PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paypalda Korkulan Oldu!Furkan Oymak
30 05 2016, 21:54
Türkiye'deki Müşterilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme
PayPal olarak Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.

6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye'deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye'deki banka hesaplarına aktarabilirler.

Belirtmek isteriz ki, PayPal'ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.
Müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.

PayPal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. PayPal'a vermiş olduğunuz destek Türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.

Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.

http://www.webmasterlord.net/showthread.php?t=5084

AnkB
30 05 2016, 22:17
Tam olarak durum nedir ? PayPal kart mı yoksa tüm hesaplar mı ? PayPal kart ile normal hesapları ayrılmışlardı zaten PayPal kartları geçtiğimiz aylarda kullanıcılara iadesini gerçekleştirmişlerdir.

erkolay
30 05 2016, 22:17
Sıkıntı bankada mıymış? Webmaster forumlarındaki e-ticaret büyük yara alacak. Tabi PayPal ve iş ortağı olan banka da...

Furkan Oymak
30 05 2016, 23:24
Tam olarak durum nedir ? paypal kart mı yoksa tüm hesaplarmı ? paypal kart ile normal hesapları ayrılmışlardı zaten paypal kartları geçtiğimiz aylarda kullanıcılara iadesini gerçekleştirmişlerdir


Sıkıntı bankada mıymış? Webmaster forumlarındaki e-ticaret büyük yara alacak. Tabi PayPal ve iş ortağı olan banka da...

https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/home bakabilirsiniz :)

https://yadi.sk/i/yFJ-7r7Qs8aDc