PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Av Malzemeleri Temin Etmeresthit
12 06 2016, 19:18
Ava çıkarken yanınızda mutlaka olması gereken av malzemeleri için iyi bir mağaza seçmelisiniz. Malzemeleri çıktığınız av için uygun olarak seçmek önemlidir. Balık tutmak için ihtiyacınız olan tek şeyin olta olduğunu düşünebilirsiniz ancak oltayı oluşturan pek çok ekipmanı mevcuttur. En basitinden diğer av türlerini yakalamak için de kullanacağınız ekipmanın, ek malzemelerini tamamlamanız gerekir.

Deniz Dalış Malzemeleri
Doğa koşulları çoğu zaman farklı şekillerde avınızı yakalamanızı gerektirebilir. Bunun için uygun kıyafetleri edinmelisiniz. Dalış malzemeleri (http://www.avcimarket.net/kategori/dalis-elbiseleri/23) de bunlardan birisidir. Bedeniniz için uygun ölçülere sahip bir dalış elbisesi ile daha uzun süreli yüzebilirsiniz. Deniz yada gölet olması fark etmeden, hareket etme ve kolları kullanma kabiliyetinizi arttıracak, daha güçlü kulaçlar ile hızlanabileceğiniz uygun malzemeden imal edilmiş elbiseler aynı zamanda rahat bir yüzme imkanı sağlayacaktır.

Balık Yakalama Olta Malzemeleri
Av için olta malzemeleri (http://www.avcimarket.net/kategori/olta-setleri/43) her türlü balık yakalamak için kullanabileceğiniz temel ve gelişmiş ekipmanları kapsamaktadır. Balık yakalamayı daha keyifli bir hale getirmek için olta seçimi en önemli etkendir. Gelişmiş bir sisteme sahip oltalar beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilir. Bunun için özel olta ve kamış setlerini keşfetmelisiniz. Daha uzun ve işlevsel olta modelleri, her türlü balık avı yapmanızı daha kolay bir hale getiriyor.
Uygun fiyatlar ile temin edebileceğiniz av malzemeleri (http://www.avcimarket.net/kategori/av-tufekleri/60), her türlü doğa koşulları için uygun malzemeler ile av yapmak artık çok daha kolay ve keyifli bir hale geliyor.