PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deepin 15 Duyurulduerkolay
31 12 2015, 16:06
Sürüm adayı 23 Aralık 2015'te duyurulan yalnızca İngilizce ve basitleştirilmiş geleneksel Çince versiyonları sunulan, Ubuntu tabanlı Çin kökenli dağıtım deepin'in son derece özel ve sezgisel HTML 5 tabanlı deepin masaüstü ortamını içeren 15. sürümünün finali, Deepin geliştirme ekibi tarafından duyuruldu.

http://www.getgnu.org/images/deepin-logo.png

deepin 15'i duyurmaktan mutlu olduğunu ifade eden ekip, bunun, Debian GNU/Linux unstable versiyonuna dayanan ilk sürüm olduğunu belirtti. Kullanıcıya kolay, temiz, güvenli ve kararlı bir deneyim yaşatmayı amaçladıklarını belirten ekip, uluslararasılaştırmaya önem verilen sistemde, desteklenen dillerin 30'a kadar çıktığını ifade ediyor. Yeni eklenen diller arasında Japonca, Korece, Fince, İspanyolca (Latin Amerika), Hintçe (Hindistan), Ukraynaca, Hırvatça, İsveççe, Bulgarca ve Malay dili olduğu söyleniyor.

deepin 15 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu (http://blog.deepin.org/2015/12/%EF%BB%BFdeepin-15-release-stick-to-original-idea-stick-to-our-dream/) inceleyebilirsiniz.

http://www.getgnu.org/wp-content/uploads/deepin15.jpg

deepin 15 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.İndirme sayfası (http://www.deepin.org/download.html)
Yansılar (http://www.deepin.org//mirror.html)
sourceforge.net (http://sourceforge.net/projects/deepin/files/15/Release/)
deepin-15-amd64.iso (http://ftp.ubuntu-tw.org/mirror/deepin-cd/15/final/deepin-15-amd64.iso) (1,851MB, MD5 (http://cdimage.linuxdeepin.com/releases/15/final/MD5SUMS))


Getgnu.org (http://www.getgnu.org/gnulinux/deepin-15-duyuruldu.html)