PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Link Çıkarabileceğiniz Türk Sosyal Paylaşım SiteleriFurkan Oymak
24 03 2016, 21:49
Sitelerinize link çıkartabileceğiniz sosyal ağlar listesidir, hepsi Türk sosyal ağlarıdır. Bazılarında anahtar kelimeli link çıkışı yapabiliyorsunuz.


1- http://wmsosyal.com (http://wmsosyal.com/)
Webmaster için açılmış Kampüsde ve Nokkta ile aynı özellikleri taşıyan, WebMasterları hedefleyen sosyal ağ sitesidir. Yeni açılmıştır adından belli olduğu üzere kitlesinin tamamı webmasterlardan oluşmaktadır.2- http://kampusde.com (http://kampusde.com/)
Kampüsde 'de profilinize iş ekleme bölümünden direk backlink çıkarabilirsiniz. İş adına anahtar kelimeyi ve siteyi yazmanız yeterli oluyor. Her bir anahtar kelime için yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Profile resim eklemeniz halinde hesabınız anasayfada arada görünebiliyor, linkler daha hızlı index alabiliyor.


3- http://turfanda.org/
Turfanda 'da profilinize Ayneen 'de olduğu gibi profilinizden link çıkışı yapabilirsiniz, google 1-2 saat içinde indexleme yapıyor.


4- http://www.inkiveta.com (http://www.inkiveta.com/)
İnkiveta 'da linklerinizi Facebook'ta olduğu gibi paylaşabiliyorsunuz, site oldukça hızlı index alıyor. Yukardaki Ara kısmının solundaki butondan " Bir İnk Oluştur " bölümünden link çıkartabilirsiniz.


5- https://ahsar.com (https://ahsar.com/)
Ahsar, Gezi olayları döneminde AKPliler tarafından açılmış twitter tarzı sosyal paylaşım sitesi. Twitter da olduğu gibi sitenize link çıkışı yapabiliyorsunuz. Twitterdaki gibi hashtag yazabilirsiniz daha fazla görüntülenme alabilirsiniz.


6- https://nokkta.com (https://nokkta.com/)
Nokkta, Kampüsde ile aynı özellikleri taşıyan bir sosyal medya sitesi. Kampüsde'den tek farkı arkadaş eklemiyorsunuz. Twitter'daki gibi takip ediyorsunuz. Buradan da Kampüsde'de olduğu gibi Anahtar kelime üzerinden backlink alabilirsiniz.


7- https://sosyaltags.com (https://sosyaltags.com/)
Kampüsde ile aynı özellikleri taşıyan Nokkta gibi takipçi sistemi bulunan ve Kampüsde'de olduğu gibi anahtar kelime üzerine link çıkartabileceğiniz sosyal ağ sitesidir.
Şuanda düzenleme sürecinde olduklarında düşünüyorum çünkü Nokkta ve Kampüsde'den daha çok eksikleri bulunuyor.


8- https://ayneen.com (https://ayneen.com/)
Ayneen 'de profilinizde site linklerini paylaşabilirsiniz, sitelerinize direk link çıkartabilirsiniz. Google siteye neredeyse anında index veriyor.


Link çıkartabileceğiniz Türk sosyal paylaşım siteleri (http://www.webmasterlord.net/4398-link-cikarabileceginiz-turk-sosyal-paylasim-siteleri-konusu.html?pid=12062#pid12062)

erkolay
24 03 2016, 22:34
Algoritmalar bölümüne Panda, Penguin, Hummingbird vs... Sıralamalarımızda yeni kriterler ortaya çıkaran, büyük dalgalanmalara sebep olabilen, Google amcanın SEO emirleri ile ilgili konular asılır Furkan.

Konunun yeri şimdiki bölüm. Google kategorisindeki bölümlere, direkt olarak Google ile ilgili konular asılır.

Furkan Oymak
25 03 2016, 07:11
Algoritmalar bölümüne Panda, Penguin, Hummingbird vs... Sıralamalarımızda yeni kriterler ortaya çıkaran, büyük dalgalanmalara sebep olabilen, Google amcanın SEO emirleri ile ilgili konular asılır Furkan.

Konunun yeri şimdiki bölüm. Google kategorisindeki bölümlere, direkt olarak Google ile ilgili konular asılır.
Tamamdır teşekkür ederim