PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kombi ServisiGalder
30 12 2015, 13:23
Tüm kombi markaları için servis hizmeti sunan firmamız elemanlarını yetiştirirken marka bazında profesyonel eğitimden geçirmektedir. Kombi markasına özel olarak eğitimden geçmiş teknik elemanlar cihaz hakında tüm bilgiye sahiptir.

Avcılar ilçesi kombi markaları genel servis. Her türlü marka ve model kombilerin bakım ve tamiri yapılır. Avcılar'da açılmış olan servisimiz istiyor ki, haha kaliteli, sağlam ve hızlı hizmet sunsun. Bunun içinde elinden geleni yapmaya çalışarak, her ilçede, her çeşit kombi servisi açmaktadır.

Servis itina ve sabır gerektiren bir iştir. Sizde bu işi yetkili ve güvendiğiniz servis bürolarına yaptırınız. Biz servis işini yıllar var ki aynı heves ve itina ile yapmaktayız. Her marka kombi servisi (http://kombiservisavcilar.com/) olmak sabır ve güven gerektirir. Bir zat biz bu güveni tüm müşterilerimize verdiğimize inanıyoruz. Bu yüzdende daima aranıyor ve özellikle isteniyoruz.

Kombiniz için en güzelini yaptığınızı düşünüyorsanız ya da en güzel bakımı yapmak istiyorsanız bizi dilediğiniz an ve saatte arayabilir, bilgi alabilirsiniz.