PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ücretsiz script & tema blogumcpapas
20 07 2016, 02:22
http://i.hizliresim.com/RoBYbj.png (http://www.sanalkule.net)

Sanalkule, bünyesinde yüzlerce tema ve script barındıran bir içerik paylaşım blogudur. Sanalkule'yi, diğer tema ve script paylaşımı yapan internet sitelerinden ayıran en önemli özelliği, responsive, kullanışlı ve özgün paylaşımlarıdır. Sitenin asıl amacı, Türkiye'deki webmaster akımına destek vererek ülkemizde yaygınlaşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde neredeyse her 3 kişiden biri, internet sitesine sahip. Bu denli fazla miktarda internet sitesinin ve site yöneticisinin olduğu bir ülkede, internet sitesi kurmak Sanal Kule sayesinde oldukça kolay. Hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan, işinize yarayacağını düşündüğünüz, tema olarak gözünüze hoş görünen scriptleri indirerek internet sitenize aktarabilirsiniz. Ayrıca wordpress için paylaşılan temalar sayesinde de blogunuza ayrı bir görünüm kazandırabilir, daha fazla ziyaretçi sayısına ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.

Sanal Kule, oluşumunda gözü yormayan, responsive tasarıma sahip ve flat renklerden oluşan bir temaya sahiptir. Paylaşılan içerikler çıkar amaçlı değil, tamamıyla ziyaretçi memnuniyeti ve kalite kanıtı amacı ile paylaşılan içeriklerdir. Hiçbir şekilde zararlı, pop-up türü reklam içermemektedir. Dolayısıyla site içerisinde rahatlıkla dolaşıp, indirme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bulmak istediğiniz scripti sitede arayarak çok daha kısa sürede bulabilirsiniz.

Sanal Kule, üyelik sistemini benimseyen bir platformdur. Ziyaretçilerin, site içerisinde bulunan herhangi bir dosyayı indirmek veya herhangi bir konuya yorum yazmak için sisteme üye olması gerekmektedir. Ayrıca anket bölümünden, site moderatorleri tarafından gerçekleştirilen anketlere katılarak Sanal Kule'nin daha iyi bir ortam olmasına katkı sağlayabilirsiniz.


Kayıt Olursanız Sevinirim.

SİTEYE GİT (http://www.sanalkule.net)

burakbir
20 07 2016, 07:48
güzel site