PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Kapsamlı Opencart Modül SitesiOpencartModulNet
05 08 2016, 18:19
http://opencartmodul.net/image/cache/opencart-modul-logo-450x125.pngOpencartModul.net açık kaynak kodlu Opencart alt yapısına sahip e-ticaret sitelerinin ihtiyacı olan modül, tema, seo, hosting, özel yazılım ve tasarım çalışmalarının barındığı bir destek sitesidir.

Bireysel, kurumsal ve bayi odaklı hizmet veren OpencartModul.net sizlere ve müşteri portföyünüze A dan Z ye ihtiyaç olan tüm alanlarda destek vermektedir.

OpencartModul.net sitemiz üzerinden 1.5.x ve 2.x sürümlerine ait hazır modülleri ve temaları temin edebileceğiniz gibi opencart tasarım ve opencart modül ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Sanal Yönetmen iştiraki olan OpancartModul.net günümüzde en çok kullanılan açık kaynak kodlu opencart alt yapısı için, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını profesyonelce karşılamak için yapılandırılmıştır.

Bu ihtiyaçlar doğrultusunda sitemiz üzerinde ki hazır modüller aracılığıyla opencart geliştirme modülleri, ürün sayfası ve listeleme modülleri, opencart tasarımcı modülleri, ödeme ve sanal pos modülleri, opencart seo modülleri, filtreleme modülleri, opencart admin panel modülleri, xml entegrasyon modüllerine ulaşabilirsiniz.

Modüllerle beraber ihtiyacınız doğrultusunda sektörünüze uygun hazır opencart temalarımızı satın alabilir ya da projenize uygun tasarım çalışması yaptırabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra ihtiyacınıza uygun özel çözümler üretmekteyiz. Proje geliştirme aşamasından uygulama adımına kadar kaliteli hizmet sunmaktayız. Özel çözümlerimizin başında opencart özel modül yazılımları, opencart alt yapıları için n11, gittigidiyor, sahibinden vb. platformlar için xml ve api entegrasyonları, opencart sitelerine özel mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.

OpencartModul.net sitemiz üzerinden ihtiyacınıza uygun modül ve temaları tek tek satın alabileceğiniz gibi opencart e-ticaret paketlerimiz içerisinden hazır paketlerimizi de satın alabilirsiniz. Bu paketler doğrultunda barınma ihtiyacını karşılayabilmek adına opencart hosting hizmeti de sunmaktayız.
Sitenizin geliştirme aşamasında uygulamak adına hazır opencart seo paketlerimizi tercih edebileceğiniz gibi sitenize özel reklam, kampanya, sosyal medya ve seo danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Opencart a Dair Tüm istekleriniz için Türkiye nin EN Kapsamlı Opencart Sitesi OpencartModül (http://opencartmodul.net/) e hemen ulaşın

Opencart E-Ticaret Modül,Tema,Hosting ve SEO Hizmeti (http://opencartmodul.net/)