PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şehirler arası nakliyatistanbulnak
19 01 2016, 12:45
EVDEN EVE NAKLİYAT

Günümüzde taşınma problemiyle sık sık karşılaşılmaktadır. İnsanlar güven duygusuyla eşyalarını emanet edemediklerinden, eşyalarının zarar gördüğünden, nakliyat firmalarının verdiği hizmete göre fiyat belirlememelerinden oldukça çok yakınmaktadırlar. İşte tam bu noktada İstanbul Express Nakliyat Firması tercih noktanız olmaktadır.
İstanbul Express Nakliyat şehirler arası nakliyat (http://www.istanbulexpresnakliyatankara.com) Firmasıyla evden eve nakliyatta gerçekleşecek işlemler şu şekildedir:
-İşinde uzmanlaşmış çalışan kadrosu evinize önceden gelir ve taşınacak eşyalarınızın tespiti yapılır. İhtiyaca göre donanımlı araç ve tecrübeli eleman sayısı belirlenir ve size uygun fiyat seçeneği sunulur.
-Taşıma işlemimin gerçekleşeceği gün ve saatte çalışanlar evinizde olur ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeyecek şekilde modern paketleme teknikleri ile paketlenir.
-Araca evden eve nakliyat gerçekleştirilir ve yeni adresinize teslim edilir.
-İsteğiniz doğrultusunda yeni adresinizde paketler açılır ve istediğiniz dizaynda eşyalarınız yeni adresinize siz elinizi dokundurmadan yerleştirilir.
-Montaj ve demontaj işlemleri de evden eve nakliyat işleminin dâhilindedir.
İstanbul Express Nakliyat Firması sektördeki uzun yıllarının verdiği tecrübeyle, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir. Mesleki eğitimli ve tecrübeli çalışanları, modern ve gelişmiş araçları, son derece emniyetli ve kaliteli paketleme malzemeleriyle müşteri hoşnutluğunu kazanarak, kendini geliştirerek hizmet vermektedir.
www.istanbulexpresnakliyatankara.com (http://www.istanbulexpresnakliyatankara.com)