PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paykasa İle Güvenilir ve Hızlı Ödemeresthit
22 05 2016, 00:36
16 haneli paykasa kartlar genellikle oyun yüklemek için kullanılan kartlardır. İnternet üzerinde yer alan çok sayıda sanal oyunda paykasa (http://www.paykasas.com/) logosunun olduğu sitelerde bu kart geçerlidir. Facebook, Skype gibi şirketler de paykasa kullanmaktadır.
Paykasa’da Ne Kadar Para Bulunur?
Paykasa içerisinde farklı miktarlar vardır ve bunlardan seçiminizi yaparsınız. 10-20-50-100€ şeklinde artarak devam eder. İhtiyacınız olan miktarı alarak kolay ve hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Bu kartlar yasalara uygun şekilde gereken şartlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Bu nedenle hizmetlerin kötüye kullanımı durumuna karşı önlem alınmaktadır. Şart ve kart kullanım ilkelerine aykırı davranılması halinde verilen hizmet durdurulmaktadır.
Paykasas - Data Ön Ödemeli Sistemler
2011 yılından bu yana ön ödemeli kart sistemlerinde faaliyet gösteren paykasas (http://www.paykasas.com/) gamecard satışı gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Sistem üzerinden satın alınan tüm Data kartlar ya da game kartlar firma güvencesiyle yasal olarak satışı gerçekleşir.
Paykasa Kart Güvenliği
Bu kartın seçilmesinin nedeni oyunlarda yüksek güvenlik sağlamasıdır. İnternet ortamının suiistimale açık olduğu düşünülürse oyun oynarken güvenli şekilde alışveriş yapabilmek için bir aracıya ihtiyaç doğmuştur. Data kart satış firması paykasas.com üzerinden tam da bunu gerçekleştirmektedir. Piyasada çok sayıda bulunan kart satış sitelerinden farklı olarak satış ve hizmetlerini yasal çerçevede gerçekleştiren firma, satın alma noktasında size detaylı bilgi verir. Ek olarak gerekli sertifikalara sahip olduğu için de doğru bir seçenek sunar.