PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evden eve taşımacılık firmasıMalih
13 05 2016, 12:58
Firma: Anadolu Nakliyat
Kuruluş: 1998
Sektör: Evden eve nakliyat
Site: http://www.anadolunakliyat.gen.tr/


Taşıma esnasında eşyalarınızın yeni taşınacağınız eve iyi derecede zararsız olarak ulaşabilmesi için şüphesiz en önemli faktör kullanılacak ambalaj malzemeleridir. Eviniz içerisinde yer alan tüm eşyalar iyi bir şekilde paketlenirse oluşabilecek tüm risklerin önüne geçilmiş olunur. Bunun için Evden eve nakliyat Firması (http://www.anadolunakliyat.gen.tr/ankara-evden-eve-nakliyat-firmasi/) olarak bu konuda hassasiyet duyduğumuzu belirterek tüm taşıma hizmetlerimiz içerisinde en iyi ambalaj malzemelerini kullanarak taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir.


Koltuk, kumaş, deri türündeki eşyalarınız ilk öncelikle streç ile hava almayacak şekilde birkaç kat sarılır ve daha sonrasında havalı naylon ile ikinci kat ambalajı yapılır. Beyaz eşyalar taşıma sırasında bina içerisinde zarar görmemesi için beyaz köpük yardımı ile eşyanın her tarafı iyi bir şekilde yine ambalajı yapılmaktadır.Taşıma günü öncesi mutlaka hassas kırılacak eşyalar ayrı ve üzerinde belirtilecek şekilde ayrılmalıdır. Buzdolabında yer alan yiyecekler tamamen çıkartılmalıdır. Elektronik eşyalar teknik bilgiye sahip kişilerce sökülmeli dir. Değerli ve zihnet eşyaları ev sahibi tarafından kendi muhafaza edecek şekilde yanına almalıdır.


Evden eve nakliyat firmamız, Müşteri beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlar ile ve uyumlu,güvenli, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, kusursuz hizmetler sunmak , anlaşma öncesinde ve sonrasında mükemmel hizmet vermek amacını taşımaktadır.Ankara Evden eve nakliyat Firmamız, Asansörlü Nakliyat (http://www.anadolunakliyat.gen.tr/ankara-asansorlu-nakliyat/) araçları yardımıyla eşyalarınızı kusursuz taşımacılık imkanlarını sunmaktadır. Eşya taşımacılığında öncü firma olan nakliyat firması olarak teknolojik imkanlardan da yararlanmaktayız.