PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Play Store Ne İşe Yarar?donjuanhose81
29 01 2015, 07:30
İsmini çok duyduğumuz Android Market olarak bidiğimiz site artık ismi değişerek Google Play Store olarak bize hizmet verecektir. Google alt yapısına girmesiyle birlikte artık Google' ın siteyi daha iyi bir şekilde kullanma ve hızlı bir hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir. Siteye girmek isteyen herkes girebilme imkanı bulunur iken hangi işletim sistemi olursa fark etmiyor ancak androidli telefonlar için bu değişmektedir. Android işletim sistemli telefonlar google hesabı ile Google Play Store markete giriş yapabilmektedirler.


Bir çok andorid uygulmasının bulunduğu sitede bir çok ücretli ve ücretsiz olarak uygulamaya ulaşabilir istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Google Play Store de bir çok uygulama , oyun ve program bulunur iken de Google Play Store yi de Türkçe dil imkanı ile kullanabilirsiniz.


Google Play Store ' de bir uygulamanın açıklama bölümü bulunmaktadır. Bu açıklama bölümünde uygulama ile ilgili her türlü detay, ayrıntı ve kurulumu hakkında bilgi vermektedir. Uygulama yükleyicisine göre uygulama resmi ve videolarda ekleme şansı bulunmaktadır. Bunların altında kullanıc yorum bölümü bulunur ve uygulama hakkında yorumlar yapılmaktadır.


Sayfanın sağında teknik detaylar bulunur iken bu sayede sizlerin telefonlarınız ile uyumlu olup olmadığını kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.