PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yayındayken evine hırsız girdiWeBMasteR
15 06 2014, 10:01
Muhsin Divan'ın evi soyuldu

http://image.cdn.ulkehaber.com/uploaded/haberler/2014/06/14//anamanset/1402777459_yayYndayken-evine-hYrsYz-girdi.jpg


Kanal D'nin yarışma programı Takip'in sunucusunun evinden 200 bin dolarlık saat ve objektif koleksiyonu ile antika vazosu çalındı.

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Takip'in sunucusu Muhsin Divan'ın evi soyuldu. Dün yeni bölümlerin çekimi için stüdyoda olan Muhsin Divan'ın evine giren hırsızlar yaklaşık değeri 200 bin dolar olan saat, objektif koleksiyonunu ve 300 yıllık antika vazoyu çalarak kayıplara karıştı.

30 YILLIK KOLEKSİYON GİTTİ


Divan'ın yarışma çekimleri için stüdyoda olduğu saatleri fırsat bilen 2 hırsız öğle saatlerinde Muhsin Divan'ın Üsküdar Acıbadem'deki evine girdi. Divan'ın 30 yıldır topladığı 80 koleksiyon saati, 7 özel objektifi ve 300 yıllık antika vazoyu çaldı. Apartman sakinlerinin hırsızlığı farketmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri parmak izi alıp, yakalamak için gerekli çalışmaları başlattı.

"YERİ DOLDURULAMAZ ŞEYLER"


Olay sırasında çekimde olan Muhsin Divan, 30 yıl boyunca dünyanın dört bir yanından topladığı saatleri çocuğu gibi sevdiğini söyleyerek; "Hırsızlar muhtemelen takip ederek eve girmişler. Çaldıkları saatler ve vazo yeri doldurulamaz şeyler. Türk polisinin en kısa zamanda hırsızları yakalayacağından eminim" dedi.


KaynaK (http://www.ulkehaber.com/muhsin-divanin-evi-soyuldu_42274.html)