PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SohbetAy Sohbet OdalarıFatih1453
11 04 2016, 00:05
Site Adı : SohbetAy

Site Adresi : sohbetay.net

Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress

Pagerank (http://webmaster.bbs.tr/forumdisplay.php?f=14) değeri : Belirsiz

Açıldığı Tarih : 02.02.2015

http://i.hizliresim.com/rMap83.png (http://sohbetay.net)

SohbetAy Sohbet odaları kurulduğu günden bu güne kullanıcılarına kaliteli ve seviyeli bir aile ortamı ile sohbet odaları, chat odaları (http://sohbetay.net) aramalarında kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. Sohbet odaları, chat odaları aramalarında binlerce sohbet sitesi varken neden SohbetAy?

SohbetAy sohbet odaları kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına Seviyeli sohbet, kaliteli sohbet fikstürü ile yola çıkmıştır. Seviyeli aile sohbet (http://sohbetay.net) imkanı SohbetAy'ı diğer chat odaları aramasında hizmet veren sitelerden ayıran en belirgin özelliktir. Sohbet odaları aramasında hizmet veren diğer sitelerden en belirgin farkından biri ise uzman kadrosu, kaliteli altyapısı olmasıdır. Uzman kadromuz sayesinde kullanıcılar arasında Adaletli kararlar verilerek Aile yapısı korunmaktadır. Kaliteli alt yapımız sayesinde sohbet kullanıcılarımızın bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Sohbet odaları (http://sohbetay.net) içerisinde siz kullanıcılarımızın keyifli vakit geçirmesi için herşey hazır sizleri beklemektedir.

SohbetAy'ı diğer chat siteleri ve sohbet siteleri'nden ayıran bir diğer özellik ise tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olmasıdır. Sizlerde kaliteli bir sohbet ortamı içerisinde günün stresini yorgunluğunu atmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey SohbetAy Chat, Sohbet odaları arasında yerinizi almak olacaktır.