PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taşınmanın Adresiseobilgin
26 01 2016, 12:26
Ülke genelinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile uygun fiyat aralıklarında nakliye hizmeti sunmaktayız. Ankara merkezli olan Ankara Elifoğlu nakliyat (http://www.elifogluankaranakliyat.com/)firmamız ile taşınarak sizlerde modern hizmeti alabilirsiniz.

Geniş araç yelpazesi ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile evinizi taşımaktayız. Sizlerde kampanyalarımız ve detaylı bilgi için; http://www.elifogluankaranakliyat.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

AnkB
27 01 2016, 08:23
Sizi bir yerden hatırlıyorum.

Ortalama bu yıl içinde gazi osman paşadan gazi osman paşaya bir taşıma yaptırmıştık sizin firmanız üzerinden 1. pazarlık yapan arkadaşın ağızı bozuktu 2.Süreyeli çalışan çalıştırarak hata yaptığınızıda söylemek isterim belki hatırlarsınız sizmiydiniz bilemiyorum ama 1.200 tl lik bir camı kırmanız sonucunda bunun sizin karşılıyacağınızı söylediğimde bana cevabınız olumsuz oldu peki salon raf camlarına ne oldu ? diğer evden taşıma yaparken salon raf camları nereye gitti oda ayrı bir mesela kısaca sizinle çalışacaklar 2 kere düşünsün.

"Eşyalarınızın ambalajlanması, taşınması ve araçlarımıza emniyetli şekilde yerleştirilmesi konusunda uzman olan deneyimli kadromuz, mesafesi ne olursa olsun evinizi yeni adresinize güvenli bir şekilde taşıyacaktır." açıklamanız bana pek inandırıcı gelmedi ayrıca şu taşıma sigortasıne ne oldu ? Ayrıca yatak odası mutfak takımı salon takımındaki eziklikleri ve çizikleri nasıl yorumluyacaksınız ? Yaptığınız kısaca bu web sitesi reklam kokan bir hareket bu.

WeBMasteR
27 01 2016, 14:53
Bu arkadaşın firmayla bir ilgisi yok bence. Sadece tanıtım yapıyor gibi.