PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wmcik Webmaster Forumumettis
23 09 2016, 17:02
Wmcik.Com Yayın Hayatına 2015 yılının ilk aylarında webmaster forumu olarak başladı. Sitemizin Amacı ziyaretçilerimize ve okurlarımıza bilgi vermek onların öğrenmek istedkleri konularda yardımcı olup karşılaştığı sorunlara çözümler üretmek, tanşıp kaynaşmak ve ticaret yapmak için açılmıştır. webmaster forumumuzda c++,c#visual basic,python,gibi programlama eğitimleri ayrıyeten web programlama dilleri olan php css html dersleride bulunmaktadır. Forumumuzda Yaşadığınız herhangi bir konuda yardım istiyebilirsiniz ister özel mesaj ile istersenizde konu açarak, bu tamamen sizin tercihinize kalmış
Webmaster Blogu (http://wmcik.com/blog/)muzda ise güncel olaylar (http://wmcik.com/blog/),teknoloji haberleri (http://wmcik.com/blog/),oyun haberleri (http://wmcik.com/blog/)ni takip edebilir istersenizde resimli ve videolu anlatımlarımızdan yararlanabilirsiniz. İnternette pek olmayan ücretsiz scriptler (http://wmcik.com/blog/) ve tamalarda blogumuzda paylaşılmaktadır. Size Kalan Sadece Sitemize Girip Kolay Bilginin Keyfini Sürektir.
Sitemizde ayrıyeten dizin sistemi (http://wmcik.com/dizin/), hızlı resim (http://i.wmcik.com) yükleme bölümü ve site anaiz (http://analiz.wmcik.com) bölümü mevcuttur.Dizine sistemimize katılmak için Kaliteli Sitesi Mevcut İse sitemize web sitemizin linkini ekledikten sonra dizine kayıt olup sitenizi ekleyebilirsiniz. eğer siteniz kaliteli ve yararlı ise yönetim tarafından onanyalanacaktır, bu sayede sizlerde sitenize backlink oluşturmuş olursunuz. hızlı resim upload sistemimiz ile ister bilgisayardan ister internetten resimlerinizi sitemize kleyip kullanabilirsiniz. Bu Benim Ne işime yarar derseniz sitenizde bizim sitemize upload edilen resimler sizin host tarifiğinizi yemez ve sitenizin hızlı açılmasına katkı sağlar.. Site aaliz sistemiyle sitenizi analiz edebilir ve daha birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Kısaca Bazı Özelliklere Değinecek olursak sitenizin anahtar kelimelerinin takibini yapabilir, günlük haftalık ve aylık ziyaretçi takibine bakabilirsiniz.
Wmcik Webmaster Sitesi:http://wmcik.com/

Wmcik Webmaster Blogu:http://wmcik.com/blog/

Wmcik Webmaster Forumu:http://wmcik.com/forum/

Wmcik Resim Yükleme Sistemi:http://i.wmcik.com/

Wmcik Dizin:http://wmcik.com/dizin/

Wmcik Facebook Sayfası: Sayfaya Git (https://www.facebook.com/wmcik)