PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yükselmeye Hazır mısınız ?mayday78
05 04 2016, 19:08
Son günlerde AVM veya sahil ve parklarda sıkça görüp ''Bu ne şekil şey ulan'' dedirten kendinden dengeleyicili elektrikli kaykay modelleri, nihayet Türkiye'ye de gelmiş, sahiplerini bulmuş ve yaygın bil hal alarak , ilginç bir rağbet görmüş.

Peki nedir bu kendinden dengeleyicili elektrikli kaykay veya diğer bir deyiş ile hoverboard (http://www.speedrollsmart.com)?

Tek şarj ile üstündeki her türlü canlı cansız varlığı :) 15-20 kilometre kadar seyahat ettirebilen, İki ayak ile üstüne basılan, saatte 10-12 km sürat ile gidebilen küçücük bir alet. Aslında zevkli olması bir yana, aşırı biçimde kolay de denebilir. Bir vakitten sonra organınız gibi oluyor ve onsuz yapamaz duruma geliyorsunuz da denebilir.

SpeedRoll Smart isimli Türk asıllı bir marka, bu ürünleri Türkiye'ye getirmiş ve satışına www.speedrollsmart.com sitesinde başlamış bile.

Ve ek olarak sanıyorum ki markanın ilgi çekmesini gerçekleştirenlarden bir tanesi de; yeni çıkış yapan, ilk ve tek denebilir kıvamdaki Boycott Boyband grubu...

SpeedRoll Smar (http://www.speedrollsmart.com)t'ın marka yüzleri olan bu grup da bu oyuncağımsı şeyleri epey sevmiş gibi.

Video için https://www.youtube.com/channel/UCFp4RFqHXbeOFN-zWDXnzmw

Websitemiz: www.speedrollsmart.com (http://www.speedrollsmart.com/)

Facebook adresimiz: facebook.com/speedrollsmart (https://www.facebook.com/speedrollsmart/?)