PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Star TV canlı param parça izlebona
26 01 2016, 01:32
Star TV canlı param parça izle evet arkadaşlar dizinin bu bölümünde olaylar zinciri iyice karmaşık bir hal almaya başladı başlayacak. Star TV sevenleri ve hayran kitlesi kesinlikle bu dizinin müptelası olacak dizide bu bölümde zengin işadamının boşandığı işi diğer işadamından hamile kalarak hayatının en büyük hatasını yapmakta fakat eski eşi onu kurtarmak için elinden geleni yapmakta hamile kaldığı işadamından yakasını kurtarabilmek için var gücüyle Savaşan kadın şimdi bir de çocuğuyla uğraşmak zorunda sonradan olan kayıp olan çocuğu kız bir takım sorunlar çıkaracak.

Dizide rol alan paramparça dizisine can veren nurgül yeşilçay ekipte yaşadığı sorunlarıyla bakalım iki be ne gibi bir rahatsızlık verecek bu diziye de yansıyacak mı acaba? Nurgül yeşilçay paramparça dizisinden ayrılacağı haberler konusunda oldukça kararlı görünüyor.

Dizi ekibiyle acaba ne tür bir sorunları var bu tabii ki de bilmez daha doğrusu seyirciye bunu aks etmiyorlar Start evinin yaptığı yayınları arasında bizce en güzeli ve en özel bir dizisi. Sizlere özel bir birinden farklı diğer kanallarımızı görmek istersiniz yada girmek isterseniz yapmanız gereken çok basit arkadaşlar google üzerinden bizlere ulaşmak için canlı TV Türk yazmanız yeterli.

Size tavsiye kanal olarak şu adresi vermek istiyoruz canlitvturk.com sayfasını öneriyoruz mutlaka sizlerde girmenizi tavsiye ederiz çünkü sadece bizim sizlerede tavsiye ettiğimiz kanallar dışında yabancı ve yerli bir çok sayfayı bulacaksınız. Star tv canlı (http://canlitvturk.com/star-tv-izle) olarak hd kalitede sayfamızda bulabilirsiniz.

bilmediğimiz ve sizin bilmediğiniz yüzlerce kanal sizleri bekliyor daha ne bekliyorsunuz arkadaşlar haydi buyrun eğlence zamanı herkese iyi seyirler dileriz hoşçakalın dostça kalın.

Daha fazlası: http://canlitvturk.com (https://www.google.com.tr/#q=http:canlitvturk.com) da!