PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Webmastersiz.com - Webmaster Sosyal Ağımızın Açılışına Özel Hediyelerkodall
25 07 2016, 17:57
Merhaba arkadaşlar,
Webmaster arkadaşları ve webmaster arayan arkadaşları bir araya toplamak adına yeni açmış olduğumuz Webmaster Sosyal Ağı (http://webmastersiz.com/)' mızın açılışına özel herkese hediye vermeyi düşündük.


Hediyeler ve Şartlar
http://i.hizliresim.com/0DXV2Z.png (http://hizliresim.com/0DXV2Z)


Bronz Üyelik : Sitemize üye olup profil bilgilerinizi (Profil resmi, profil kapak resmi ve kişisel bilgileriniz) tam ve doğru doldurup konuna altına kullanıcı adınızı bildirmek.


Gümüş Üyelik : Bronz üyelikteki şartları yerine getirip, en az sitemizde bir konu hakkında paylaşım yapıp konuna altına kullanıcı adınızı bildirmek.


Altın Üyelik : Gümüş üyelikteki şartları yerine getirip, en az 3 sosyal ağ hesabınızda paylaşım yapıp konuna altına kullanıcı adınızı ve paylaşım linklerinizi bildirmek.


Not:
1 - Üyelikler 1 aylıktır.
2 - Üye sınırı toplam 1000 kişidir.
3 - Üyelik kazanan kişiler üyeliklerini 3 ay içinde istedikleri zaman bize bildirerek aktif edip 1 ay olarak kullanabilirler. Bunun amacı ise şu anda hediyelerin size bir avantaj sağlamayacak olması. Amacımız gerçekten seviyeli ve dürüst bir Webmaster Sosyal Ağı (http://webmastersiz.com/) oluşturmaktır.