PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sNews CMS 1.7.1 ve Türkçe Dil Desteği

WeBMasteR
19.Aralık.2013, 21:59
sNews CMS - Ultra Hafif ve Hızlı

https://snewscms.com/images/logo.gif

sNews tamamen ücretsiz, açık kaynak kodlu (GPL) ve standart uyumlu bir cms sistemidir. PHP ve MySQL ile güçlendirilmiştir.

sNews son derece hafif ve basit bir yapıya sahiptir. Kolay kurulur özelleştirilebilir basit bir arayüze sahiptir.

sNews bir motor dosya ve ona özelleştirilebilir bir css ile index dosyasından oluşmaktadır. URL leri arama motoruna dost yapan htaccess dosyası bulunmaktadır. Bunun getirisi olarak sistem seoludur. Seçenekleri kullanarak kurumsal bir cms veya kişisel bir blog oluşturabilirsiniz. sNews sizi arama motorlarında bulunur hale getirir. sNews kullanarak arama motorlarından ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

sNews başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyeye kadar tüm kullanıcıları kapsamaktadır özelleştirilebilir ve kolay kullanıma sahiptir. sNews in en büyük özelliği karmaşık bir yapıya sahip olmamasıdır. Sunucunuzda az yer kaplaması (178 kb) ayrıca arama motoru dostu bir sistem olmasıdır. sNews Cms sisteminde kullanım kolaylığı açısından tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Ekteki dosyalardan orjinal sürümü ve Türkçe dil dosyasını indirebilirsiniz. Dizini açınca, içindeki Lang klasörüne Türkçe dil dosyasını attığınızda, panelden dilini Türkçe olarak seçebilirsiniz.

Veritabanı da hazır gelmektedir. Dizinin içindeki SQL klasöründedir. Hosting panelinizde phpMyAdmin ile, snews veritabanını (snews.sql adı ile gelir, kendinize göre, sunucu adı, varsa portu, db adı, kullanıcı ve şifrenizi ayarlamalısınız.) içeri aktararak kurabilirsiniz.

sNews gerçekten çok hafif ve hızlı olduğu için, ister kurumsal tasarımlarınızda, isterseniz bloglar için, haber siteleri için, çok iyi bir alternatiftir. Güvenli ve kolay paneli ile öne çıkan bir CMS içerik yönetim sistemidir.

Ben kendim de İzmir Oto Kiralama | Havalimanı | Rent A Car | Filo Kiralama (https://izmirotokiralama.tekyonrentacar.com) sitemizde kullanmaktayım. Çok memnunum.

sNews tasarımcılarının iddiası: "Wordpres dünyanın en iyisidir, bunu kabul ediyoruz. Ama bizim kadar iyi değiller."

Zipli dosyaların şifresi:

www.webmasterlord.net

WeBMasteR
06.Temmuz.2014, 21:25
Eklentiler yeniden yüklenmiştir.