PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blogger Eğitim Seti [6 Ders]zexon
26 04 2016, 15:19
Burak Bayramın Blogger derslerini tek konuda toplayıp sizlere faydalı olmasını umuyorum.
Blogger eğitim setimizin 1.dersinde sizlerle birlikte Google’ın sunduğu blogspot’tan nasıl bir blog adı alabilir ve aktif hale getirebiliriz hep birllikte bunu öğreneceğiz.

G3wQHaxKejc

Blogger eğitim setimizin 2.dersinde sizlerle birlikte kurduğumuz blogumuzdaki bazı temel ayarlar bulunmaktadır. Bunların nelere göre nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.
7RpCyylx_-I


Blogger eğitim setimizin 3.dersinde sizlerle birlikte sitemizin teması üstünde görsel çalışmalara gireceğiz. Sistemde bulunan temalar ve bu temalar üzerinde ayarlar nasıl yapılır hep birlikte öğreneceğiz.

sM2vMsn5U6Y

Blogger eğitim setimizin 4.dersinde sizlerle birlikte blogger’ın sidebarını oluşturan gadget yani blog bileşenleri wordpressteki ismi ile eklentileri nasıl aktif edebilir ve yer düzenini sağlayabiliriz bunun hakkında bilgiler edineceğiz.Blogger eğitim setimizin 5.dersinde sizlerle birlikte blog post işlemi yani blogunuzda ilk yazınızı nasıl paylaşabilirsiniz ve yazıya ek oarak görsel ve video benzeri materyallerin nasıl eklendiğini anlatmaya çalışacağız.

VBPuIomwjcs

Blogger eğitim setimizin 6.dersinde sizlerle birlikte kurduğumuz blogumuzdan nasıl para kazanmaya başlayabilir onu anlatmaya çalışacağım. Yeni kurulan bloglar akmasada damlaya damlaya göl olur derler. Adsense ile blogumuza nasıl gelir kayağı sağlıyacağımızı ve nasıl hesap açabileceğimizi öğreneceğiz.

jbRVryMcEtc

Kaynak: BurakBayram