PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsung Galaxy S4?e Android KitKat güncellemesi ne zaman gelecek?WeBMasteR
04 03 2014, 17:14
http://webinyo.com/resimler/samsung-galaxy-s4e-android-kitkat-guncellemesi-ne-zaman-gelecek.jpg

Samsung?un 2013 model amiral gemisine ne zaman Android 4.4 KitKat güncellemesi yapacağı en çok merak edilen konulardan birisi. US Cellular?a ait sızdırılmış bir belge, bu taşıyıcıya ait Galaxy S4 modeline ne zaman Android KitKat güncellemesini başlatacağına dair bilgiler içeriyor.

ABD?deki firmaların Galaxy S4 için Android 4.4 KitKat güncellemesini sunmaya başlıyor gibi görünüyor. Bölgesel taşıyıcı US Cellular, 19 Şubat tarihinde güncelleştirmeyi yapmayı düşünüyor. Sızdırılan belgeye göre Maintenance Release başlğı ile güncelleme kullanıcılara sunulacak.

Geçen hafta içerisinde de ABD operatörü Sprint, Galaxy S4 için Android 4.4 KitKat güncellemesi başlatmıştı. Güncellemelerin sıkça yayınlanmaya başlaması, Galaxy S4?e dünya çapında çok yakında Android KitKat güncellemesinin geleceğine işaret olabilir.Daha Fazlası için Kaynak (http://webinyo.com/samsung-galaxy-s4e-android-kitkat-guncellemesi-ne-zaman-gelecek.html#ixzz2tiUcMysp)


Kaynak (http://webmaster.bbs.tr/teknolojik-makaleler/1631-samsung-galaxy-s4-android-kitkat-guncellemesi-ne-zaman-gelecek-new-post.html)