PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Adet Forumumuzda Domain ve Hosting Hediyeli Konu Açma YarışmasıWeBMasteR
23 08 2014, 16:10
4 Adet Forumumuzda Domain ve Hosting Hediyeli Konu Açma Yarışması


Her ay, aşağıda belirtilen 4 adet sitemizin her birinde ilk 5'e girenlere aşağıdaki hediyeler verilecektir.


Hediyeler

1.'lere domain + 5 GB hosting
2.'lere 5 GB hosting
3.'lere 3 GB hosting
4.'lere 2 GB hosting
5.'lere 1 GB hosting

1.'lere sağlanacak olan domain tescili: Müsait durumda olan domainlerin .com, .net, .org, .biz, .info, .name, .co, .de, .eu, .us, .in, .me, .pw, uzantılarından biri talep edilebilir. .tr, .xxx, .cc, .bz uzantıları veya hediye edileceğini belirttiklerimiz dışındaki uzantılar yarışma kapsamı dışındadır. Erkolay Bilişim'den bu alan adları 1 yıl ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Hosting Özellikleri

Web Alanı: Derecelerde belirtilen boyutlarda web alanı sağlanacaktır.
Türkiye Lokasyon
Linux Hosting
LiteSpeed
cPanel
Limitsiz Trafik
Sınırsız e-posta
5 adet subdomain
5 adet MySQL


Yer Sağlayıcı: Erkolay Bilişim (http://erkolay.com.tr/index.php)
YS NO: 3234

Yarışmanın geçerli olduğu sitelerimiz

1. site: Apple Destek Forumu (http://appledestek.net)
2. site: WmLord | Webmaster Forumu - Sitesi - Portal (http://www.wmlord.biz)
3. site: http://webmaster.bbs.tr
4. site: SEO, Webmaster Forumu - Sitesi - Portal (http://webmaster.bbs.tr)

Yarışma Ne Zaman Sona Erecek?

Şu an en az 2014 yıl sonuna kadar devam ettirmeyi düşünüyoruz. Yarışmaların sona ereceği tarih, bu ilanın yayınlandığı her sitede açıklanacaktır. Her sitedeki aylık yarışmalar tamamlanmadan sona erdirmeyeceğimizi taahhüt ederiz.

Yarışma koşulları

1- Her sitedeki yarışmanın başlaması için en az 5'er kişinin yarışmaya katılması gerekmektedir. Bu nedenle her sitedeki başlangıç tarihi farklılık gösterebilir. 5 kişinin katılım sağladığı anda yarışması başlayan sitenin gelecek ayın aynı gününün sonunda her ayın süresi tamamlanır. O günün sonunda sıralamalar açıklanır ve kazanılan hediyeler, hak sahiplerine teslim edilir.

2- Bu sitelerimizin herhangi birinin yönetim kadrosunda bulunan üyeler, hiç bir sitemiz için yarışmaya katılamaz.

3- Hediye olarak sağlanan domain tescili ve hosting hizmeti 1'er yıllık olup, kazananların Ana sayfa - ERKOLAY | Web Hosting, Alan Ad (http://erkolay.com.tr) sitesinde hesap açması gerekmektedir. Açılan hesaplara, talep edilen domain tescili ve hosting hizmetleri 1'er yıl ücretsiz sağlanacaktır.

4- Yarışmalarda dereceye giren üyelere verilen hosting hizmetlerinde film, dizi, program, müzik ve benzeri gibi dosya indirme sitesi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç kabul edilen, telif hakkı ihlaline neden olan hiç bir içerik yayınlanamaz. Erkolay Bilişim bu yöndeki ihlalleri tespit ettiği anda hizmeti sonlandıracağını şimdiden belirtmektedir.

5- Yarışmalardaki katılımcıların başka sitelerden alıntı yaptıkları konularda, altına kaynak linki belirtmesi zorunludur. Bu konudaki ihlallere yol açan katılımcılar yarışmanın hangi aşamasında olursa olsun diskalifiye edileceklerdir.

6- Katılımcıların açtığı konular 90 kelimeden aşağı olamaz.

7- Hiç bir sitede, site, blog, forum, sosyal medya hesabı, sayfa, grup tanıtımı gibi konular yarışmadaki konu sayılarına dahil edilemez. Bu alanlarda tanıtım yayınlayan üyeler, bu durumu yarışma sayfasında herkese açık olarak belirtmek zorundadır. Bu durumu gizlemeye çalışan katılımcılar diskalifiye edileceklerdir.

8- Yarışmaya katılan tüm üyeler, bu koşulları okumuş ve onaylamış olarak kabul edilir. Yarışma süresi boyunca herhangi bir aksaklıkta uyarıya gerek kalmaksızın diskalifiye edileceklerdir.

oyuncuturk
27 08 2014, 14:14
hayırlısı olur forum için inş iyi kişiler alır

Fcontrollers
25 09 2014, 06:02
değişik bir şey olmuş gerçekten ilgilenenler mutlaka olacaktır.

sezginex
03 10 2014, 01:23
sağolasınız

Sir.Vanity
28 12 2014, 13:51
Arkadaşlar yarışma bir zaman sonra tekrardan başlıyacak.