PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GUADEC 2015, 7-9 Ağustos Tarihleri Arasında İsveç'in Göteborg Şehrindeerkolay
16 02 2015, 21:26
GUADEC 2015, 7-9 Ağustos Tarihleri Arasında İsveç'in Göteborg Şehrinde
Geçen yıl 25 Temmuz ile 1 Ağustos tarihleri ​​arasında Fransa'nın doğu kesiminde Strasbourg'da gerçekleştirilen GUADEC'in ardından, bu yıl, GUADEC 2015, 7-9 Ağustos tarihleri arasında İsveç'in Göteborg şehrinde yapılacak (http://www.gnome.org/news/2015/02/guadec-2015-to-happen-from-august-7-9-in-gothenburg-sweden/).

http://indervilla.com/home/Gnome-Linux-HD.jpg

Paris'teki ilk GUADEC'in üzerinden 10 yıldan fazla bir zaman geçmiş bulunuyor. Her zaman olduğu gibi, konferans programı katılımcılar için görüşmeler, hackfest ve sosyal etkinlikler içeriyor. Göteborg, İsveç'in ikinci ve İskandinavya'nın dördüncü büyük şehridir. Şehrin deniz ve otomotiv sektörlerinde zengin bir geçmişi vardır ve bugün, gelişen bilişim sektörüyle güçlü özgür yazılım topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Yerel organizatör Oliver Propst, duygularını; "GNOME topluluğuna Göteborg'a hoşgeldiniz diyoruz. GNOME, yerel Özgür Yazılım Konferansımızın bir parçası olmuştur. Bu yıl, GUADEC'i buraya getirmek çok heyecan verici." biçiminde dile getirdi.

http://www.getgnu.org/images/gothenburg-by-night.jpg?db371f
"Gece Göteborg" Rob Sinclair

Yakında katılım için bir çağrı duyurusu yapılacak. GUADEC'e sponsor olmak isteyen şirket veya kuruluşlar, sponsorlar (https://www.guadec.org/sponsors/) sayfasında gerekli bilgiyi bulabilirler. GUADEC'i düzenleyen ekibe katılmak ve yardımcı olmak istiyorsanız, ekip ile temasa (https://2015.guadec.org/volunteer/) geçebilirsiniz. Geçen yıl olduğu gibi GUADEC'teki gelişmeler, Twitter (https://twitter.com/gnome) ve Google+ (https://plus.google.com/+gnome/posts) aracılığıyla takip edilebilecek. GUADEC 2015 hakkında daha fazla bilgi isterseniz, konferans programı dahilindeki resmi GUADEC sitesine (http://guadec.org/) başvurabilirsiniz.

getgnu.org (http://www.getgnu.org/gnulinux/guadec-2015-7-9-agustos-tarihleri-arasinda-isvecin-goteborg-sehrinde.html)