PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Leopar - Makale Özgünleştirici v1.1.0 Sınırsız [Tamamen Ücretsiz]vbasic
25 02 2016, 13:23
http://i.hizliresim.com/ljXQEQ.png

Merhabalar, bloguna içerik hazırlamakta vakit sıkıntısı yaşayan arkadaşlar için uzun zamandır üzerinde çalıştığım ve tamamen ücretsiz olarak sunduğum Leopar Project'in ilk programı Makale Özgünleştirici karşınızda. Bu sistem ile kendi veri hazinenizi oluşturarak haberleri veya herhangi bir içeriği çok kısa süre içerisinde özgünleştirebilir ve Copyspace gibi özgünlük testi araçlarından rahatlıkla geçebilirsiniz. Leopar bir masaüstü makale spinleme aracıdır, web tabanlı uygulamalara nazaran kendi veri hazinenizi oluşturma izni vermektedir.

Metin Editöründe Bulunan Uyumlu Sistemler:
Wordpress
Blogger
(HTML metin editörü destekleyen tüm blog sistemleri)
vBulletin
myBB
phpBB
SMF
IPB
xenForo
(BBCode metin editörü destekleyen tüm forum sistemleri)

Makalenizin SEO Uyumluluk Testinden Geçirin:
Oluşturduğunuz makaleyi özgünleştirmeden önce SEO testine sokarak %70 veya üstü bir puan aldığından emin olun. Bunun için Leoparın hemen sağında bulunan "SEO Ayarları" bölümünden pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Leopar Nasıl Kullanılır ?
Metin Editörü: Basit bir arayüzü bulunan metin editörüne hemen adapte olabilirsiniz. URL eklemelerinde eğer SEO Ayarları bölümünde URL adresine ekli olan site adı gelecektir. Sisteminiz alanında seçim yaparak blog veya foruma uygun olarak metinleri özgünleştirebilirsiniz. Özgünleştirilen makaleyi işlem tamamlandıktan sonra kopyalayarak gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.
SEO Ayarları: SEO Ayarlarını kullanmak tamamen size kalmış zorunlu bir bölüm değil. Ancak arama motorlarında makalenizin üst sıralara çıkması için muhakkak SEO test aracından 70 ve üstü almanızı öneriyorum. Makalenizin konu başlığında bulunan "SEO Uygun Olacak Şekilde Ayarla" seçeneği konu başlıklarına 65 karakter girmenize imkan tanır. (Arama motorlarının ön gördüğü title uzunluğu 65 karakterdir)
Veri Hazinesi: Özgünleştirilecek veritabanı bilgilerine sınırsız içerik girme izniniz vardır. Hazinede kelime sayısı arttıkça makalenizin özgünleştirilme zamanı artacaktır. Yeni kelime eklemek için önce "Ekle" daha sonra "Kaydet" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ekleyeceğiniz her yeni kelimede bu işlemi gerçekleştirin.

Güncellemeler: Otomatik güncellemeler bu sistemde Leopar'a eklenmemiştir manuel güncelleme için konuyu takip edebilirsiniz.

15.04.2016 (GÜNCELLEME) - v2.0.0
* Üyelik kaldırıldı, tamamen ücretsiz.
* SEO test aracı tekara kodlandı.

Yandex Üzerinden İndir: https://yadi.sk/d/VMDywOKcr2e5A
Google Drive Üzerinden İndir: https://goo.gl/BqIygH


(Yazılımı beğenirseniz bağış yapmayı unutmayın, geliştirilmeye devam edecektir.)

erkolay
25 02 2016, 14:14
Paylaşım için teşekkürler.

vbasic
15 04 2016, 14:34
Sürüm 2.0 güncellendi.