PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : windows.old Dosyasından Programlarımı Alabilir miyim?

WeBMasteR
24.Haziran.2014, 05:07
Merhaba arkadaşlar;

İşletim sistemim Win8.1 idi Fakat Bilgisayarım Durduk Yerde Mavi Ekran Hatası Verip Yeniden Başlattı Kendini. Bilgisayar Açıldığında Donup Bir Süre Sonra Tekrardan Mavi Ekran Hatası Veriyor. Belirli Bir Mavi Ekran Hatası ile Karşı Karşıya Değilim. Sürekli Farklı Bir Hata Veriyordu.

Bilgisayarım Acer Aspire V5 471 PG

Bilgisayar Açılırken Acer Logosunu Gördüğümde Alt + F10 Yaptığımda Hiç Bir Tepki Vermiyor ve Normal Açılışına Devam Ediyor. Fakat Alırken Bir Sorun İle Karşılaştığında Bu Yol İle Bilgisayarını Kurtarabilirsin Demişlerdi.

Neyse Bu Yol ile de Çözüme Ulaşamayınca PCnin Kendine Gelmesini Bekledim. Metro Arayüzünde Donma Geçti. Masaüstüne Geçiş Yapmadım Çünkü Tekrar Donuyor ve Mavi Ekran Hatası Veriyor Diye. Ayarlara Girip Dosyalardan Etkilenmeden Kurtarma İşlemini Gerçekleştireyim Dedim. Win 8.1'den Win8.0'a Düştü ve 100 Tane Güncelleştirme Görünüyor :(

Müziklerim, Resimlerim, PS Çalışmalarım vs. Her Şey Duruyor. Fakat Programlarımdan ve Oyunlarımdan Mahrum Kalmış Durumdayım. Bunları Tekrar İndirip Kurmam Bana Büyük Zaman Kaybettirir ve İnternet Kotamı Mahveder. Windows.old Dosyasından Bir Şekilde Bu Programlarımı ve Oyunlarımı Alıp Kullanma İhtimalim Var mı Acaba?

Son Olarak Neden Win 8.0 Oldu Anlamış Değilim. Win 8.1'de Kalması Gerekmiyor muydu?

Yardımcı Olursanız Teşekkür Ederim. Lütfen Saçma veya Gereksiz Cevaplarda Bulunmazsanız Sevinirim.

Kaynak (https://forum.shiftdelete.net/windows/376057-windows-old-dosyasindan-programlarimi-alabilir-miyim.html)