PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kemal KILIÇDAROĞLU'na Suikast Girişimibolubeyi
25 08 2016, 19:35
CHP Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU hedef alınarak yapılan suikast girişimini şiddetle kınıyor ve geçmiş olsun dileklerimini ailem ve şahsım adıma iletiyorum. Dik dur başkanım. Şehit düşen gözü kara askerimize allahtan rahmet, yakınlarına sabır, yaralı askerlerimize de acil şifalar dilerim.

WeBMasteR
25 08 2016, 20:31
Öncelikle Sayın Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun. Merhum şehit askerimize rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.

Türkiye, savaşın içine çekildi yine. Suriye'de savaşı yönetenlerin hiçbirinin karada postalı yokken Türk askerini o bataklığa çekmeyi başardılar.

Rusya'nın ne zaman karizması çizildiğinde karşılıksız bırakmış da Türkiye'nin Rus uçağını düşürdükten sonra olanlar sineye çekilmiş ve temsilcilerimiz Kremlin'de ağırlanmış, üstelik İsrail ile de sarmaş dolaş olduğumuz anda burnuma pis kokuların geldiğini hissetmiştim.

DAİŞ, artık hiçbir yerde kabul göremez duruma düştü. Bunların tasfiye edilip bölgede yeni bir örgütün hakim olması isteniyordu. Önce Gaziantep'te gariban bir mahallede düğüne saldırı ile güçlü bir kamuoyu oluşturulur. Akabinde aynı çevreye roketler atılır ve bölge operasyonlara hazır hale getirilir.

Şimdi Türk Ordusu da kullanılarak gücü epey zayıflamış olan ÖSO parlatılmaya çalışılıyor. Tabi bölgede PYD önderliğinde gelişen QSD (Suriye Demokratik Güçleri) gibi bir güce rağmen ÖSO'yu parlatmak pek de kolay bir iş değildi. Şimdi QSD'ye karşı da Türk Askeri ile ÖSO kullanılıyor. Türkiye'de muhalefetin de bu duruma itirazını engellemek için Kılıçdaroğlu gibi bir lidere suikast düzenleniyormuş gibi yapılıyor. Ne fail bulunur ne de doğru bilgi verilir...

Bu oyunda daha çok pis işler seyredeceğiz. Sonumuz hayırlı olsun.

AnkB
25 08 2016, 23:11
Geçmiş olsun diliyelim.

Konu alakalı şöyle bir haber buldum paylaşmak isterim.

http://www.milliyet.com.tr/artvin-de-kilicdaroglu-nun-gundem-2300923/