PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnteraktif ekitaplarımızın satış ortağı olun birlikte kazanalım.kolayplc
09 02 2016, 18:40
Merhaba Webmaster Sitesi kullanıcıları. Size müthiş bir teklifimiz var. Alanının ilk ve tek gerçek interaktif e-kitaplarını hazırlayan kolayplc.com olarak sizleri satış ortağımız olmanız için davet ediyoruz. Öyle yüzlerce tıka vs gerek yok. Sitenize koyacağınız reklam ve text reklamlarınız ile sizden gelen her satışa tam %30 komisyon ödüyoruz. Üstelik ödemeler haftalık (Kapıda ödemeli yapılan satışlarda süre 10 gündür). İlk satışınıza %50 komisyon ödeyeceğiz.

Daha detaylı bilgi:

http://www.kolayplc.com/?page_id=372

http://www.kolayplc.com/wp-content/uploads/2015/11/afilliate-1.jpg

Birlikte kazanmaya ne dersin? Satış ortağımız(Afilliate) olun! Güçlerimizi birleştirelim birlikte kazanalım. Web siteniz varsa, satış ortağımız olun, reklamları sitenize yerleştirin. Sitenizden her gelen satış için tam %30 komisyon kazanın!(kdv öncesi rakamdan). Örneğin sitenizdeki bannerı tıklatarak gelen ziyaretçi 100 TL+KDV’lik bir ürün aldığında 30 TL komisyonunuz cepte!DAHA BİTMEDİ! Satış ortağı olan tüm kullanıcılara özel %10 indirim kuponu tanımlanacaktır. Size özel bu satış kodu ile sizin sitenizden gelen kullanıcılar %10 indirim kazanacaklar. Böylece ürünlerimizi alacak kullanıcıları satış ortaklarımız üzerinden almaya teşvik etmiş oluyoruz. Size göndereceğimiz size özel satış kodunu sitenizde yapacağınız tanıtım yazısına eklemeniz yeterlidir. Böylece sitenizden gelen kullanıcılar %10 indirim sağlarken sizede %30 komisyon kazandıracaklar.

AVANTAJLAR BİTMEDİ! Satış ortağı olan tüm üyelerimiz aynı zamanda flowcode.net ve kolaypic.com içinde satış ortağı yapılacaklardır. (Sitelerin altyapısı tamamlandığında).


Satış ortağı olduğunuzda sizden gelen tüm tıklamalar, satın almaları hesabınızda izleyebilirsiniz.
Detaylı bilgi için inceleyin http://www.kolayplc.com/?page_id=448


SATIŞ ORTAĞIMIZ OLMAK İÇİN BURAYI TIKLATINIZ
(http://www.kolayplc.com/?page_id=371)
http://www.kolayplc.com/wp-content/uploads/2015/11/affiliate-marketing-2.png

WeBMasteR
09 02 2016, 19:30
Başarılar dileriz. Otomasyon ve PLC mezunu arkadaşa son yılı, 1999'da, Denizli'de staj yapacak sadece bir tane fabrika bulamilmiştik. Bugün PLC vazgeçilmez olmuştur değil mi?

kolayplc
09 02 2016, 22:33
Başarılar dileriz. Otomasyon ve PLC mezunu arkadaşa son yılı, 1999'da, Denizli'de staj yapacak sadece bir tane fabrika bulamilmiştik. Bugün PLC vazgeçilmez olmuştur değil mi?

Çok teşekkür ederiz. Evet plc ve scada günümüzde vazgeçilmez artık. Saygılar.

bolubeyi
10 02 2016, 16:51
Başarılar dilerim ancak fiyatlar çok uçuk.