PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hurda alım satımı - Hurda Dükkanıkuzgun222
12 03 2016, 22:15
Hurda alanlar bunları nasıl değerlendiriyor diye merak edenleriniz için kısaca yapılan işlemlerden bahsedelim. Bir ürünün hurdası alındığında hurdacı tarafından kullanılabilecek parçaları yeniden kullanılmak üzere ikinci el parçaya ayrılır. Geriye kalan işe yarmayan parçalar eritilme vb. gibi birtakım işlemlere tabi tutularak ham madde haline getirilmektedir. Ham madde haline getirilen ürünler tekrar yeni ürünler üretilmek üzere üretim yapan firmalara gönderilmektedir.

Örneğin; kablo hurdaları direk ham madde olmak üzere işleme alınmaktadır. Çünkü bu ürünlerin herhangi bir şekilde ikinci el ürün olarak kullanılması söz konusu değildir. Bu sebeple kablo hurdaları ham madde olmak üzere işleme alınırlar. Yeniden yeni ürün haline gelen hurdalar insanların kullanımına sunulur. Hurdalarını değerlendirmek istiyorsanız hurdadukkani.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayar hurdası (http://hurdadukkani.com/hurda-urunler/bilgisayar-hurdasi-alimi.html), klime hurdası vb. hurdalarınızı satmak için hurdadukkani.com adresini ziyaret edebilirsiniz.