PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modi Cms özellikleri - Özgün Tasarım

donjuanhose81
22.Ocak.2015, 07:40
Alisilagelmis içerik yönetim sistemlerinde web sitesinin yalnizca içerigini düzenleyebilir; web sitesinin tasarimini degistiremez ya da kendinize göre tasarim yapamazsiniz. Standart bir yapi ile sunulan içerik yönetim sistemlerinde tasarim odakli yapabileceginiz degisiklikler sagdaki bir bölümü sol tarafa almaktan öteye geçemez. Bunun aksine;

Modi CMS ile tasarim, hayal gücünüz ile sinirlidir.

Modi CMS tasarimda özgürlestirir.

Modi CMS ile tasarimi yönetebilirsiniz.

Modi CMS ile, tasarladiklarinizi web sitesine kolaylikla giydirebilirsiniz; hem de yönetim paneli üzerinden...

Web sitenizi tasarlarken, tasarim asamasinda Modi CMS ile;

Birden fazla master(index, ana sayfa, farkli tasarim) tasarlayabilirsiniz. Bu da bir web sitesi üzerinde birden fazla farkli tasarim yapabilmenize olanak saglar.
Size sunulan hazir modüllerin tasarimlarini, her modülün kendisine özel tasarim dosyalari(css, js, image) araciligi ile düzenleyebilir ve degistirebilirsiniz.
Kendi dinamik modüllerinizi olusturabilir istediginiz tasarimi giydirebilirsiniz.
Hazir modülleri ya da olusturdugunuz dinamik modülleri sürükle birak yöntemi ile istediginiz master üzerine yerlestirebilir ve çalistirabilirsiniz.
Web sitesinin üstü, alti, ortasi her yerine istediginiz modülü istediginiz siralama ile yerlestirebilir; her modülün tasariminda yapacaginiz ayarlamalar ile hassas ölçülerde dahi mükemmel performans alirsiniz.

Modi CMS web sitesinin tasarimini yönetebileceginiz gelismis bir içerik yönetim sistemidir.