PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DoFollow Backlink ve Dizin Sitesi ( Kodsuz )SohbetGen
27 06 2016, 18:07
Link çöplüğüne dönmüş bazı dizin sitelerinden ( istisnalar hariç ) farklı sadece kaliteli sitelerin yer aldığı bir dizin'de yer almak isterseniz Türkiye'nin en kaliteli Sesli Sohbet (http://www.sohbetgen.com) sitesi SohbetGen © farkı ile hizmete giren dizin sitemiz'de sizlerde yerinizi alabilirsiniz.


Warez, Kumar, Bahis ve Müstehcen içeriklere sahip vede kopyala yapıştır tarzı içerikler ile sitelerini dolduran emek hırsızı arkadaşların web siteleri onaylanmıyacaktır.

Site Ekle : http://siteekle.sohbetgen.com/


Sitelerini Ekleyen Arkadaşlar Konunun Altına Cevap Yazarlarsa Seviniriz.

Dizin arşivimiz'de gerekirse 5 tane site olsun ama özgün ve kaliteli siteler olsun tek hedefimiz sadece kalitedir bu nedenle siteniz onaylansın ve kaliteli sitelerin yer aldığı bir dizinde sizinde siteniz var olsun istiyorsanız tek yapmanız gereken sitenizi eklerken aşağıdaki işlemleri doğru bir şekilde yerine getirmeniz yeterli olacaktır.


Sitenize uygun kategoriyi seçiniz.
Minimum 150 karakterden ve 2 adet text link'ten oluşan daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış özgün bir tanıtım yazısı ekleyiniz.


Eklenen tanıtım yazıları arama motorların'da taratıldıkdan sonra onaylanmaktadır bu nedenle rica ediyorum kopyala yapıştır yapmayalım : )Hazırlayacağınız tanıtım yazısı hem siteniz hemde dizin arşivimiz için seo (https://wmaraci.com/nedir/seo) açısından önemlidir, Ekleyeceğiniz tanıtım yazısına göstereceğiniz özen size arama motorları tarafından yol su ve elektirik olarak geri dönecektir.https://wmaraci.com/forum/images/smilies/tongue.gif

erkolay
27 06 2016, 18:27
Konu Dizin/Toplist bölümüne taşındı.

Biz de forumumuzu ekledik. Üyelerimize tavsiye ederiz.

SohbetGen
08 08 2016, 19:12
teşekkürler