PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dini Sohbet Odalarıresthit
30 08 2016, 19:11
Biliyorsunuz ki Google ve Benzeri Arama motorları üzerinde Dini Sohbet (http://www.gozde.net/) yazdığınız zaman bir çok kişinin Gozde.Net sohbetine giriş yapabileceği sohbet sitesi mevcut durumdadır. Yalnız bu sohbet odaları içerisinde kesinlikle yanıltıcı bir sistem kullanılmaktadır. Bunlardan birine örnek vermek gerekir ise eğer, Dini Sohbet diye giriş yaptığınız sohbet odaları (http://www.gozde.net/) içerisinde insanlar +18 sohbet odalarına kadar yer vererek insanları bir araya toplamak adına bu tarz isimlerden de giriş yaptırmayı hedeflemiş ve bu yolda bu şekilde ilerlemektedir.


Dini Sohbet dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen tabi ki de Din ile ilgili konuların konuşulduğu ve insanların daha iyi anlaşabildiği sohbet (http://www.gozde.net/) odaları aklımıza gelmektedir. Bizlerin amacı ise bu alanda sizlere daha iyi hizmeti nasıl verebilir ve güzel bir ortamda gozde net sizleri nasıl buluşturabilirizdir. Dini Chat ve Sohbet Platformuna giriş yaptığınızda Yönetim Ekibimizin ne kadar dikkatli ve düzenli bir şekilde böylesine güzel bir sohbet platformu yaptığını fark edeceksiniz.


Dinimizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz odalarımızın en büyük özelliğini şimdi sizlere aktarıyoruz. Sitemiz üzerinden Dini Sohbet kanalını işaretleyerek eğer ki sohbet odalarımıza rumuz yazdığınızda bağlan derseniz Otomatik olarak Sizi sadece #DiniSohbet kanalına aktaracaktır sistem, Bizim sistemimizin en güzel tarafı da budur zaten, üst kısımda göreceğiniz üzere hangi kanalı işaretlerseniz otomatik olarak sistem siz bağlan dediğinizde o odalara aktarıyor ve diğer odalar ile hiç bir alakanız olmamış oluyor.


Sistem üzerinde ki bir çok faktörü ve özelliği çok rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz, Ayrıca bilmenizi isteriz ki Dini Sohbet ağımıza giriş yaptıktan sonra alt kısımda ki Dini Söz Paylaş butonuna tıkladığınızda kanal içerisinde sizin adınıza dini sözler otomatik olarak paylaşılmaktadır.


kaynak : gozde.net