PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Göztepe ÇilingirWeBMasteR
13 12 2014, 15:07
Göztepe Çilingir, Anahtarcı, Oto Kilit, Alarm, Kumanda


İzmir’de Konak, Balçova (http://izmircilingir.com.tr/tag/balcova) ve Karabağ ilçeleri arasında Konak’a bağlı, efsane futbol takımı ve taraftarları ile ulusal popüleritesi olan Göztepe (http://izmircilingir.com.tr/tag/goztepe)’de çilingir, anahtarcı, oto kilit (http://izmircilingir.com.tr/tag/oto-kilit-2), alarm ve kumanda (http://izmircilingir.com.tr/tag/kumanda) ihtiyacınız olduğunda, İzmir Çilingir (http://izmircilingir.com.tr/) ağımızdaki uzman ve tecrübeli ustalarımızla en hızlı şekilde hizmetinizdeyiz.GrandMaster Sistem
http://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/12/grandmaster-anahtar-sistemi.gif (http://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/12/grandmaster-anahtar-sistemi.gif)


Yukarıdaki görselde tek anahtarla birden fazla kiliti açma sistemi anlatılmaktadır. Kapıda mı kaldınız? GrandMaster anahtar (http://izmircilingir.com.tr/tag/anahtar-2) sistemi ile siz de tüm kapılarınız, kasalarınız ve önemli diğer kilitleriniz için pratik çözüm sahibi olabilirsiniz. İzmir Çilingir ağımızın kurucusu Ege Çilingir – Uğur Usta tarafından temin edilecek bu sistemi satın almak için irtibat numaralarımızı arayın: 0 532 391 35 17
Yale Alarm Sistemi
http://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/12/yale-ev-alarm-sistemi.gif (http://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/12/yale-ev-alarm-sistemi.gif)


Dünyaca ünlü, kilit dünyasının mucitlerinden 171 yıllık dünya markası YALE alarm merkezi ile ev ve işyerleriniz için ömür boyu güvenlik sağlayabilirsiniz. Ege Çilingir’den siz de bu güvenlik ve alarm sistemini temin edebilirsiniz.

Alıntı: Göztepe Çilingir (http://izmircilingir.com.tr/goztepede-anahtarci.html)