PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oneplus one ve xiaomi red note satin aldim.

deniz
30.Haziran.2014, 18:43
Oneplus one'ye, dhl'nin hafta sonu calismamasindan dolayi iki gun beklemeli olarak kavustum. Bunun yaninda miui 1.7 ghz'lik Xiaomi redmi note'yi de kendi sitesinden daha ucuza satin aldim. Her iki telefonu da oppomart sitesinden satin aldim. Oppomart urunlerin gumrukte sorun cikarmamasi icin 80 usd'lik bir fatura duzenlemis ama dhl urunu ilk once almanyadaki dagitim noktalarina gonderdigi icin mecburen gumruk parasi vermek zorunda kaldim. Iki paket icin 50 euro odeme yaptim. Paketleri acmamislar , agirliklarina gore gumruk parasi almislar. Kac paraya satin aldim? Xiaomi redmi note 1.7 ghz'yi 199 usd'ye, oneplus one'yi 399 usd'ye satin aldim. Oneplus one'yi bir hafta icinde satamazsam kendim kullanacagim. Bu nedenle Oneplus one'nin inceleme videosunu en kisa zamanda cekip yayinlamaya calisacagim. Son olarak dhl kadar kalitesiz bir kargo firmasi gormedim. Cuma oglen gelen urunu dagitima cikarmayacak kadar tembel bir firma. Gumruk parasi almak icin ellerinden geleni yapiyorlar.

https://i.imgur.com/em2Z36m.jpg