indexlenme hızlarını da arttırır.KURALLAR

1- Gruba katılmak isteyen her üye, Mozilla firefox, Google Chrome gibi tarayıcılar için Alexa Sparky (http://webmaster.bbs.tr/alexa/42-alexa-sparky-tarayici-eklentisi-chrome-ve-firefox.html) (statusbar) veya Alexa Toolbar kurmak zorundadır. Bu durum, günlük istatistik takipleri ile görülmektedir ve aksi davranışlara izin verilemeyecektir.

2- Listede bulunan üyelerin tümünün bütün Alexa linkleri açılır, o linklerde en az 1 dk beklenir. Ardından Alexa Sayfalarındaki sitelere ait linkler tıklanarak asıl sitelere geçilir.

3- Her üye, her gün dolaşımlarının başlama saatini ve IP adresini bildirmek zorundadır. IP adresini http://ip-numaram.com sitesinden öğrenebilirsiniz.

4- Dolaşımlar dinamik ama yavaş olacak. Yani anasayfayı açıp, diğer sayfalara dokunmadan 10 saat de kalsa, 20 dakika içinde diğer sayfaların da gezilmesi ile elde edilecek faydanın yanına bile yaklaşamaz. En az 7-8 sayfa, içerik, kategori gibi yerler gezilecek. Bu konuda, yeni içeriklere öncelik verilmesi tavsiye edilir. Toplam dolaşım süresi en az 20 dakika ve en az 7-8 sayfa değişimi ile yapılmak zorundadır.

5- Zararlı içerik, pop-up, oto like, yetişkinlere göre içerik barındıran, 5 sn.'den geç açılan siteler kabul edilmez.

6- İsteyen her üye, listeye istediği kadar site ile katılabilir. Ancak site sayısı kadar farklı ip adresi ile, her gün dolaşım yapmak zorundadır. Yani 2 site eklemek isteyen kişi önce bunu 2 dolaşım yaparak garanti altına alacaktır.

7- ALEXA DOLAŞIM GRUBU YAPTIRIMLARI

Gün içinde dolaşım bildirimi yapmayan ama, son yaptığı bildirimdeki ip adresi ile dolaşımı doğrulanan üye uyarılır.
Yanlış ip adresi veren, ip adresi AWstats, Webalizer gibi sunucu bazlı yazılım kaydı ile bir sitede bile tespit edilemeyen bildirimi yapan üyeler, eksik gün kadar beklemeye alınır. Bu eylemi tekrarlayan üye gruptan çıkarılır.

Önceden mazaret bildiren üyelerin link(ler)i beklemeye alınır, ancak, linki açık şekilde beklemedeki bölümde de görünür, isteyen üye, oradaki linki de gezebilir.
Önceden mazaret bildirilmeyen eksik dolaşımlarda ise, bekleme bölümüne sadece üye adı yazılır, linki görünmez.

Beklemeye sebep olacak aksaklıkları, önceden mazeret bildirmeksizin birden fazla gerçekleştiren üye gruptan çıkarılır.

8- Grup üyeleri, siteler ile ilgili önerilerini sunduklarında, oylama yapılarak karar alınır. Anlaşılan eylemler kural olarak buraya eklenir. Oy çokluğuna varılmayan önerilerde ise gönüllü, karşılıklı çalışmalar yapılır. Mesela, sitelerindeki yazılara yorum istemek, sitelerdeki twitter (http://webmaster.bbs.tr/twitter/), facebook (http://webmaster.bbs.tr/facebook/), google+, linkedin (http://webmaster.bbs.tr/linkedin/), pinterest (http://webmaster.bbs.tr/pinterest/), sosyal paylaşım düğmeleri çalışmaları gibi...ÜYELER

1. erkolay (http://webmaster.bbs.tr/member.php?u=328)
I- http://www.alexa.com/siteinfo/wmanaliz.com


I- bolu (http://webmaster.bbs.tr/bolu-forumu/)beyi
I- http://alexa.com/siteinfo/temrinlerim.org

İzinliler

Çeşitli mazeretlerle gruba geçici olarak devam edemeyecek olan, izinli üyelerin siteleri bu bölüme eklenecektir.
I- bolu (http://webmaster.bbs.tr/bolu-forumu/)beyi
I- spinabifidaturkey.com Site Overview (http://www.alexa.com/siteinfo/spinabifidaturkey.com)
II- http://www.alexa.com/siteinfo/smfdestek.com
III- gamzeelectronic.com (http://www.alexa.com/siteinfo/gamzeelectronic.com)


Erkolay:
II- http://www.alexa.com/siteinfo/izmirsitesi.bbs.tr

2. best54x (http://webmaster.bbs.tr/member.php?u=467)
http://www.alexa.com/siteinfo/sakaryadanhaber.com

3- Furkan (http://webmaster.bbs.tr/member.php?u=414)
Link: http://www.alexa.com/siteinfo/furkanoymak.com.tr

II- malibu:

Link: engeldegiliz.com Site Overview (http://www.alexa.com/siteinfo/engeldegiliz.com)


III- Dangersercan


IV- Kadirizm07
Link:bilimteknoloji.info Site Overview (http://www.alexa.com/siteinfo/bilimteknoloji.info)


V- Gurkanzencirci:


Şimdi biraz da Alexa'yı tanıyalım

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/15-03-2015/original-9df818ddeadd97429554cb3a6b13f425.jpg

Bir çok arkadaşımız Alexa'nın klasik toplist (http://webmaster.bbs.tr/dizin-toplist/) mantığı ile sıralama yaptığını düşünüyor. Oysa Alexa bir kalite ölçüm merkezi olarak lanse etmek istiyor her daim kendini. Ülkemizde çok popüler olmasa da dış dünyada özellikle reklam alım - satımlarında ya da domain satışlarında Alexa kalite kriteri önemli bir etkendir. Hatta internet (http://webmaster.bbs.tr/internet/) şirketlerinin piyasa fiyatını belirlemede de bir etkendir.


Alexa kimin?


Alexa kağıt üzerinde amazon.com şirketinin olarak gözükse de, gerçekte en büyük hissadarı Microsoft'tur. Microsoft "kişisel mahremiyet verilerini topluyor" söylemlerinden sıyrılmak için kendini arkaplanda tutar. Microsoft'un işletim sistemini kullanan her bilgisayar bir nevi alexa veri toplama merkezidir desek abartmış olmayız.

Alexa iyi bir şey midir?

Alexa olayı tıpkı bizim televizyonlardaki reyting ölçüm merkezi verileri gibidir. ınsanların eğilimlerini takip ederek popülerite kavramının belirlenmesinde rol oynar. Kimsenin izlemediği bir dizi (http://webmaster.bbs.tr/diziler/) film (http://webmaster.bbs.tr/sinema-vizyon/)in yayınlanmasının mantığı olmadığını nasıl ki tv yöneticilerine reyting ölçüm merkezi söylüyorsa, internet sitesinin de izlenme oranlarını işte Alexa kısmen de olsa belirtiyor.

Alexa Rank neye göre belirleniyor?

Bu makalenin ilk parağrafında da belirtiğim gibi alexa çogu kişinin aklındaki gibi toplist mantığı ile çalışmaz.
Alexa kalite belirleme kuruluşu olduğu için de kendine göre kalitenin bir kaç kriteri var.

Alexa rank Kalite kriterleri nelerdir?

1- Visitor loyalty (Ziyaretçi (http://webmaster.bbs.tr/hit-kaynaklari/) Bağlılığı) : Alexa için en önemli kalite kriteri bu diyebiliriz. Yani bir web sitesini hep aynı ip adresleri ziyaret ediyorsa, bu web sitesinin bir marka olma yönünde yol aldığının en belirğin örneğidir.

2- Visits duration (Ziyaretçilerin Sitede durma süresi) : Alexa için bir diğer kalite faktörü de budur. Ziyaretçiler bir websitesinde ne kadar uzun süre kalıyorsa o sitenin içerigi kalitelidir ki insanlar siteyi hemen terk etmiyor. En basitinden spam siteleri ziyaretçi 2 saniye ziyaret edip çıkıyor. Ziyaretçi kalma süresi de kalite belirlemede faktördür.

3- Sayfa Görüntülenme faktörü: Bir websitesinin sayfaları ne kadar çok görüntüleniyorsa bu websitesi o derece kaliteli olmaya adaydır. Ziyaretçiler hemen terk etmeden ziyaretlerini sürdürüyor.

4- Tekil Hit faktörü: Kalite bazında belkide en az etken olan faktör budur. Çünkü spam basarsınız ya da pop-up reklam verirsiniz, hitiniz 1 günde 1 milyon olabilir ama bu sitenizin kaliteli olduğunu göstermez.

Tekil hit grafiği sürekli takip ediliyor. Bir günlük hit patlaması sitenizi yerinden bile oynatmaz alexa rank sıralamasında. Hitler haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık grafik ortamalası sonucu sitenizin rank değerine yansıyor.

5- Bookmarking (Doğrudan adres / Yer imi faktörü) : Domain adresini arama motorlarından değil de direk adres yazarak kaç kişinin geldiğinin verisi de kalite için önemli bir faktördür. Facebook mesela alexa için kaliteli bir sitedir. Arama motorlarından yazıp gelen kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Domainin bilinirlik yada markasal faktörü de denilebilir buna.

6- Web 2.0 Teknolojisinin Etkin Kullanımı: Web 2.0 teknolojisinin ortaya çıkışından bu yana, sitede okuyucu olmanın dışında, onlarında kendi ip adresleri üzerinden siteye veri girmesi, sitenin çok yazarlı ve Web 2.0 teknolojisini etkin kullandığını gösterir. Alexa sıralamanıza epey bir etkisi olur. Blog, forum gibi sitelere birden fazla yazar, üye ile farklı cihaz ve ip adreslerinden içerik girilmesini sağlayın. En azından ziyaretcilerinizin yorum yapmasına izin verin ve o yorumlarla ilgilenip siz de cevaplar yazın.

Altını çizerek tekrar vurgulamakta fayda var: Alexa toplist falan değildir. Bir sitenin alexa ranksı sizden iyi ise bu sizden daha çok ziyaretçi aldığı anlamına gelmez. Ancak Sizden daha kaliteli ziyaretçisi var demektir.


Alexa rank bana fayda sağlar mı?

Bu sorunun cevabı, eğer bir webmaster (http://webmaster.bbs.tr)sanız, kesinlikle evettir.
Nasıl ki Tv reyting ölçüm şirketi izlenme ölçüm raporlarını satıyorsa, Alexa da arama motorlarına kalite sıralama sonuçlarını satıyor. Örneğin Google şirketi Alexa şirketinden aldığı nispeten kaliteli sitelerin üzerine daha çok örümcek gönderir.
Google amcanın da tek derdi kaliteli siteleri sıralamada daha üste almak oldugu için, ham siteler (yeni açılmış) yerine nispeten işlenmiş veri olan bu raporlardan faydalandığı bilinen bir gerçektir.

Doğruluğu tartışılır belki ama, Alexa rankınız ne kadar iyiyse, arama motorlarının gözünde de siteniz o kadar kalitelidir.

best54x
15 03 2015, 21:56
Hayırlı olsun hocam katılan arkadaşlarda buradan teyit mesajı yazarlarsa grubun sağlıklı şekilde yürümesi için iyi olur kanısındayım.

erkolay
15 03 2015, 22:10
Hayırlı olsun hocam katılan arkadaşlarda buradan teyit mesajı yazarlarsa grubun sağlıklı şekilde yürümesi için iyi olur kanısındayım.

İnşallah hocam. Daha önceden birlikte dayanışma içinde olduğumuz arkadaşlar da var. Onlara da yazacağım.

best54x
16 03 2015, 20:29
hocam son durumu gördüm ama benim bir önerim olucak buraki arkadaşlarla 5-6 kişide olsa devam edebiliriz

- - - Updated - - -

Yani sizin eklediğiniz arkadaşlar var onlarla bir iki kişide ben ekleyebilirim.

erkolay
16 03 2015, 23:14
hocam son durumu gördüm ama benim bir önerim olucak buraki arkadaşlarla 5-6 kişide olsa devam edebiliriz

- - - Updated - - -

Yani sizin eklediğiniz arkadaşlar var onlarla bir iki kişide ben ekleyebilirim.

Tamam, çok iyi olur. Bizim forumda da iki - üç üye katılmak istiyordu zaten. En kısa sürede başlarız biz de.

deniz
17 03 2015, 14:45
Telefondan PC'ye internet verip de bağlanarak sağlıklı dolaşım gerçekleştirebilirsem ben de katılmak isterim.

Sir.Vanity
17 03 2015, 17:40
Benide eklermisin abi : furkanoymak.com.tr

erkolay
17 03 2015, 22:40
Buraya özel olarak ilgi gösteren arkadaşlarla listeyi güncelledim. Bu geceden itibaren dolaşımlara başlayalım arkadaşlar. Hepimize hayırlı olsun.

Bu arada süreyi genel bir alışkanlık olan 20 dakika ile yazdım. Ama bu konuda görüşlerinizle farklı bir süre de belirleyebiliriz.

erkolay
18 03 2015, 08:22
Saat 09.22 itibarı ile dolaşım başladı.
IP: 176.41.2xx.x3

WeBMasteR
18 03 2015, 10:15
Haydi hayırlısı bakalım. Herkese başarılar. Bir yarış gibi yazdım değil mi? Böyle bir dayanışma hem dünyadaki tüm sitelerle yarış hem de grup içinde dostça, tatlı rekabet demektir.

best54x
22 03 2015, 20:43
21.41.itibarı ile dolaşım başladı burayı yeni farkettim erkolay hocam bundan sonra burayıda talkip edecem .

erkolay
22 03 2015, 22:07
Saat 23.04 itibarı ile WmAracı da dahil dolaşım başladı.
IP: 176.42.2xx.x8

Dünden beri telefonumun onay sorunu vardı orada. Bugün onay SMS'ini girdim. Onay bekliyorum. Bu durumu bildirir misin Best54x arkadaş? Ben orada mesaj yazamıyorum.

best54x
23 03 2015, 20:52
Hocam yazdığınızancak gördüm tam olarak ne yazmamı istiyorsanız buradan yazarsanız oraya aktarırım.

- - - Updated - - -

7x.1x7.58.x14 21,50 dolaşıma dahil edildi

erkolay
23 03 2015, 21:58
Tamam sağol Best54x arkadaş, sorunu hallettik.

Sir.Vanity
24 03 2015, 16:31
Dolaşıma başlandı.

best54x
25 03 2015, 20:24
7x.1x7.58.x14 21,23 itibarıile dolaşıma başlandı

best54x
26 03 2015, 20:43
7x.1x7.58.x14 21,42 itibarı ile dolasım yapıldı

best54x
27 03 2015, 21:52
arkadaşlar dolaşımı bıraktı galiba 2 gündür dolaşımla ilgili bilgi yok.

WeBMasteR
30 03 2015, 09:12
Siz zaten erkolay ile sitelerinizde dolaşım yapıyorsunuz da Furkan arkadaş bildirim yaparsa onun sitesini de gezersin best54x arkadaş.

best54x
30 03 2015, 21:25
evet doğrudur furkan arkadaş katılırsa onun sitesinide dolaşırım bilgi verirse yarin akşam dahil ederim.

Sir.Vanity
31 03 2015, 06:30
Bilgisayara pek giremiyorum vaktim olmuyor. Haftaya katilirim en erken.

best54x
31 03 2015, 21:46
Hayırlısı olsun Furkan Arkadaş ne zaman uygunsanız mesaj atın ozaman katılırsınız.

Ziyaretçi
31 07 2016, 21:00
3-5 sağlam kişiyle konuya canlılık getirsek yine.

bolubeyi
31 07 2016, 21:26
3-5 sağlam arkadaş varsa konuya hareket getirelim.

erkolay
02 08 2016, 22:34
Yeni arkadaşlar, konudaki şartları olduğu gibi mi kabul ediyor? Yeni şartlarla yeni bir konu mu açalım, ne istiyorsunuz?

bolubeyi
03 08 2016, 21:31
Bu konu googlede indexlendi çok zaman önce burdan devam edelim derim. gerekirse kuralları güncelleriz.

WeBMasteR
04 08 2016, 11:32
Edelim hocam da pek gönüllü yok gibi. Yine başbaşa kalırız.

bolubeyi
22 08 2016, 21:19
ikimiz başlayalım bari. gelen olursa ekleriz.

- - - Updated - - -

2 sitemi ekleyelim:
1. spinabifidaturkey.com (http://spinabifidaturkey.com)
2. temrinlerim.org (http://temrinlerim.org)

erkolay
23 08 2016, 23:12
Siteleri güncelledim hocam. Başlayalım bakalım.

erkolay
24 08 2016, 13:31
Saat 14.30'da ilk dolaşıma başlandı.
IP: 212.252.1xx.x5

erkolay
24 08 2016, 15:33
16.20'de ilk dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
24 08 2016, 20:25
24.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


19:05
20:17
78.163.123.191
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


20:20
21:24
78.169.14.212
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

erkolay
24 08 2016, 22:11
23.10'da 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.xx5

erkolay
24 08 2016, 23:53
00.52'de 2. dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
25 08 2016, 01:21
25.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:00
01:01
78.169.23.74
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


01:06
02:15
78.163.124.118

http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)İkinci dolaşımda saat 02:07 de internet bağlantım kesildiğinden
46.154.219.157 ipiyle saat 02:15 de dolaşım tamamlandı.Bu arada;
1. Siteler gezilirken Sinan Bey'in sitelerine olan internet erişimi 01:17 de 10 dakika kadar kesildi.
2. Frefoxa alexa toolbar kurup ffyi yeniden başlatmama rağmen ekranda alexa toolbarı göremedim.

http://temrinlerim.org/images/alexa.PNG

http://temrinlerim.org/images/alexa2.PNG

WeBMasteR
25 08 2016, 13:18
Aşağıda olması gereken eklenti çubuğu aktif değil.

https://addons.cdn.mozilla.net/user-media/previews/full/59/59984.png?modified=1313340435

Firefox, güncel sürümlerinde bu özelliği terketti. Eklenti çubuğunu görebilmek için üretilmiş bir eklenti mevcut: Status 4-Evar...

Eklentinin sayfası: https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/status-4-evar/

Sırf Alexa Sparky'yi göstermek için kullanacaksanız bence gerek yok. Alexa Toolbar kullanımı yeterlidir.

erkolay
25 08 2016, 20:11
Saat 21.10'da ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x2

erkolay
25 08 2016, 22:25
İlk dolaşım saat 22.42'de tamamlandı.Saat 23.23'de 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.xx0

erkolay
26 08 2016, 00:00
Saat 23.23'de 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.xx0

2. dolaşım 00.30 civarında tamamlandı.

bolubeyi
26 08 2016, 02:16
26.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:55
02:00
78.163.99.252
85.203.17.254
80.240.128.62

http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


02:12
03:13
78.163.113.165
188.166.101.66

http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)


Bugünkü dolaşımlarımda mecburi ip değişikliği oldu. Kusura kalmayın.

erkolay
26 08 2016, 20:21
Saat 21.20'de ilk dolaşım başladı.
IP: 212.25x.xx3.8

erkolay
26 08 2016, 22:16
Saat 21.20'de ilk dolaşım başladı.
IP: 212.25x.xx3.8


İlk dolaşım 22.45'te sona erdi.

23.14'te 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.xx3.xx6

erkolay
26 08 2016, 23:54
Saat 00.52'de 2. dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
27 08 2016, 10:05
27.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:10
01:13
78.163.126.151
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


09:46
11:03
188.166.121.88
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

erkolay
27 08 2016, 23:46
Dün (Cumartesi) bir halt ettim, bilgisayara format attım. Uzun süre hatalarla uğraştım. Üstelik çocukların doğum günüydü. Onlarla meşguldüm. Saat 22.20 civarında USB üzerinden Canlı Linux dağıtımı ile 1. dolaşıma başladım. Ancak saat 22.45'e kadar dolaşım yapabildim. O saatte kesinti oldu. Bu fırsatla bilgisayara yeni işletim sistemi yükledim ve stabilitesini sağladıktan sonra 00.30 civarında yeni dolaşımlara başladım.

Dünkü dolaşımdaki IP adresi yine 212.252.xx3.xx6 idi.

Geceyarısından sonraki dolaşıma ait IP: 212.252.xx3.xx9 (Sadece son rakamı değişik)

erkolay
28 08 2016, 00:46
Geceyarısından sonraki dolaşıma ait IP: 212.252.xx3.xx9

01.46'da dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
28 08 2016, 09:07
28.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:04
03:02
78.163.126.151
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


08:37
10:03
78.163.126.151
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

erkolay
28 08 2016, 14:32
Saat 15.30'da ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.xx3.x6

erkolay
28 08 2016, 17:25
Saat 15.30'da ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.xx3.x6

18.25'te dolaşım tamamlandı.

erkolay
28 08 2016, 22:15
Saat 23.15 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.xx3.x4

erkolay
29 08 2016, 00:11
Saat 23.15 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.xx3.x4

Saat 01.10'da dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
29 08 2016, 01:44
29.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:14
01:17
78.163.126.151
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


01:34
02:41
188.166.25.25
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

erkolay
29 08 2016, 21:01
Saat 22.00 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.1x7

erkolay
29 08 2016, 22:24
Saat 22.00 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.1x7

Dolaşım 23.05'te tamamlandı.

23.22 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.1x2

erkolay
30 08 2016, 00:12
23.22 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.1x2

01.12'de dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
30 08 2016, 03:23
30.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:08
01:49
78.163.126.151
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


03:04
04:21
188.166.121.88
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

erkolay
30 08 2016, 10:38
Saat 11.36 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.x3

erkolay
30 08 2016, 11:57
Saat 11.36 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.x3

Saat 12.57'de dolaşım tamamlandı.

erkolay
30 08 2016, 21:55
Saat 22.55 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.xx3

bolubeyi
31 08 2016, 00:22
31.08.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:02
01:18
146.185.185.122
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


00:06
01:18
188.166.121.88
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

erkolay
31 08 2016, 00:33
Saat 22.55 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.xx3

Saat 1.33'de dolaşım tamamlandı.

erkolay
31 08 2016, 19:51
Saat 20.48 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.xx8

erkolay
31 08 2016, 22:14
Saat 20.48 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.xx8

23.14'te dolaşım tamamlandı.

erkolay
31 08 2016, 22:52
Saat 23.49'da 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.x3

erkolay
01 09 2016, 02:12
Saat 23.49'da 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.x3

Dolaşım 03.10'da tamamlandı.

erkolay
01 09 2016, 21:15
Saat 22.13 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.xx1

bolubeyi
01 09 2016, 21:59
01.09.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


20:09
22:55
78.169.26.199
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


21:02
22:55
188.166.87.191
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

erkolay
01 09 2016, 23:19
Saat 22.13 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1x3.xx1

1. dolaşım 23.52 civarında tamamlanmıştı.

Saat 23.55'den itibaren 2. dolaşımı başlattım. Ama yaklaşık 10 dk boyunca nette kesinti yaşadım. Bağlantı sorunu kalmadığınad dolaşımı kaldığı yerden başlattım.

2. IP: 212.252.1x3.x5

erkolay
01 09 2016, 23:37
Sık sık kesinti olduğu için dolaşıma devam edemiyorum. Bu mesajı da mobil bağlantı ile yazabildim.

bolubeyi
02 09 2016, 12:15
02.09.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


10:29
11:20
78.169.24.230
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


10:31
11:20
188.166.25.25
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)


ÜÇÜNCÜ DOLAŞIM
DÖRDÜNCÜ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


12:04
13:08
78.163.98.254
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


12:04
13:08
188.166.91.5
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)İnternet bağlantımın kesilmesi nedeniyle 1. ve 2. dolaşımlar yarım kaldığından 3. ve 4. dolaşımlar yapılmıştır.

erkolay
02 09 2016, 21:49
Saat 22.48 itibarı ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x5

bolubeyi
03 09 2016, 11:28
03.09.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


02:04
03:37
78.163.98.254
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


10:13
12:25
178.62.128.67
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

erkolay
03 09 2016, 20:37
Saat 22.48 itibarı ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x5

Dünkü bu dolaşım gece 3 civarında tamamlandı. 2. dolaşıma yoğun gündem nedeni ile vakit bulamadım.

Bugünkü ilk dolaşım saat 21.33'te başladı.
IP: 212.252.1xx.x5 (dünkü ile sondan ikinci rakam farklıdır)

erkolay
03 09 2016, 23:02
Bugünkü ilk dolaşım saat 21.33'te başladı.
IP: 212.252.1xx.x5 (dünkü ile sondan ikinci rakam farklıdır)

İlk dolaşım 23.20 civarında tamamlandı.

23.59'da 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x1

erkolay
04 09 2016, 01:30
IP: 212.252.1xx.x1

Saat 02.10 civarında dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
04 09 2016, 07:09
Sinan Bey 3. sitem olan http://smfdestek.com/ sitesini de ekleyelim.

bolubeyi
04 09 2016, 11:10
04.09.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


08:10
10:22
78.163.98.254
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


08:13
10:22
178.62.128.67
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)
ÜÇÜNCÜ DOLAŞIM
DÖRDÜNCÜ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


10:24
12:02
212.129.30.210
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı

erkolay
04 09 2016, 19:46
Saat 20.45 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x0

erkolay
04 09 2016, 22:27
Saat 20.45 itibarı ile 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x0

Dolaşım 23.10 civarında tamamlandı.

23.25 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.xx8

erkolay
05 09 2016, 00:52
23.25 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.xx8

01.45 civarında dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
06 09 2016, 10:20
05.09.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


19:46
21:34
78.169.42.148
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı

http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)
ÜÇÜNCÜ DOLAŞIM
DÖRDÜNCÜ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı

http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı
Dün ikinci ve üçüncü dolaşımları yamadığımdan bugun 2 sitemin beklemeye alınması...

bolubeyi
06 09 2016, 19:41
06.09.2016 TARİHLİ DOLAŞIM RAPORU


BİRİNCİ DOLAŞIM
İKİNCİ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


12:14
13:16
46.154.212.149
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


15:52
19:25
78.169.229.2
http://temrinlerim.org/images/Google-Chrome-icon.png (https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html)
ÜÇÜNCÜ DOLAŞIM
DÖRDÜNCÜ DOLAŞIM
Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı


19:26
20:38
188.166.121.88
http://temrinlerim.org/images/Mozilla-Firefox-icon.png (https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/)

Başlama
Bitiş
Ip
Tarayıcı

erkolay
06 09 2016, 21:33
5 Eylül'de müsait olamadım, dolaşım yapamadım. Beklemeye alınacak bir durum kalmamış Hasan Bey. :D

Saat 22.30 itibarı ile ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x5

erkolay
06 09 2016, 23:41
İlk dolaşım 00.15 civarında tamamlandı. 6 Eylül için 2. dolaşımı gün sonuna kadar sığdıramadım.

2. dolaşım saat 00.38'de başladı.
IP: 212.252.1xx.x2

erkolay
07 09 2016, 02:00
2. dolaşım saat 00.38'de başladı.
IP: 212.252.1xx.x2

Dolaşım 2.57'de tamamlandı.

bolubeyi
07 09 2016, 12:59
Birinci dolaşım:
Tarih: 07.09.2016
Ip: 78.169.229.2
başlama: 00:55
bitiş: 01:58

İkinci dolaşım:
Tarih: 07.09.2016
Ip: 212.83.185.21
Başlama: 11:02
Bitiş: 12:24

Üçüncü dolaşım:
Tarih: 07.09.2016
Ip: 188.166.121.88
Başlama: 12:27
Bitiş: 13:56

erkolay
07 09 2016, 20:20
21.20'de 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x17

erkolay
07 09 2016, 22:53
21.20'de 1. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x17

İlk dolaşım 23.44'te sona erdi.

2. dolaşım saat 23.50'de başladı.
IP: 212.252.1xx.x26

erkolay
08 09 2016, 00:26
2. dolaşım saat 23.50'de başladı.
IP: 212.252.1xx.x26

2. dolaşım 01.22'de tamamlandı.

bolubeyi
08 09 2016, 16:03
08.09.2016 tarihli dolaşım raporu

birinci dolaşım:
ıp: 5.178.84.68
başlama: 00:00
bitiş: 01:09


ikinci dolaşım:
ıp: 188.166.91.5
başlama: 09:44
bitiş: 15:01


üçüncü dolaşım:
ıp: 78.169.229.2
başlama: 15:55
bitiş: 17:01

bolubeyi
08 09 2016, 16:12
yarın itibarıyla 4. sitem olan http://www.gamzeelectronic.com sitesinin listeye eklenmesi...

erkolay
08 09 2016, 21:31
Saat 22.25 itibarı ile ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x1

Bayram tatili boyunca şehir dışında olacağım için dolaşıma katılamayacağım.

erkolay
08 09 2016, 23:06
İlk dolaşım 23.57'de tamamlandı.

2. dolaşım 00.02'de başladı.
IP: 212.252.1xx.x12

erkolay
09 09 2016, 00:21
2. dolaşım 00.02'de başladı.
IP: 212.252.1xx.x12

2. dolaşım 01.15 civarında sona erdi.

erkolay
09 09 2016, 17:27
18.25 itibarı ile ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x19

erkolay
09 09 2016, 19:43
18.25 itibarı ile ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x19

İlk dolaşım 19.43'te sona erdi.

Saat 20.42'de 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x16

erkolay
09 09 2016, 21:07
Saat 20.42'de 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x16

22.03'te dolaşım tamamlandı.

Bayram tatili boyunca bilgisayarsız şehir dışında olacağım. 18 Eylül akşamına kadar dolaşım yapamayacağım.

bolubeyi
10 09 2016, 00:39
Birinci dolaşım:
ıp: 78.169.229.2
başlama: 21:02
bitiş: 23:58


ikinci dolaşım:
ıp: 178.62.128.67 - 188.166.121.88
başlama: 21:04
bitiş: 23:58


üçüncü dolaşım:
ıp: 78.163.107.236
başlama: 00:18
bitiş: 01:37


dördüncü dolaşım:
ıp: 188.166.121.88
başlama: 00:18
bitiş: 01:37

erkolay
18 09 2016, 21:22
Saat 22.20 itibarı ile ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x91

erkolay
18 09 2016, 22:35
İlk dolaşım 23.00 civarında tamamlandı.

2. dolaşım 23.33 itibarı ile başladı.
IP: 212.252.1xx.x85

bolubeyi
18 09 2016, 23:41
birinci dolaşım:
ip: 78.181.84.105
başlama: 22:34
bitiş: 22:59


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.226.230
başlama: 23:02
bitiş: 23:22


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.99.54
başlama: 23:51
bitiş: 00:14
Bu dolaşımda Sinan Bey'in sitelerine erişim problemi yaşadım.


dördüncü dolaşım:
ip: 78.169.27.93
başlama: 00:18
bitiş: 00:39

erkolay
19 09 2016, 20:47
21.45 itibarı ile ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x3

bolubeyi
19 09 2016, 22:40
birinci dolaşım:
ip: 78.169.14.147
başlama: 20:39
bitiş: 21:52


ikinci dolaşım:
ip: 78.163.118.114
başlama: 22:01
bitiş: 22:33


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.123.241
başlama: 22:35
bitiş: 22:56


dördüncü dolaşım:
ip: 78.169.20.254
başlama: 23:00
bitiş: 23:40

erkolay
20 09 2016, 11:01
21.45 itibarı ile ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x3

Bu dolaşım 23.30 civarında tamamlandı. İkinci dolaşıma başlarken sızmışım. Listedeki 2. sitem beklemeye alındı.

bolubeyi
20 09 2016, 13:39
bensiz içersen sızarsın tabi

bolubeyi
20 09 2016, 20:39
birinci dolaşım:
ip: bilinmiyor
başlama: bilinmiyor
bitiş: 15:00


ikinci dolaşım:
ip: 78.163.111.84
başlama: 15:02
bitiş: 15:38


üçüncü dolaşım:
ip: 78.181.83.23
başlama: 18:23
bitiş: 20:23


dördüncü dolaşım:
ip: 78.163.101.22
başlama: 20:29
bitiş: 21:38

erkolay
20 09 2016, 20:58
bensiz içersen sızarsın tabi

İçki yok hocam. Sensiz içmedim yani. Benimki doğal sızma. :D

Saat 21.56'da ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x36

erkolay
20 09 2016, 22:43
İlk dolaşım 23.28'de sona erdi.


Saat 23.40 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.2

erkolay
21 09 2016, 01:04
Saat 23.40 itibarı ile 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.2

2. dolaşım 02.00'da tamamlandı.

bolubeyi
21 09 2016, 11:38
Sinan Bey alexa bugun site linklerini kaldırmış heralde ben göremedim.

WeBMasteR
21 09 2016, 17:32
Alexa'dan sitelere link görünmüyor, evet. Bu durumda siteleri kendi adresleri ile listeleyip doğrudan açmak lazım.

bolubeyi
21 09 2016, 19:44
birinci dolaşım:
ip: 78.169.23.112
başlama: 12:37
bitiş: 13:12


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.29.171
başlama: 13:14
bitiş: 15:50


üçüncü dolaşım:
ip: 78.169.13.226
başlama: 18:06
bitiş: 19:05


dördüncü dolaşım:
ip: 78.163.99.61
başlama: 19:07
bitiş: 20:03 ip değişikliği
bitiş: 20:43 (78.169.227.126)

erkolay
22 09 2016, 02:13
21.09.2016 tarihli dolaşım raporu:

ilk dolaşım saat 23.05'te Yandex arama sonuçları ile başladı.
IP: 212.252.1xx.x94

Başlangıç: 23.05
Bitiş: 23.52

İkinci dolaşım direkt hit yöntemi ile yapıldı.
IP: 188.166.2x.x5

Başlangıç: 23.59
Bitiş: 01.00 civarı

bolubeyi
22 09 2016, 21:50
birinci dolaşım:
ip: 78.181.84.51
başlama: 11:41
bitiş: 13:22


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.26.42
başlama: 19:50
bitiş: 20:17


üçüncü dolaşım:
ip: 78.169.22.158
başlama: 21:36
bitiş: 22:17


dördüncü dolaşım:
ip: 78.169.23.26
başlama: 22:20
bitiş: 22:49

erkolay
22 09 2016, 22:14
Saat 23.11'de ilk dolaşım Google Organik hitler ile başladı.
IP: 212.252.1xx.x1

erkolay
23 09 2016, 01:20
Saat 23.11'de ilk dolaşım Google Organik hitler ile başladı.
IP: 212.252.1xx.x1

02.00 civarında dolaşım tamamlandı.

İkinci dolaşım yapılamadı. İkinci sitem beklemeye alındı.

erkolay
23 09 2016, 22:20
Saat 23.10 itibarı ile Google Organik Hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x1

bolubeyi
24 09 2016, 00:34
birinci dolaşım:
ip: 78.169.23.26
başlama: 23:20 (önceki gün)
bitiş: 00:40


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.18.81
başlama: 15:16
bitiş: 16:50


üçüncü dolaşım:
ip: 78.169.47.239
başlama: 21:17
bitiş: 22:01


dördüncü dolaşım:
ip: 78.163.113.27
başlama: 22:06
bitiş: 23:56

erkolay
24 09 2016, 11:06
Saat 23.10 itibarı ile Google Organik Hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x1

Bu dolaşım 00.00 civarında tamamlandı. Tek dolaşımda kalındığı için tek site ile devam ediyorum.

erkolay
24 09 2016, 22:14
İlk dolaşım 21.34'te Yandex Organik hit'lerle başladı. Saat 23.14'te tamamlandı.

IP: 212.252.1xx.x39

erkolay
24 09 2016, 22:48
23.39'da Google Organik hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.4

bolubeyi
24 09 2016, 23:51
birinci dolaşım:
ip: 78.163.107.75
başlama: 01:35
bitiş: 02:29


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.20.48
başlama: 12:46
bitiş: 14:000


üçüncü dolaşım:
ip: bilinmiyor
başlama: 20:36
bitiş: 21:18


dördüncü dolaşım:
ip: 78.169.44.247
başlama: 21:20
bitiş: 00:50

erkolay
25 09 2016, 01:17
23.39'da Google Organik hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.4

Saat 02.17'de dolaşım tamamlandı.

bolubeyi
25 09 2016, 19:42
birinci dolaşım:
ip: 78.169.44.247
başlama: 01:05
bitiş: 01:41


ikinci dolaşım:
ip: 78.163.127.156
başlama: 04:00
bitiş: 04:57


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.107.136
başlama: 19:25
bitiş: 20:05


dördüncü dolaşım:
ip: 95.12.76.190
başlama: 20:18
bitiş: 20:39

erkolay
25 09 2016, 19:49
Saat 20.28'den itibaren Yandex Organik Hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x55

erkolay
25 09 2016, 22:42
Saat 20.28'den itibaren Yandex Organik Hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x55


İlk dolaşım 23.23'de tamamlandı.

Saat 23.30'dan itibaran Google Organik Hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x35

erkolay
26 09 2016, 01:12
Saat 23.30'dan itibaran Google Organik Hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x35

İkinci dolaşım saat 02.12'de tamamlandı.

bolubeyi
26 09 2016, 17:39
birinci dolaşım:
ip: 78.169.231.78
başlama: 00:31
bitiş: 01:23


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.224.233
başlama: 07:23
bitiş: 08:03


üçüncü dolaşım:
ip: 78.169.224.233
başlama: 12:54
bitiş: 13:19


dördüncü dolaşım:
ip: 78.181.80.140
başlama: 17:46
bitiş: 18:37

erkolay
26 09 2016, 21:19
Saat 22.08'de Yandex Organik Hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x5

erkolay
26 09 2016, 22:57
Saat 22.08'de Yandex Organik Hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x5

İlk dolaşım 23.39'da tamamlandı.

Saat 23.45'de Google Organik Hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x38

erkolay
27 09 2016, 11:19
Saat 23.45'de Google Organik Hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x38

2. dolaşım 01.45 civarında tamamlandı.

bolubeyi
27 09 2016, 15:40
birinci dolaşım:
ip: 78.169.13.169
başlama: 00:53
bitiş: 02:02


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.20.221
başlama: 10:28
bitiş: 11:04


üçüncü dolaşım:
ip: 78.169.28.208
başlama: 15:33
bitiş: 16:07


dördüncü dolaşım:
ip: 78.163.123.117
başlama: 16:11
bitiş: 16:39

erkolay
27 09 2016, 22:36
İlk dolaşım 20.48 - 23.36 arasında Google organik hit'lerle yapıldı.
IP: 212.252.1xx.x2

erkolay
27 09 2016, 22:56
Saat 23.40 itibarı ile Yandex Organik Hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x3

bolubeyi
28 09 2016, 16:11
birinci dolaşım:
ip: 78.163.111.144
başlama: 00:33
bitiş: 02:30


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.22.212
başlama: 10:43
bitiş: 14:10


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.100.146
başlama: 15:02
bitiş: 15:23


dördüncü dolaşım:
ip: 78.169.227.136)
başlama: 16:03
bitiş: 16:46

erkolay
28 09 2016, 21:58
Saat 22.54'te Yandex organik hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 188.166.2x.x5

erkolay
29 09 2016, 00:10
Saat 22.54'te Yandex organik hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 188.166.2x.x5


İlk dolaşım 23.44'de tamamlanmıştı.

23.48'den itibaren Google organik hit'lerle 2. dolaşım başladı.
IP: 212.252.163.56

2. dolaşım 1.10'da tamamlandı.

bolubeyi
29 09 2016, 18:55
birinci dolaşım:
ip: 95.12.76.58
başlama: 13:50
bitiş: 16:12


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.29.33
başlama: 16:17
bitiş: 17:33


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.97.18
başlama: 16:43
bitiş: 17:37


dördüncü dolaşım:
ip: 78.163.103.223
başlama: 18:53
bitiş: 19:54

erkolay
29 09 2016, 22:30
23.00'den itibaren Yandex organik hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x14

erkolay
30 09 2016, 10:25
23.00'den itibaren Yandex organik hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x14

Dolaşım 00.30 civarında tamamlandı.

Tek dolaşım yapabildim Hasan Bey. Bugün sen de tek sitemi dolaş.

bolubeyi
30 09 2016, 12:42
1 haftadir tek site dolayi or dum zaten listede tek siteniz var

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkolay
30 09 2016, 20:55
Saat 21.03'de Google organik hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x39

bolubeyi
30 09 2016, 22:16
birinci dolaşım:
ip: 46.154.211.3
başlama: 11:40
bitiş: 12:06


ikinci dolaşım:
ip: 78.163.102.203
başlama: 16:18
bitiş: 19:31


üçüncü dolaşım:
ip: 78.169.12.141
başlama: 19:34
bitiş: 20:23


dördüncü dolaşım:
ip: 78.169.8.214
başlama: 20:25
bitiş: 21:16

bolubeyi
01 10 2016, 17:06
birinci dolaşım:
ip: 78.163.100.215
başlama: 23:44 (önceki gün)
bitiş: 10:03


ikinci dolaşım:
ip: 78.181.85.0
başlama: 10:06
bitiş: 10:43


üçüncü dolaşım:
ip: 95.12.76.235
başlama: 10:46
bitiş: 13:24


dördüncü dolaşım:
ip: 78.169.29.246
başlama: 16:51
bitiş: 18:05

erkolay
01 10 2016, 20:39
Saat 21.03'de Google organik hit'lerle ilk dolaşım başladı.
IP: 212.252.1xx.x39

Dün bu dolaşım 23.30 civarında tamamlandı.

5 dk. sonra yeni ip adresi ile Yandex Organik hit yöntemi kullanarak 2. dolaşıma başladım. Ama IP adresini hatırlamıyorum.

Bugün ilk dolaşım 21.20'de Yandex organik hit yöntemi ile başladı.
IP: 212.252.16x.x00

erkolay
01 10 2016, 23:17
Bugün ilk dolaşım 21.20'de Yandex organik hit yöntemi ile başladı.
IP: 212.252.16x.x00

Dolaşım 00.05 civarında tamamlandı. Tek dolaşım yapıldı.

bolubeyi
02 10 2016, 02:34
birinci dolaşım:
ip: 78.163.97.137
başlama: 23:21 (önceki gün)
bitiş: 23:51 (önceki gün)


ikinci dolaşım:
ip: 78.163.122.24
başlama: 00:00
bitiş: 00:23


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.96.201
başlama: 00:29
bitiş: 01:26


dördüncü dolaşım:
ip: 78.163.114.132
başlama: 01:28
bitiş: 03:33

erkolay
02 10 2016, 21:27
Saat 22.20'de Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x43

bolubeyi
03 10 2016, 18:51
birinci dolaşım:
ip: 78.169.25.2
başlama: 00:00
bitiş: 00:43 siteye olan erişim kesildi.


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.42.249
başlama: 10:11
bitiş:


üçüncü dolaşım:
ip: 78.169.42.249
başlama: 15:27
bitiş: 16:28


dördüncü dolaşım:
ip: 88.226.115.26
başlama: 19:12
bitiş: 19:50

erkolay
03 10 2016, 23:12
Saat 00.04 itibarı ile Yandex Organik hit yöntemiyle dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x9

bolubeyi
04 10 2016, 18:24
birinci dolaşım:
ip: 78.163.99.111
başlama: 00:35
bitiş: 01:38


ikinci dolaşım:
ip: 78.163.99.111
başlama: 09:46
bitiş: 11:45


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.126.121
başlama: 17:01
bitiş: 17:37


dördüncü dolaşım:
ip: 88.237.160.249
başlama: 18:23
bitiş: 19:24

erkolay
04 10 2016, 21:59
Dünkü dolaşım 01.00 civarında tamamlandı.

Bugünkü dolaşım 22.54'te Google organik hit yöntemi ile başladı.
IP: 212.252.16x.x23

bolubeyi
05 10 2016, 02:04
5.10.2016
birinci dolaşım:
ip: 78.169.231.11
başlama: 00:29
bitiş: 01:14


ikinci dolaşım:
ip: 78.163.120.67
başlama: 01:21
bitiş: 01:54


üçüncü dolaşım:
ip: 78.163.123.157
başlama: 01:57
bitiş: 02:17


dördüncü dolaşım:
ip: 78.163.108.72
başlama: 02:19
bitiş: 03:03

erkolay
05 10 2016, 06:47
Bugünkü dolaşım 22.54'te Google organik hit yöntemi ile başladı.
IP: 212.252.16x.x23

Dolaşım 23.50'de tamamlandı.

erkolay
05 10 2016, 21:30
Saat 22.08'de Yandex Organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x61

bolubeyi
06 10 2016, 11:59
6.10.2016
birinci dolaşım:
ip: 78.169.19.97
başlama: 00:25
bitiş: 00:52


ikinci dolaşım:
ip: 78.169.29.31
başlama: 08:41
bitiş: 12:55

Bugün 2 dolaşım yaptım. 4 sitemin 3 ünü beklemeye aldım. Bu aralar yoğunum. Tek sitemle devam edeceğim.

erkolay
06 10 2016, 20:40
Saat 20.52'de Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x7

bolubeyi
06 10 2016, 23:55
07.10.2016

birinci dolaşım:
ip: 78.169.47.82
başlama: 00:18
bitiş: 00:54

erkolay
07 10 2016, 22:13
Saat 22.59'da Google organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x7

bolubeyi
08 10 2016, 00:39
08.10.2016
birinci dolaşım:
ip: 78.169.47.82
başlama: 00:16
bitiş: 01:38

erkolay
08 10 2016, 22:13
Saat 22.59'da Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x

bolubeyi
09 10 2016, 00:31
9.10.2016
birinci dolaşım:
ip: 78.181.87.122
başlama: 00:07
bitiş: 01:30

erkolay
09 10 2016, 22:36
Saat 23.28'de Yandex organik hit ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.xx6

bolubeyi
10 10 2016, 00:11
10.10.2016
ip: 78.169.11.62
başlama: 00:31
bitiş: 01:10

erkolay
10 10 2016, 21:24
Saat 22.13'te Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x5

bolubeyi
11 10 2016, 01:55
11.10.2016
ip: 78.169.42.48
başlama: 01:29
bitiş: 02:51

bolubeyi
12 10 2016, 02:13
12.10.2016
ip: 78.163.117.214
başlama: 00:03
bitiş: 03:12

erkolay
12 10 2016, 23:01
Salı akşamı sunucuda bakım çalışması yapıldığı için bildirim yapamadım ama dolaşım yapıldı. IP adresini hatırlayamıyorum. Aşağıdaki IP adresinin son kümesi farklıdır.

Çarşamba günü dolaşımı 23.51'de Yandex organik hit yöntemi ile başladı.
IP: 212.252.16x.xx4

bolubeyi
13 10 2016, 00:20
13.10.2015
ip: 78.169.15.61
başlama: 00:14
bitiş: 01:18

erkolay
13 10 2016, 20:29
Saat 21.17'de Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 188.166.8x.x91

bolubeyi
14 10 2016, 03:06
14.10.2016
ip: 78.169.15.61
başlama: 00:48
bitiş: 04:05

erkolay
14 10 2016, 22:45
Saat 23.05'ten itibaren Google organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x9

Gerçi zalım internet pek sağlıklı değil ya, dolaşmaya çalışıyorum işte...

bolubeyi
15 10 2016, 01:15
15.10.2016
ip: 78.163.103.58
başlama: 00:48
bitiş: 02:14

erkolay
15 10 2016, 21:55
Saat 22.22'de Google organik hit yöntemi ile dolaşıma başlandı.
IP: 212.252.16x.x2

bolubeyi
16 10 2016, 00:44
16.10.2016
ip: 78.169.9.164
başlama: 00:08
bitiş: 01:43

bolubeyi
16 10 2016, 15:06
17.10.2016 (Yarın bir iş görüşmesi için il dışında olacağımdan bu tarihli dolaşımı 1 gün önceden yaptım.)


ip: 78.169.9.164
başlama: 15:40
bitiş: 16:05

erkolay
16 10 2016, 22:36
22.18'de Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x60

bolubeyi
17 10 2016, 07:03
17.10.2016


2. dolaşım
ip: 46.154.210.164
başlama: 07:40
bitiş: 08:01

erkolay
17 10 2016, 22:08
23.05'te Google organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 188.166.9x.5

erkolay
18 10 2016, 22:25
Saat 23.20'de Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x60

bolubeyi
19 10 2016, 22:31
19.10.2016
ip: 78.169.9.164
başlama: 21:53
bitiş: 23:29

erkolay
19 10 2016, 22:54
23.47'de Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 188.166.xx.5

erkolay
20 10 2016, 21:52
22.33'te Yandex organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 188.166.8x.x91

bolubeyi
20 10 2016, 22:10
20.10.2016
ip: 78.169.9.164
başlama: 22:39
bitiş: 23:09

erkolay
21 10 2016, 22:42
23.35'te Google organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.x1

bolubeyi
22 10 2016, 18:31
22.10.2016
ip: 78.169.8.195
başlama: 18:49
bitiş: 19:30

21.10.2016 tarihinde dolaşım yapamadım.

erkolay
22 10 2016, 21:21
22.21'de Google organik hit yöntemi ile dolaşım başladı.
IP: 212.252.16x.xx4

bolubeyi
23 10 2016, 14:46
23.10.2016
ip: 78.163.110.214
başlama: 08:43
bitiş: 15:45

erkolay
23 10 2016, 20:29
21.17'de Yandex organik hit yöntemi ile dolaşıma başlandı.
IP: 188.166.2x.x5

skycv
24 10 2016, 09:54
Türkiyenin ilk ve havacılık sektörü kariyer sitesi skycvcenter.com'u ziyaret edebilirsiniz.