PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayyıldız Tim Rusyaya Saldırdı !bulent_dogan81
29 12 2015, 20:12
Türkiye-Rusya arasında ki soğuk savaş her geçen gün artarken Rusya destekli anonymous hacker grubunun ülkemize yaptığı saldırılar ülkemizi olumsuz etkilemişti. Anonymous hacker grubunun yaptığı saldırılara karşılık veren türkiye destekli Ayyıldız Tim Rusya tabanlı siteler ve devlet sitelerini hackledi.

Anonymous saldırılarının yanı sıra ülkemizde bulunan Red Hack (Kızıl Hackerlar) adlı hack grubunun da ülkemize karşı yapılan saldırıya destek verdiği biliniyor. Bu saldırıların yanı sıra Rusya da bir çok banka ve alış veriş sitelerinin yanı sıra bireysel internet sitelerinin çoğu ay yıldız team tarafından yapılan saldırılar neticesinde kullanılmaz oldu.

Ayyıldız Tim resmi olarak üstlenerek kabul ettiği Türkçe ve birçok dil kullanılarak rus devletine gönderilen uyarılar neticesin Ayyıldız Tim görseli ve Türk müzikleri sitelere yerleştirilmekte. Bu sitelerin yanı sıra haber siteleri ve devlet ekonomi sistemlerine de saldıran Ayyıldız ekibi en son olarak sergilediği 19 bin Rus'un hesap ve mobil bilgilerini de kendi sitelerinde yayınladı.

deniz
29 12 2015, 20:37
Anonymous ile Rusya arasında nasıl bir ilgi olmuş ki?

Rus sitelerin birinin veritabanına girilmiş. O veritabanından hesaplar ele geçirilmiş.
Target:Date:
26.12.2015 00:14:36


DB Detection:
MySQL >=5 (Auto Detected)


Method:
GET


Type:
Integer (Auto Detected)


Data Base:
ozonru1


Table:
SS_customers


Total Rows:
5454
"Anonymous saldırılarının yanı sıra ülkemizde bulunan Red Hack (Kızıl Hackerlar) adlı hack grubunun da ülkemize karşı yapılan saldırıya destek verdiği biliniyor."

Ülkemize saldırı değil sözkonusu olan. "AKP iktidarının IŞİD'e destek ve bu örgütle petrol alışverişi yaptığı" gibi iddialarla hükümete karşı yapılan saldırıydı onlar. "Ülkemiz" AKP iktidarından ibaret değil.

Haberleri çarpıtmadan yayınlayan kaynakları kullanmak lazım.