PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alarak Taşınacak mısınız?resthit
14 01 2016, 12:10
http://i.hizliresim.com/jVWNj9.jpg (http://hizliresim.com/jVWNj9)
Evden eve nakliyat (https://www.nakliyedefteri.net/), taşımacılık, lojistik ve depolama hizmeti mi almak istiyorsunuz? Neyse ki günümüzdearadığınız işi profesyonelce yapan, eşyalarınızı sigortalayan, uygun fiyat ve kalite garantisiyle sizlere bu hizmeti veren firmalar var. Yalnızca özel eşyalarınızı alıp evden çıkabilir ya da oturup seyredebilirsiniz, taşınmak hiç bu kadar kolay olur mu? Evet mümkün, hem de çok kolay. Peki çok mu pahalı? Hayır kabataslak bahsedecek olursak, taşınmak için bir kamyon tutacaksınız, mobilyalarınızın sökülüp tekrar montaj yapılması için mobilyacı, beyaz eşyalarınızın demontaj ve kurulumu için yetkili servis, eşyalarınızı taşıtmak içinde hamal tutmanız gerekli, bu masraflar zaten nakliye firmalarına ödeyeceğiniz fiyatları aşacak. Ve bu işler için oldukça yorulacaksınız.Belki de eşyalarınız zarar görecek.

EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI
· Uzman ekipler eşyaları inceler ve uygun aracı belirler, teklifi verir.
· Randevu verdiğiniz günde ekip gelip eşyalarınızı toplar ve ambalajlar.
· Eşyalar araca yerleştirilir.
· Eşyalarınız yeni adresinize indirilir, montajları yapılır.
· Son olarak ekip eşyalarınızı kontrol eder, bir sorun yok ise size hazır şekilde teslim eder.
Tabi ki eşyalarınızın nakliye sigortasıyla sigortalandığını atlamamak gerekir, bu sigorta ile eğer eşyalar zarar görürse firma tarafından karşılanır.
Şehriniz de uygun bir nakliyat (https://www.nakliyedefteri.net/) firması arayışındaysanız hiç zorlanmadan site adresimizi kullanabilir ve aradığınız evden eve (https://www.nakliyedefteri.net/) nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz.