PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wifi Şifre Değiştirmeonline01
13 10 2016, 14:43
Airties wifi değiştirmek artık çok kolay. TTNET alt yapısında bulunan söz konusu modem markasında modem arayüzüne giriş yaparak wifi şifre değiştirme (http://teknocard.com/ttnet-ve-superonline-wifi-sifre-degistirme-nasil-yapilir-h2537.html), wifi kullanıcı adı değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Airties modem arayüzüne giriş yapmak için öncelikle tarayıcınızı açmanız ve “192.168.2.1” adresine giriş yapmanız gerekmektedir. TTNet Wifi Şifre Değiştirme (http://teknocard.com/ttnet-ve-superonline-wifi-sifre-degistirme-nasil-yapilir-h2537.html) yapmak için; Giriş işlemini gerçekleştirirken sizden bir adet kullanıcı adı ve şifre istemektedir. Kullanıcı adı bölümüne admin, Şifre bölümüne ise ttnet yazdıktan sonra başarıyla giriş yapabilirsiniz. Eğer önceden modem kullanıcı adı ve şifresini değiştirmişseniz bu bilgiler yerine eskiden belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi yazmanız gerekmektedir.

Giriş işlemini tamamladıktan sonra modem arayüzüne girebilir Wifi Ayarları bölümünden kolayca tüm ayarları yapabilirsiniz.