PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Organik Hit Nedir Organik Hitin Faydaları

deko
06.Nisan.2014, 22:56
Evet arkadaşlar,

Bu yazımda da size organik hit nedir? Organik hitin google açısından önemi konusuna değineceğim. Öncelikle Organik hit nedir bir ziyaretçinin google da arama sonuçu sitenizi bulması ve gelmesine organik hit denir aynı zamanda tarayıcıya sizin sitenizi yazıp gelemside organik hit olarak kabul edilir. Örnegin Organik hit nedir diye google aramasına yazıp WmTürkiye sayfasına gelen ziyaretçi organik hittir. Şimdi buraya kadar organik hiti tanımladığımza göre gelelim faydalarına ve bizim açımızdan önemine daha önce forumlar nasıl hit çeker başlıklı bir yazı yazmıştım. Bu yazımı okuyan arkadaşlar anımsarlar. Forumlar için özgün içerik kavramının çok önemli olmadığını önemli olanın konu kasması ve forum içeriğinin zengin olması olduğunu vurgulamıştım. Eminim bu yazımı okuyan ve kendine webmaster diyen bir çok insan kafayı özgün içeriğe taktığı için bu yazımı beğenmeyecektir. Şimdi bu yazımla organik hit arasında ki bağlantıyı anlatığım da sizlerde anlayacaksınız içeriğin ve ziyaretçilerin nereden geldiğine öncelikle organik hit yani google aramalarından gelen ziyaretçi değerlidir. Hem Alexa sıralması bakımından hemde google açısından önemi vardır.

kaynak
Organik Hit Nedir Organik Hittin Faydalar (https://wmturkiye.tk/Konu-Organik-Hit-Nedir-Organik-Hittin-Faydalari.html)

WeBMasteR
07.Nisan.2014, 00:00
@deko arkadaş, ilk mesajında tanıtım ve 3 bağlantıya linkleme yapmışsın. Konu ile alakalı olanı bıraktık, diğerlerini kaldırdık. Diğer linkler için ayrı konu açarsın.