PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ASUS VivoMini PC VC65 ve VC65Rdeniz
03 02 2016, 22:29
ASUS, VivoMini PC'lerinin Yeni Ürünlerini Duyurdu ASUS; daha önce, evde ya da ofiste tam bir PC işlevselliğiyle masaüstü benzeri bir performans sunan miniPC'si UN45'i duyurmuştu. Firma bu kez, söz konusu mini PC'nin VC65 ve VC65R versiyonlarını duyurdu.

http://www.getgnu.org/wp-content/uploads/ASUS_VivoMini_VC65-2.jpg

Dünyanın en küçük mini PC'leri olduğu iddia edilen aygıtlar, dört adet 2,5″ SSD ya da HDD depolama araçlarıyla kullanıma sunulabiliyor. Masaüstü kalitesinde bir kullanım olanağı sunan ürünler, 2.8GHz 6. nesil Intel Core T serisi işlemciye sahipler.

ASUS; bu PC'lerin kompakt yapıları, dahili güç kaynağı, VESA montaj imkânı ve depolama kapasiteleri ile ideal bir sistem olacaklarını söylüyor. Depolama seçenekleri burada bitmiyor, aygıtlar bir ODD modülü de içeriyorlar. Ayrıca, VC65R mini-PC RAID desteği de veriyor. Ev ya da ofiste çoklu ekran desteği de sunan ürünlerin kompakt yapılarıyla ideal bir çözüm olduğu söyleniyor.

http://www.getgnu.org/wp-content/uploads/ASUS_VivoMini_VC65-3.jpg

Ev sineması kurulumu için de mükemmel olabilecek ürünler, profesyonel medya üretimi için de kullanılabilecek. İnanılmaz enerji verimliliği sunduğu söylenen aygıtlar, oldukça sessiz. 1 HDMI girişine sahip olan ürünler, DisplayPort, Bluetooth V4.0, 802.11ac Wi-Fi, 10/100/1000 / Gigabit LAN, SD kart okuyucu, 2x audio portu ile geliyorlar. VC65 modelinde dört USB 3.0 ve iki USB 2.0 portu; VC65R modelinde ise altı adet USB 3.0 portu bulunuyor.


http://www.getgnu.org/wp-content/uploads/ASUS_VivoMini_VC65-1.jpg

http://www.getgnu.org/wp-content/uploads/ASUS_VivoMini_VC65-4.jpg

Getgnu.org (http://www.getgnu.org/donanim/asus-vivomini-pclerinin-yeni-urunlerini-duyurdu.html)