PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PayPal Kart Dönemi Bittizexon
27 04 2016, 14:59
PayPal Nakit Kart programını neden kapatılıyorsunuz?
Stratejik değerlendirmelerimiz sonucunda, PayPal ile kurulan marka ortaklığı kapsamında TEB tarafından ihraç edilen ve Türkiye'de iki yıldır sürdürülen ön ödemeli PayPal Nakit Kart programının durdurulmasına karar verilmiştir. Bu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın tüm sorularına destek olmak için PayPal Nakit müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.
PayPal Nakit Kart programı durdurulduğunda PayPal hesabım da kapanacak mı?
PayPal hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. 31 Temmuz 2016 tarihinde sadece PayPal Nakit Kart kullanımı durdurulacaktır.
Kartı temin etmek için ödediğim kurye ücretinin iade edilmesini istiyorum. Ne yapmalıyım?
Kurye ücreti ödeyen PayPal Nakit kullanıcılarının kurye ücretleri 1 Haziran 2016 tarihinde kartlarına iade edilecektir. Kurye ücreti iade edildikten sonra size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Eğer belirtilen tarihte kurye ücreti iadesi yapılmamış ise, müşteri hizmetlerini 0 212 331 70 75 numaralı hattan arayabilirsiniz.+
Kartı satın alırken ödediğim ücretin iade edilmesini istiyorum. Ne yapmalıyım?
Kart satın alma ücreti ödeyen PayPal Nakit kullanıcılarının ücretleri 1 Haziran 2016 tarihinde kartlarına iade edilecektir. Kart ücretiniz iade edildikten sonra size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Eğer belirtilen tarihte kart ücreti iadesi yapılmamış ise, müşteri hizmetlerini 0 212 331 70 75 numaralı hattan arayabilirsiniz.
Kartımı iptal etmem gerekiyor mu?
Kart bakiyelerini çektikten sonra, kartınızı imha edebilirsiniz. 31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren tüm kartlar geçersiz sayılacaktır.
Kartımı alışveriş için kullanmaya devam edebilir miyim?
31 Temmuz 2016 tarihine kadar kartınızı MasterCard geçen noktalarda kullanabilirsiniz.
Kart bakiyemi nasıl çekebilirim?
31 Temmuz 2016 tarihine kadar TEB ATM'lerinden yıllık nakit çekim limiti kadarını nakit olarak çekebilirsiniz. Ayrıca 1 Haziran 2016 tarihi itibariyle, TC kimlik ve PayPal Nakit kartınız ile beraber tüm TEB şubelerinden bakiyenizi çekebileceksiniz.+

Daha fazla detay için kaynağı ziyaret edebilirsiniz.
Kaynağı görüntüle (https://www.paypal-nakit.com/tr/yardim/yardim-detay/paypal-nakit-kart-programinin-kapatilmasiyla-ilgili-detaylar-icin-lutfen-tiklayin)

AnkB
27 04 2016, 17:56
Teşekkür ederiz bilgilendirme için :)